MediaKind ارائه پیشرفته تبلیغات نمونه کارها به باز کردن کسب درآمد بالقوه از تبلیغات و محتوای جایگزین

MediaKind جهانی رسانه و فناوری رهبر امروز اعلام کرد که در آن برنده جایزه تبلیغات و توزیع محتوای حقوق, نمونه کارها, PRISMA شده است پیکربندی مجدد با جدید مدولار مجموعه ای از ویژگی های. از آن شده است به شکل کامل باز کردن پتانسیل درآمد از تبلیغات و محتوای جایگزین در سراسر پخش و شبکه های IP. این PRISMA هسته ای و PRISMA لبه ارائه محصولات بسیار تخصصی توزیع محتوای حقوق و تعریف و اجرای تبلیغات هدفمند قابلیت های از جمله دای موضعی محتوا خاموشی و امنیت در برابر دزدی.

MediaKind به تازگی افزایش یافته مدولار تبلیغات نمونه کارها و مشتریان را قادر می سازد به استفاده از جدید فرصت های کسب درآمد و محافظت در برابر دائما در حال تحول چالش های معرفی شده توسط دنیای دیجیتال. PRISMA می تواند مستقر به عنوان یک راه حل در ابر به عنوان یک لوازم خانگی و یا به عنوان قطعات یکپارچه به Aquila نمونه کارها. PRISMA هسته ای کمک می کند تا به پل شکاف میان ارائه دهندگان محتوا و ارائه دهندگان خدمات با ارائه پیشرفته برنامه ریزی و کنترل فعال کردن اجرای قوانین سنتی پخش و همچنین OTT بر اساس تحویل. PRISMA لبه را قادر می سازد ارائه دهندگان محتوا و تصویری ارائه دهندگان خدمات برای ارائه جذاب مشاهده تجربیات کسب درآمد از تبلیغات خود را موجودی و همزمان با دیدار قراردادی و حقوقی تعهدات.

استوارت Boorn, معاون رئیس جمهور, محصول, مدیریت, MediaKind گفت: “همانطور که امروز مصرف کنندگان در آغوش OTT تصویری خدمات اپراتورها و چند تصویری برنامه نویسی توزیع کنندگان (MVPDs) باید به دنبال روش های جدید کسب درآمد از طریق تبلیغات هدفمند. این نیاز به تحویل کاملا شخصی و مربوط به خدمات است که به طور کامل مطابق با توزیع حقوق و مقررات محلی.”

پیشرفت به MediaKind را PRISMA محصولات شامل مدیریت لیست پخش به صورت خطی آگهی جایگزینی; اضافه شدن پشتیبانی برای SCTE-18 سیاست مصرف فرمت های پشتیبانی از سیستم هشدار اضطراری (EAS) ما تطابق; مطالب جدید قرار دادن مدیریت; بهبود یافته آگهی مسیریابی سیاست و جدید مشاهده توانایی طریق در آشکار ردیابی آدرس ها برای HLS. این PRISMA نمونه کارها شامل دو کلید محصولات با اضافات بیشتر به آمده بعد از این سال:

· PRISMA هسته ای: طراحی شده برای کمک به اپراتورها و MVPDs آدرس افزایش پیچیدگی مدیریت و اجرای قرارداد و تعهدات قانونی مربوط به خطی محتوا در سراسر سنتی پخش و IP تحویل. PRISMA هسته اهرم استانداردهای صنعت – از جمله SCTE-224, SCTE-35 و CableLabs ESAM – را قادر می سازد آسان استقرار و پیاده سازی های متعدد در سراسر موارد استفاده پوشا:

o خاموشی & محتوای جایگزین اجرای در سراسر پخش و آی پی شبکه

o قرار دادن مدیریت از طریق SCTE-35 فرو کردن/بازنویسی و آشکار مطبوع

o خطی آگهی تعویض

o EAS سازگار SCTE-18

· PRISMA لبه: را قادر می سازد فعال شدن تلویزیون حق بیمه موجودی و غنی شدن آن با واجد شرایط مخاطبان در سراسر گردش (زنده و غیر خطی) و در تمام پروتکل های جریان ارائه یک تجربه مانند تلویزیون. از آن محافظت از مخاطبان نشت اطلاعات و تضمین انطباق کامل با حفاظت از حریم خصوصی قوانین و مقررات. علاوه بر این کاغذ لبه فراهم می کند:

o یک راه حل جامع برای مدیریت مخاطبان مبتنی بر هدف قرار دادن موارد استفاده

o پشتیبانی از SCTE-224 سیاست مصرف برای خاموشی و محتوای جایگزین decisioning (از طریق PRISMA هسته ای)

o پیاده سازی قرار دادن مسیریابی قابلیت به مسیر مخاطبان به حق تصمیم گیری نهاد مقاطعه محدودیت (به عنوان مثال خاموشی محتوای متناوب) و یا موجودی مالکیت

Boorn افزود: “از طریق مدولار قابلیت های ما PRISMA, نمونه کارها, ما در حال ارائه ویژگی های جدید به مشتریان ما را قادر به انتخاب و انتخاب عناصر و قابلیت های آنها نیاز به توزیع جایگزین محتوا و هدفمند تبلیغات در تمام شبکه های. ما تبلیغات و محتوای جایگزین ارائه اجازه می دهد تا مشتریان ما را به استقرار خدمات است که مطابقت با نیازهای خود را به زیرساخت های موجود با این ابزار به طور کامل کسب درآمد از محتوای خود را از طریق عمیق تر دانش و درک خود را از مخاطبان خواسته است.”

MediaKind راه اندازی کرده است یک برنامه جدید کاغذ وحدت تبلیغات و محتوای جایگزین در سراسر پخش و آی پی شبکه های که ارائه خواهد شد در تمام طول یک وبینار در چهار شنبه, آوریل 22 (3 بعدازظهر BST/10در ET). کریستف نوع مدیر توسعه بازار, تصویری, تبلیغات, MediaKind را کشف انواع مختلف و موارد استفاده و برنامه است که می تواند مسائل با مشاهده حقوق, قرار دادن, مدیریت رسانه, آهنگسازی و پیشرفته تبلیغات تلویزیون. برای ثبت نام در وبینار لطفا اینجا را کلیک کنید.

– به پایان می رسد –

در مورد MediaKind

ما MediaKind یک رهبر جهانی از رسانه های فن آوری و خدمات تاسیس به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین یک سهام همکاران و اریکسون. ماموریت ما این است که به اولین انتخاب در میان ارائه دهندگان خدمات اپراتورها و صاحبان محتوا و رسانههای به دنبال ارائه همهجانبه رسانه تجارب است. نقاشی بر ما دیرینه صنعت میراث فرهنگی ما در حال رانندگی نسل بعدی زنده و بر روی تقاضا موبایل و multiscreen رسانه تجربیات برای همه در همه جا. ما به صورت end-to-end نمونه کارها رسانه ها راه حل عبارتند از: برنده جایزه امی تصویری فشرده سازی راه حل برای سهم و مستقیم به مصرف کننده سرویس ویدئو توزیع; تبلیغات و محتوای شخصی راه حل; راندمان بالا ابر DVR; و تلویزیون و ویدئو تحویل سیستم عامل است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.mediakind.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>