الگوهای رفتاری سرگرم کننده و الگوهای رفتاری قدرتمند هستند

دیجیتالی کودک— 3D, baby, رقص Blue Swede را oogachaka, oogachaka. چگونه سرگرم کننده است. جرالد واقعا دفتر jokester—من فکر می کنم حداقل 15 نفر به این ایمیل بیش از حد. در حدود سال 1996.

نگاهی به این مسخره گربه تصاویر و گنگ چیزهای که می آید از دهان خود را. “من می تواند به Cheezburger?!” آنها آن را lolspeak. فقط خنده دار است. کجا جرالد پیدا کردن این مسائل است ؟ من فکر می کنم حداقل 15 نفر به متن است که بیش از حد و یا شاید من پست آن را در Facebook خوراک. در حدود سال 2007.

سریع به جلو ده سال بعد—که در آن است که جرالد? او شده است در حمام به مدت پنج دقیقه.

جرالد خوب است. جرالد است شلوار خود را پایین و خرد کردن الگوهای رفتاری خود را در Instagram, خوراک شلیک کردن تنها ترین side-splitting به دوستان خود و خانواده و شاید یک همکار و یا دو.

“اگر آن کودک Yoda من نمی دهد آن زمان از روز می گوید:” لوگان کاسترو که ترجیح تصویری بازی و bartending memes. کاسترو اذعان می کند که در طول دوره از یک روز هنگامی که او کار نمی کند, او به طور معمول صرف کمی کمتر از دو ساعت کوه در می رم از یک الگوی رفتاری به بعد مصرف حدود 15 ثانیه به marinate در آنهایی که او را دوست دارد. “بیشتر relatable آنها دیگر من آنها را درک می کند.”

“اگر آن را بیش از حد بسیاری از کلمات آن را احتمالا نمی خواهید به گرفتن توجه هر کسی را آن کوتاه و relatable” را تایید جیمز Sendejo. Sendejo که با این نسخهها کار به عنوان یک سطح شیب دار برای یک شرکت هواپیمایی (او ترجیح می دهد به نام کدام یک) می گوید: هر زمان که وجود دارد این است پایین بار در بین پرواز او را اسکن ق برای الگوهای رفتاری و سپس به جلو آنهایی که او را دوست دارد به دوستان خود از طریق متن و یا Instagram.

Instagram. توییتر. ق. Facebook.

با توجه به آنچه مم حساب شما به دنبال تغذیه در هر یک از این سیستم عامل را می توان طراحی شده برای ارائه مستمر و به طور مداوم به روز شده از بوفه فوری زوج با یک دمدمی شعار.

خالق هوستون الگوهای رفتاری (که ترجیح به نام خود او و یا جنسیتی) ایجاد شده است و های هوستون-الگوهای رفتاری خاص پس از 2015. هر چند این حساب تنها 1,806 Instagram followers نسبت به آن 20,000 on Facebook, خالق می بیند Instagram به عنوان یک خودرو بهتر چون از چگونه از آن آسان است برای خواندن و به اشتراک گذاری. “موفق مم چیزی است که هر کس می تواند بیش از حد—که گاهی اوقات آنها واقعا توجه کنید. ناخودآگاه چیزهایی که ما در زندگی ما است.”

در حالی که برای اکثر هوستون Memes, پست, نور دل, مطالب خالق را می گویند که آنها دریافت یک جرم اظهار نظر از یک عکس از یک گروه جوان سفید حرفه ای در یک نوار متصل به شعار “در ضمن در وایت اوک.”

در تمام پیمایش کاسترو تایید می کند که برخی از الگوهای رفتاری قطعا می تواند ظالمانه در راه منفی. “برخی از آنها خیلی بد, بسیار, تاریک, تذهیب لیلی در نژاد پرستی و یا بی احترامی آشکار از چهره های مهم تاریخی و چهره دین است.” اغلب اوقات او می گوید: این حساب “درخواست به دنبال” تنها و یا محتوای آنها حذف شده و به زودی پس از. “من احساس می کنم شما باید بدانید که مرزهای. گاهی اوقات آنها خنده دار هستند اما گاهی اوقات آن را مانند aw مرد که واقعا ناخوش آیند و شما رفته گذشته است.”

الگوهای رفتاری را می توان قدرتمند.

به یاد داشته باشید که چگونه دیوانه آنها ساخته شده هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری 2016? کسانی که بی دست و پا و صورت هستند سخت را فراموش کرده ام. و در حال حاضر, نگاهی به نامزدهای, like Mike Bloomberg که دقیقا نمی خجالتی در مورد انداختن سکه جدی در بزرگترین الگوی رفتاری سازان در صنعت.

پس از بیش از 15 میلیون نفر حساب FuckJerry نوشته شده یک تصویر از بلومبرگ کشویی به خود DM به درخواست, “شما می توانید ارسال یک الگوی رفتاری است که اجازه دهید همه بدانند من سرد نامزد کنید؟” هنگامی که الگوی رفتاری ساز در پاسخ با “Ooof است که مانند هزینه یک میلیارد دلار است.” بلومبرگ تنها پاسخ بود: “شما چه Venmo?”

