یک اتصال تکامل از Wi-Fi با سرعت بالا, کابل های پهنای باند و فیبر فن آوری می تواند تبدیل به کوتاه مدت آینده ارتباطات حتی به عنوان 5G انقلاب در حال تبلیغ به عنوان آینده جهش بزرگ رو به جلو است.

که یکی از اصلی takeaways از یک گزارش جدید از McKinsey & Co.

در حالی که 5G خواهد شد بدیهی است تحول, این گزارش می گوید که تکنولوژی در حال مستقر در انزوا و بیشتر “گسترده” از نظر اتصال به نظر می رسد که در فن آوری های دیگر.

“با وجود اعتیاد به مواد مخدره در مورد کنترل از راه دور عمل جراحی و ستاره بازحمت حرکت کردن به سبک holodecks در همه اتاق نشیمن آینده نه تنها اتفاق می افتد بر روی [بالا باند 5G] frontier” آن نتیجه گیری.

به دنبال در اعزامهای جدید ارتباطات و فن آوری برای تحرک بهداشت و درمان و تولید و خرده فروشی با استفاده از موارد می تواند در افزایش تولید ناخالص داخلی در سراسر جهان 1.2 تریلیون دلار به 2 تریلیون دلار تا سال 2030 برای کسانی که چهار بخش به تنهایی.

این نشان می دهد که ارزش را می توان گرفته شده با فن آوری های که در دسترس است برای برخی از زمان و با روشنایی تا زمان اتصال “شکاف تاریک” است که عملکرد میلیاردها جدید کاربران آنلاین.

گزارش می دهد فریاد به Docsis 3.x که در آن می گوید به وعده آوردن کابل پهنای باند عملکرد نزدیک به فیبر بیش از زیرساخت های موجود با Wi-FI بهبود در آخرین مایل سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im