یک برنامه به طور بالقوه ‘تحول’ در مقابله با یک شبکه OTT ارائه دهنده می تواند اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده

با آن سهام cratering پس از اعلام آن به دنبال “استراتژیک جایگزین” برای آن WWE Network, World Wrestling Entertainment رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت وینس مک ماهون گفت: پنج سال از جریان شبکه دارای چندین گزینه از جمله یک برنامه به طور بالقوه “تحول” مقابله با یک شبکه بزرگ بیش از حد بالا ارائه دهنده است که می تواند اتفاق می افتد به عنوان اوایل به عنوان پایان سه ماهه اول.

WWE سهام شده است در افسردگی پس Jan. 30 زمانی که این شرکت به طور ناگهانی اخراج دو مقام مدیران-شرکت رئیس جمهور جورج برریس و میشل ویلسون — و سهام سقوط کرد 21 درصد است. سهام سقوط کرد یکی دیگر از 18% صبح روز پنجشنبه پس از آشکار تر از حد انتظار 2020 راهنمایی و آن را ارزیابی گزینه های استراتژیک برای جریان خدمات.

پس از تماس WWE سهام به دست آورد که برخی از زمین — آن را بسته در $44.50 هر on Feb. 6 پایین 9.2% ($4.50 هر).

در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران به بحث در مورد نتایج Q4 مک ماهون گفت: تصمیم گیری برای WWE Network تا به حال ساخته شده است اما در ارائه گزینه های مختلف برای آینده خود از جمله فروش و نگه داشتن این سرویس به عنوان است و یا قابل توجه صدور مجوز معامله محتوای آن با دیگر شبکه های بزرگ و/یا OTT ارائه دهندگان خدمات. WWE رئیس به نظر می رسید به تکیه نسبت به آخرین گزینه و اضافه کرد که اگر WWE Network تصمیم به رفتن این مسیر می تواند یک معامله در محل توسط پایان ماه مارس.

“ما باید تعداد زیادی از گزینه های” مک ماهون گفت: در تماس است. “ما می تواند همچنان به عنوان ما در حال حاضر با افزایش مانند یک رایگان ردیف یا افزایش پرداخت ردیف. در حال حاضر وجود دارد هیچ زمانی بهتر به ورزش فروش از حقوق ما به همه رشته های اصلی و کاملا رک و پوست کنده همه رشته ها تقاضاهای مصرانه برای ما محتوا. که می تواند افزایش قابل توجهی در شرایط درآمد.”

بعد مک ماهون گفت: اگر WWE Network به دنبال یک OTT مقابله با این امر انجام می شود به عنوان به زودی به عنوان پایان Q1.

“ما می خواهم اعلام شود که اگر ما به راه است که در سه ماهه اول” مک ماهون گفت. “این که چگونه تا کنون همراه ما هستند,” او گفت:.

مک ماهون اضافه شده است که اگر WWE تصمیم به ادامه با این شبکه به عنوان اضافه کردن آگهی های بازرگانی و یا به نوعی از حمایت یک گزینه است.

“اگر ما در ادامه با طرح شبکه بسیار زیبا به عنوان این است که ما قطعا رفتن به در نظر بگیرید که” مک ماهون گفت.

مک ماهون نیز اضافه شده برخی از رنگ به دلایل برریس و ویلسون خروج و اضافه کرد که تفاوت های خود را در اطراف بودند تمرکز اعدام و reallocations از منابع است. او اضافه کرد که WWE در میان تبدیل آن فرهنگ است.

مک ماهون گفت: WWE جدید مدیریت فرهنگ خواهد بود جامع تر, و اضافه کرد که این شرکت استخدام یک شرکت جستجو به دنبال جایگزین برای برریس و ویلسون و همچنین به دنبال داخلی. در عین حال او اضافه کرد که او می تواند تحمل بار اضافی است.

“در این لحظه من یک چند گزارش مستقیم. رفتن به جلو است که نمی خواهد در این مورد در نظر تخصیص زمان من” مک ماهون گفت. “من باید بسیار شانه های پهن و من می تواند بسیاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de