Mediacom گسترش COVID-19 طرح


گسترش حفظ آمریکایی ها متصل تعهد دیگر برنامه ها تا 30 ژوئن

Mediacom ارتباطات پیوست و بسیاری دیگر از کابل و اپراتورهای مخابراتی در گسترش برنامه با هدف کمک به مصرف کنندگان در طول COVID-19 بیماری همه گیر از طریق ژوئن 30.

Mediacom پیوست و چند تن دیگر در کابل و اپراتورهای مخابراتی در گسترش آن تعهد به کمیسیون ارتباطات فدرال را “حفظ آمریکایی ها متصل” برنامه موافقت به قطع پهنای باند مشتریان به دلیل عدم پرداخت هزینه در طول همه گیر waiving هزینه های اواخر و ساخت نقاط فای در دسترس عموم است. علاوه بر این Mediacom گفت: این تمدید دیگر coronavirus مربوط به طرح های مانند:

• ارائه Mediacom Connect2Compete کم هزینه اینترنت برنامه رایگان برای مدت 60 روز به مقدماتی جدید خانواده;

• گسترش قیمت گذاری Mediacom دسترسی به اینترنت 60 سرویس به مشتریان جدید در $19.99 در هر ماه برای 12 ماه (در حال حاضر قیمت برای $29.99 در هر ماه);

• توقف داده های ماهانه کمک هزینه در تمام Mediacom خدمات اینترنت ردیف;

• ارائه تعریف دسترسی به تمام Mediacom Xtream نقاط فای.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور مدارس سراسر کشور به امکانات و سرعت اجرای برنامه های آموزشی آنلاین,” Mediacom را EVP از عملیات جان Pascarelli گفت: در آزادی مطبوعات. “با گسترش این طرح از طریق ژوئن 30th, Mediacom امیدوار است برای کمک به دانش آموزان, معلمان و مدیران با خیال راحت و با موفقیت پایان 2019-20 سال تحصیلی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>