مگان Boswell مادر از دست رفته کودک نو پا ساناز Boswell را تکذیب کرد یک باند کاهش

یک Sullivan County قاضی روز دوشنبه حاضر به پایین باند برای یک مادر جوان متهم به دروغ گفتن در مورد او دختر گم شده را در محل.

Sullivan County کلی جلسات دادگاه قاضی Klyne Lauderback رد پیشنهاد توسط وکیل براد Sproles به پایین باند تنظیم برای مگان Boswell, 18, به اتهام تشکیل پرونده گزارش نادرست است.

Boswell شد و متهم هفته گذشته با دروغ گفتن در مورد نگهداری از دختر 15 ماهه ساناز مای Boswell.

مقامات می گویند که این دختر کوچک نشده است دیده می شود از اواسط ماه دسامبر. پدر بزرگ او — مگان Boswell پدر تامی Boswell Sr — گزارش کودک نو پا گم Feb. 18.

مگان Boswell آورده بود به دادگاه پوشیدن سیاه و سفید و خاکستری راه راه زندان jumpsuit. او بارها و بارها نگاه به دادگاه مخاطبان و لبخند زد. او در جواب قاضی سوالات تایید او هیچ درآمد در حال حاضر و نمی تواند به پست او 25.000 دلار اوراق قرضه.

دستیار دادستان منطقه عمومی ترزا نلسون گفت: Boswell هیچ خانه پایدار برای بازگشت به اگر او پست پیوند و خواست قاضی به نگه داشتن آن در مجموعه $25,000.

وکیل Sproles لغو یک جلسه مقدماتی ارسال پرونده به هیات منصفه برای بررسی.

در کنار او حضور در دادگاه تنظیم شده است ممکن است 8 — ارائه شده به هیئت منصفه بازده کیفرخواست.

این سالیوان شهرستان کلانتر دفتر می گوید مگان به آنها گفتم ساناز بود در مراقبت از کودک پدر اما مقامات کشف پدر در وظیفه فعال در ارتش در آن زمان و هم ساناز.

پس از صدور کهربا هشدار دو هفته پیش پلیس دریافت کرده اند بیش از 800 راهنمایی. هیچ یک از آنها را تولید کرده است هر گونه اعتبار رؤیت با توجه به تنسی دفتر تحقیقات.

مقامات گفتند آنها بر این باورند ساناز از بین رفت مدتی در ماه دسامبر. اما خانواده او نمی گزارش گم شده خود را تا فوریه. 18 در انتخابات گفت: زمانی که ساناز پدربزرگ گفت: اداره خدمات کودکان است که برخی از اعضای خانواده تا به حال دیده می شود او در دو ماه.

ساناز مادر 18 ساله مگان “مگی” Boswell دستگیر شد سه شنبه شب در یک اتهام ساخت یک گزارش نادرست.

Sullivan County Sheriff جف کسیدی گفت: اظهارات متناقض از ساناز خانواده به ویژه از مگان, ساخته شده اند, بررسی سخت تر پس از آن در حال حاضر پیچیده تاخیر در گزارش این دختر گم شده است.

“هر بار که ما به صحبت کردن با او, داستان, تغییرات” کسیدی گفت: از مگان Boswell. “هر زمان.”

یک سالیوان شهرستان کلانتر دفتر کارآگاه همراه با یک تنسی اداره خدمات کودکان مورد کارگر شد برای اولین بار به ایجاد ارتباط با مگان Boswell در فوریه. 18 — روز قبل از کهربا هشدار صادر شد ،

“در طول این تحقیقات مشخص شد که مگان Boswell ساخته شده نادرست بیانیه به اجرای قانون در پاسخ به یک مشروع درخواست اجرای قانون مربوط به مواد واقعیت در مورد جرم یا با قصد مانع اجرای قانون از محل ساناز Boswell” این حکم بازداشت متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>