افشای کامل پست برچسب زده شده با عنوان “#اسپانسر شده از طرف @mikebloomberg” اما آن را در خدمت هدف از لایه برداری پشت لایه ای از Bloomin’ پیاز در چگونه او دقیقا می داند که چقدر مهم است برای ماهی در 62 میلیون-قوی هزاره برکه. اما فقط به این دلیل او می داند که چگونه و در کجا به ماهی معنا نیست که آنها را نیش می زنند.

نسل وای (1981-1996) و نسل Z’ers (1995-2012) و وحشیانه, وقتی که می آید به کمدی. ما کباب هر چیز و هر کس. و مهم که برای دفعه بعد یک تیم از کارگران باغ وحش تصمیم می گیرد به یک پیکان در یک زرق و برق دار غربی دشت گوریل گناه با سه سال است که می افتد به قفس خود را به خوبی پس از آن شما می توانید انتظار به ما جاوید است که میمون شهید بیش از حد. R. I. P. Harambe.

به مهر پست شد جذاب—اما بسیار سرگرم کننده است که ساخته شده از برنی ساندرز و از طریق بدون هیچ تلاشی از خود. هر چند اصطلاح “الگوی رفتاری” ابداع شده توسط زیست شناس تکاملی ریچارد داوکینز در سال 1976 (او هنوز زنده است بسیار گسترده تر دوره از زمان به عنوان مثال از کلی عکس از ساندرز “یک بار دیگر درخواست شما به” جایگزین “خود را حمایت مالی” با تنوع بی پایان مانند “اجرای خود را از غذا” و یا “طرف ranch” در آن خدمت می کنند به عنوان مثال کامل از Dawkin تعریف الگوی رفتاری.

هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان یک “موفقیت آمیز” الگوی رفتاری. یک الگوی رفتاری است که در حال حاضر موفق به دلیل آن گسترش یافته است.

در کتاب ژن خودخواه, داوکینز استدلال میکند که فرهنگی معادل یک ژن یک الگوی رفتاری و تعریف آن به عنوان یک ایده گسترش فرهنگی به معنی معروف آن می رود bonkers, ویروسی, همسر. داوکینز لینک این انتقال ایده های که در سال 2020 می تواند در حال حاضر اتفاق می افتد در عرض چند دقیقه به تکامل است.

در معاون مقاله “ریچارد داوکینز به ما گفت آنچه که او فکر می کند در مورد الگوهای رفتاری—و سپس آن را عجیب و غریب,” او می گوید: “اینترنت با استفاده از فقط یک مثال کوچک از یک الگوی رفتاری است. یک الگوی رفتاری است که یک مقدار بیشتر مفهوم کلی از آن. اما اینترنت بسیار مناسبی اکوسیستم برای گسترش الگوهای رفتاری.”

شما می توانید می گویند که دوباره.

با توجه به رسانه های اجتماعی رفتار مطالعه انجام شده توسط Charlie یک شرکت است که آیا عملی پژوهش در Millennials و نسل Z 75 درصد از 13-به-36 سال است به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری. در بحث بحث گزارش روند آن نشان داد که فقط به عنوان بسیاری از نگاه الگوهای رفتاری آنها را به لبخند یا خنده.

است که به ظاهر قابل کنترل بیش از حد از الگوهای رفتاری فرهنگ در زندگی روزمره ما اتفاق می افتد به دلیل سن و سال گروه ahem, شوخ? آیا ما ارزش خنده بیشتر ؟ آیا ما در طلب آن ؟ آیا ما معتاد ؟ است که چرا ما در تولید همه چیز در ماخ سرعت به ما hahahahaha به عقب و جلو در هر یک از دیگر ؟

اینجا جایی است که آن را می شود خوب: اگر شما شلیک فاز “آیا وای خنده بیشتر” را در موتور جستجوی گوگل دنبال چه میآید: نگهبانمرداد 2019, “Horrifyingly پوچ: چگونه هزاره کمدی خیلی سورئال?” یا واشنگتن پستمرداد سال 2017 “چرا هزاره طنز خیلی عجیب و غریب?” یا New York Magazine, فوریه, 2012 “وای فقط می خوام بخندی.”

(چرخش در اطراف به آرامی در یک کیسه لوبیا صندلی اداری با استارباکس Matcha چای سبز اسپرسو دست به فاش کردن یک مشمئز کننده لبخند.)

هاها. شما ما را. ما در حال تاریک است.

در حال حاضر آرامش خود را بزرگ کرسی و سینی جداول چرا که با توجه به تحقیقات پیو مرکز Millennials “[نزدیک] متولدین امریکا به عنوان بزرگترین نسل در مردم است.” و ما در زمین این هواپیما در هر کجا که ما مانند آن را احساس کنید. امروز ممکن است میکونوس, فردا, شاید سوسیالیسم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>