Maysoon زید او را می داند و نمی ترسم به آن را بگویید. در واقع او را به گفتن آن از او متولد شد. “دکتر که تحویل من مست بود, بنابراین من باید به فلج مغزی” او سهام. “پدر و مادر من نمی تواند استطاعت درمان فیزیکی به طوری که آنها به من فرستاده شده به شیر کلاس.”

زید که دیده می شد در, Adam Sandler, کمدی, You don’t Mess With The Zohanمی گوید: عشق او را از این مرحله آغاز شد زمانی که او تنها 5 سال سن دارد. “من دوست داشتم که یک بازیگر,” 45 ساله در نیوجرسی بومی متحده است. “رویای من این بود که در اپرا صابون در طول روز کلی بیمارستان, و من دنبال که با تحصیل در رشته تئاتر است. اما زمانی که من رفتم به امتحانات ابتدائی هیچ کس را به من به طور جدی.

“و این است که حتی اگر افراد معلول هستند 20 درصد از جمعیت ما هیچ جا یافت می شود در تلویزیون – به خصوص در 20 سال پیش. وجود دارد برخی از موارد استثنا: Marlee Matlin, Gary جواهر, اما من در برابر دیوار از دیدن مردم در تلویزیون, چه کسی شبیه من که زن بودن از رنگ و یا غیر فعال بودن و یا اینکه کرکی اندازه. که در آن من می بینم افرادی مثل من که در استندآپ کمدی به خصوص Richard Pryor – اصل تکان دادن قهوه ای طنز.”

2020 علائم زید 20th سال به عنوان یک شوی طنز و او خواهید بود های هدیه خود را از شوخ طبعی با هوستون از طریق مکالمه های ارائه شده در جامعه آسیا تگزاس مرکز با کمک از هوستون PBS مورد علاقه Ernie Manouse این شنبه. وقتی پرسید که آیا او را بیشتر سرگرم کننده در حال حاضر زید نیست از دست ضرب و شتم. “این بیشتر از یک عجله از آنجا که در حال حاضر آن را نشان می دهد من است” او توضیح می دهد. “زمانی که من شروع من یک imitator. من در تلاش بود به مانند اندرو تاس رس و ادی مورفی, بنابراین من با استفاده از بسیاری از تهمت. من شرمنده همه من می توانم فکر می کنم از شرمندگی من معنی روحیه و تغییر که پس از من با تد صحبت کنید. پس از من با تد صحبت متوجه شدم چقدر کلمات مهم است. من نمی فکر می کنم از آن به عنوان سانسور در همه – من عاشق چالش قادر به بیرون رفتن انجام کمدی و: do no harm. من نمی تظاهر نداشتم وحشتناک گذشته با استفاده از تهمت و گفت: چیزهای وحشتناک است. من فقط فکر می کنم من شوخ و مخاطبان من است که با داشتن یک مقدار بهتر زمان در حال حاضر که من قرار دادن خوب جلوتر از شر است.”

یکی از کاتالیزور برای تکامل به عنوان یک کمدین بود او 2014, TED بحث من 99 مشکلات… فلج است و فقط یکی است که موجب ویرانی تا نزدیک به 6 میلیون بازدید در یوتیوب. “من واقعا از نوشتن آن من TED بحث همان راهی که من می خواهم انجام هر گونه ایستاده نشان می دهد: آن همه در سر من. اما این واکنش به آن از طریق تد صحبت من متوجه شدم که من ممتاز. و من متوجه شدم که یک روز عزای عمومی برای افراد معلول بودند که کشته شدند مراقبان در امریکا است. من متوجه شدم که بچه ها گرفتن اذیت در مدرسه در تمام طول روز و در رسانه های اجتماعی ، من متوجه شدم که من جوک در مورد آزار جنسی کودکان شد یادآوری مخاطبان از بدترین لحظات زندگی خود را در یک شب که در آن آنها فقط می خواستم به فرار و خنده.

“آن را باز کرد چشم من به مرد عنکبوتی که با قدرت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ است. من واقعا فکر می کنم که. من با وسواس کمیک و من کار بر روی یک رمان گرافیکی در حال حاضر و من معتقدم که آن را باز کرد چشم من به این واقعیت است که من می تواند ما را به خنده اما من همچنین می تواند فشار ما بهتر شود.”

واکنش به زید کمدی شده است در سراسر هیئت مدیره. در اینجا نوع از فرد به فرد بازخورد است که چوب با طنز خودش. “بهترین چیزی که من مردم فقط فکر می کنم من خنده دار است که من خندید و من معده یا چهره من لطمه می زند. دوم مهم ترین واکنش ها از افرادی که ممکن است دارای معلولیت اما آن را نشان نمی دهد و آنها خجالت به بحث در مورد آن, اما پس از آنها را دیده ام من که انگ برداشته شده است و آنها احساس شجاع. من دوست دارم که. و من مانند shallowness! من دوست دارم زمانی که مردم مانند OH MY GOD, چکمه های خود را شگفت انگیز! چون من فکر می کنم ناتوانی در افراطیترین با سکسی بودن و من می خواهم به انجمن بازگشت به ناتوانی – و به زنان مسلمان! شما نمی شنیدن در مورد آن به اندازه کافی!”

زید استفاده می شود برای قرار دادن آن همه در خارج وجود دارد و برای رسیدن به می دانم که به طنز بیشتر در عمق وجود ندارد بهتر است از خیابان اصلی قابل شنیدن تولید پیدا کردن رویای دیگر – که بیشتر از خاطرات به نویسنده آن است. “من انجام شده بود صحبت کردن رویداد و من ملاقات ریس ویترسپون” از طنز به یاد می آورد. “و من بسیار سپاسگزار به ریس ویترسپون چرا که او همکاری من با یک معلول ویرایشگر! زندگی در حال تغییر بود قادر به قرار دادن این داستان با یک ویرایشگر که من مجبور به توضیح کامل ناتوانی زاویه. او ذاتی و درک روشن.”

“رویکرد من بود و چهار استندآپ کمدی فوق العاده. و من واقعا compartmentalized زندگی من حذف شده من دوستی برای صرفه جویی برای عاقبت به دلیل وجود فقط به اندازه کافی زمان. به طوری که کتاب متمرکز بر خانواده و عشق. من فقط با نزدیک شدن به آن را مانند چهار کمدی ویژه – و یک چهارم شد در مورد گربه ها!”

Maysoon زید انجام خواهد شد در آسیا جامعه تگزاس مرکز در سال 1370 Southmore در شنبه 8 مارس. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-496-9901 و یا بازدید asiasociety.org/texas.$25-$50.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im