مک داول می گوید که او تا به حال نزدیک برس با مرگ

سابق FCC کمیسیون رابرت مک داول بازگشت به tweeting پس از آنچه او می گوید نزدیک بود و با مرگ از COVID-19–شانس 50/50 او نمی خواهد جلو و از طریق.

او اعتبار ترکیبی از آنتی بیوتیک ها و هیدروکسی کلروکین* های ضد مالاریا مواد مخدر رئیس جمهور تهمت شده است trumpeting به عنوان یک برنامه به طور بالقوه موثر درمان. پزشکان اختلاف نظر در مورد آن ممکن است اثر بخشی.

مک داول شده بود سکوت برای بیشتر از یک هفته پس از به tweeting که او از بازگشت به بیمارستان با یک مورد جدی از ویروس.

در آوریل 1 او توییتی او بازگشت به خانه “ضعیف جدا” اما ظاهرا از خطر است.

آوریل 2, مک داول اشاره شد در یک صدای جیر جیر که به بازار رفته بود تا پس از رئیس Ajit Pai صحبت CNBC.

پس از آن او در توییتی به مناسبت سالگرد اولین تماس تلفن همراه (3 آوریل) به دنبال یک جفت توییتهایی ضمن تشکر از دکتر خود را با این جدید ترین:

مک داول در حال حاضر شریک در کولی LLP در واشنگتن که در آن او co-رهبر کولی جهانی ارتباطات تمرین.

*در حال حاضر وجود دارد مورد تایید FDA داروهای خاص برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19. درمان شامل “پیشگیری از عفونت و اقدامات کنترل و مراقبت های حمایتی.” که شامل اکسیژن و هواکش زمانی که لازم است. با توجه به CDC: “بر اساس محدود in-vitro و حدیثی داده…هیدروکسی کلروکین [است] در حال حاضر توصیه می شود برای درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار در چند کشور…با توجه به بالاتر in-vitro فعالیت علیه [COVID-19] و آن گسترده تر در دسترس در ایالات متحده در مقایسه با کلروکين, هیدروکسی کلروکین تجویز شده به بستری COVID-19 بيمار در کنترل نشده اساس در کشورهای مختلف از جمله در ایالات متحده….هیدروکسی کلروکین در حال حاضر تحت بررسی در آزمایش های بالینی برای قبل از قرار گرفتن در معرض و یا پس از قرار گرفتن در معرض پیشگیری از [COVID-19] عفونت و درمان بيماران خفيف و شديد COVID-19.” (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/hcp/therapeutic-options.html).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>