Mediacom افزایش سرعت پهن باند در طول Coronavirus ترساندن


افزایش حداقل سرعت برای Connect2Compete به 25Mps

Mediacom ارتباطات گفت: این آغاز یک سری از برنامه ها برای کمک به خانواده ها در آن قلمرو خدمات آدرس محل کار آموزش و پرورش و بهداشت و درمان چالش های ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس از جمله بیش از دو برابر سرعت آن کم هزینه پهنای باند لایه Conect2Compete.

مانند دیگر کابل اپراتورهای Mediacom ارائه آن کم هزینه پهنای باند خدمات به صورت رایگان به مدت 60 روز به مرحله مقدماتی خانواده در آن رد پای. این اپراتور کابل روز دوشنبه گفت: این افزایش سرعت دانلود از Connect2Compete به 25 مگابیت در ثانیه از 10 مگابیت در ثانیه و سرعت آپلود به 3 مگابیت در ثانیه از 1 مگابیت در ثانیه. علاوه بر این Mediacom گفت: از آن رو به گسترش است قیمت گذاری Mediacom دسترسی به اینترنت 60 خدمات اینترنت پرسرعت به مشتریان جدید در $19.99 در هر ماه برای 12 ماه آینده (در حال حاضر قیمت برای $29.99 در هر ماه); توقف داده های ماهانه کمک هزینه در تمام Mediacom خدمات پهن باند از طریق ردیف مارس 15; و ارائه تعریف دسترسی به تمام Mediacom Xtream نقاط فای برای 60 روز.

“Mediacom ما به رسمیت می شناسد شبکه های پهن باند ادامه خواهد داد به یک ابزار قدرتمند مورد استفاده برای مبارزه با گسترش Coronavirus در بیش از 1500 جوامع ما در خدمت” Mediacom EVP از عملیات جان Pascarelli گفت: در آزادی مطبوعات. “کمک به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است دریافت آنلاین ما امیدواریم که به ایجاد فرصت برای بیماران با خیال راحت به ارتباط با پزشکان از طریق پزشکی از راه دور برنامه های کاربردی برای دانش آموزان به ادامه تحصیل خود را آنلاین و برای کارکنان به کار از خانه.”

Mediacom می پیوندد دیگر اپراتورهای کابلی مانند Comcast در, منشور ارتباطات و Altice ایالات متحده آمریکا که در حال ارائه پهنای باند رایگان به مقدماتی خانه به عنوان نگرانی از ادامه گسترش coronavirus را تعطیل مدارس و بسیاری از مردم مجبور به کار از خانه.

علاوه بر این تغییرات Mediacom ده ها تن از دیگر ارائه دهندگان خدمات اینترنت در امضای بر روی 60 روز نگه داشتن آمریکایی ها متصل تعهد صادر شده توسط فدرال ارتباطات رئیس Ajit Pai در مارس 13. به عنوان بخشی از این تعهد Mediacom نمی خواهد قطع خدمات و یا ارزیابی هزینه های اواخر و به هر مشتری که تماس و اطلاع از شرکت است که آن را نمی پرداخت صورتحساب خود در طول این دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>