MediaKind راه اندازی Aquila راه حل جریان در Google Cloud Platform برای تحویل قدرت شخصی رسانه تجربیات


  • MediaKind را Aquila جریان است ‘one-stop-shop’ راه حل را قادر می سازد که اپراتور برای راه اندازی خدمات OTT به سرعت و بدون افت در پایان با کیفیت به مصرف کننده.
  • استقرار شرح زیر اعلام Google Cloud به عنوان یک افتتاحیه شریک MediaKind جهان داد که در سپتامبر راه اندازی شد 2019.
  • MediaKind مشتریان به دست آوردن گسترده تر دسترسی به Google Cloud Platform اکوسیستم با توانایی مدیریت و کار زنده همگرا OTT و پخش headends بیشتر به راحتی.

FRISCO, TEXAS – مارس 16, 2020 – MediaKind جهانی رسانه های پیشرو در تکنولوژی امروز اعلام کرده است که تمدید همکاری خود را با Google Cloud برای فعال کردن آن به صورت end-to-end Aquila جریان راه حل ارائه می شود به عنوان یک سرویس Google Cloud Platform. این را قادر می سازد راه اندازی MediaKind مشتریان به اهرم Google Cloud گسترده اکوسیستم از راه حل ها و دارایی به منظور در سطح جهانی و استقرار رسانه ها قابلیت پردازش و بهینه سازی توزیع خود را OTT خدمات. Aquila جریان فراهم می کند قابل توجهی تصویری صرفه جویی پهنای باند کم به پایان زمان تاخیر کم و بزرگ سازی و کاهش ارائه پشتیبانی از تمام ویژگی های از زنده تصویری خدمات به UHD با قابلیت ارائه با کیفیت پخش سطح حق بیمه تجارب در تمام شبکه های.

MediaKind ابر بومی Aquila جریان راه حل می تواند مستقر در فلز لخت ابر خصوصی یا در هر ابر ارائه دهنده خدمات. از طریق یکپارچه سازی Google Cloud اکوسیستم آن در حال حاضر نیز فراهم می کند دسترسی به طیف وسیع تری از برنامه های رسانه های و حجم کار از طریق ابر در مناطق مانند containerization هوش مصنوعی یادگیری ماشین و رو به رشد شبکه تلویزیون اندروید و گوگل درج آگهی راه حل در حالی که ارائه یک مدیریت به طور کامل حل شده است. MediaKind مشتریان در حال حاضر قادر به مقیاس سریعتر به سرعت در حال چرخش کانال تا با سهولت و پاسخ به چند فرمت مورد نیاز بدون سازش در تاخیر.

MediaKind را بازیابی فاجعه در Google Cloud همچنین حذف نیاز به یک دوم headend سیستم ترکیبی از Aquila جریان و Google Cloud را قادر می سازد محلی headend خدمات و برنامه های کاربردی حمایت می شود و شروع می شود به سرعت زمانی که مورد نیاز است. MediaKind قصد دارد به گسترش بیشتر آن Aquila جریان راه حل قابلیت بعد از این تابستان ارائه خود تأمین دسترسی با اعمال نفوذ Google Cloud Platform بازار.

فرشته رویز مدیر عامل شرکت MediaKind می گوید: “به عنوان مصرف کننده تقاضا برای زنده جریان محتوا می رسد تمام زمان بالا ارائه دهندگان خدمات باید همیشه بیشتر از روش های خلاق برای ارائه سریعتر و بیشتر مقرون به صرفه خدمات OTT در مقیاس. راه اندازی شده توسط Aquila جریان در Google Cloud Platform مشتریان را از مزایای بسیار انعطاف پذیر خدمات است که سازگار یکپارچه به زیرساخت های موجود و یا دیجیتال برنامه تحول آیا هدف ساخته شده است به عنوان یک پیش فرض و یا ابر بومی راه حل hybrid cloud و یا بخشی از یک end-to-end به عنوان یک سرویس ارائه شده است. از طریق ادغام عمیق تر از سبد محصولات ما را در Google Cloud Platform, ما می توانیم ابزار لازم برای ایجاد و ارائه بهترین همهجانبه رسانه ای از تجارب بر روی هر دستگاه با زمان سریع تر به بازار بیشتر هزینه-بهره وری و انعطاف پذیر تر ساختار هزینه.”

Aquila جریان است همگرا مبتنی بر OTT headend راه حل را قادر می سازد که محتوای به دریافت کد باز بسته بندی و رمزگذاری شده و تحویل داده شده است. انعطاف پذیری Aquila جریان اپراتورها فراهم می کند با یک توقف فروشگاه ” راه حلی به سرعت راه اندازی خدمات OTT بدون به خطر انداختن در پایان با کیفیت به مصرف کننده. بر اساس MediaKind ابر بومی, معماری, Aquila جریان اجازه می دهد تا محتوا مجموعه مطالب ارائه دهندگان و اپراتورها برای استقرار, مدیریت و کار OTT و همگرا پخش headends.

سال گذشته Google Cloud اعلام شد به عنوان یک افتتاحیه شریک در MediaKind جهان داد. این MediaKind جهان داد که یک تکنولوژی نوآورانه برنامه مشارکت می دهد که ارائه دهندگان محتوا ارائه دهندگان خدمات و اپراتورها دسترسی به راه حل کامل است که ترکیب فن آوری و خدمات از MediaKind پیشرو با همکاران در ابر و دیگر ارائه شده است. این MediaKind – Google Cloud همکاری اجازه می دهد تا MediaKind مشتریان برای دسترسی به Google Cloud نمونه کارها از راه حل ها و خدمات و شیر را به یک بسیار پیشرفته ترکیبی از end-to-end تلویزیون تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین قابلیت های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>