‘دیدار با مطبوعات” سلام Coronavirus خط مقدم مبارزان

جایگزین طبیعی رول اعتباری با اعتباری به صورت گسترده تر نقش در نبرد

دیدار با مطبوعات لنگر چاک تاد بسته از روز یکشنبه ویژه coronavirus نسخه نشان می دهد با یک نورد ادای احترام به کسانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس.

“همانطور که ما ترک ما می خواهیم به می گویند با تشکر از شما برای افرادی که نمی توانید از خانه کار می کنند. این مردان و زنانی که در حال کمک به حفظ زندگی به عنوان طبیعی که ممکن است برای بقیه از ما:

نشان می دهد اعتباری عادی رول جایگزین شد اسامی کسانی که مبارزه با ویروس های متعدد در جبهه: گارد ملی سرپرستان, تحویلدار, آشپز, آشپز, زیرساخت کارگران تحویل کارگران, پزشکان, رانندگان, آموزش برق, کشاورزان, اولین respsonders مواد غذایی, تولید کنندگان, فرفره, -, اقتصاد, کارگران, فروشگاه مواد غذایی, کارکنان بهداشت و درمان کارگران را کارگران و کارکنان مربوط به فراشی اجرای قانون, جرم, حمل و نقل کارگران و پرستاران و کارگران نفت داروسازان پستی, کارگران, خرده فروشی, کارگران, دانشمندان, امنیت, تراش مدیریت زباله های حرفه ای و دیگران.

یک دسته که در رفته بود و روزنامه نگاران که در حفظ و بقیه مردم آگاه و دولت پاسخگو برای پاسخ. در میان کسانی که شناسایی شده توسط وزارت امنیت به عنوان اساسی کارگران در مبارزه با کروناویروس ها “اخبار خط مقدم خبرنگاران و استودیو و تکنسین های برای گردآوری, و گزارش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>