ممفیس’ UT مرکز علوم بهداشت آماده برای تست مواد مخدر در برابر coronavirus در آزمایشگاه

با توجه به CDC خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس (COVID-19) برای بسیاری از افراد کم است. CDC توصیه می کند مصرف ساده و روزمره مراحل برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود را با سرفه یا عطسه کردن و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب در روز است.

در امن آزمایشگاهی در ممفیس محققان در حال آماده سازی برای تست نمونه از رمان coronavirus در برابر مواد مخدر است که می تواند به طور بالقوه جلوگیری از ویروسی شدن قادر به ورود به سلول انسان.

“اگر شما می توانید جلوگیری از ورود ویروس پس از آن شما می توانید از لحاظ تئوری بلوک عفونت و گسترش” دکتر گفت: Colleen Jonsson مدیر منطقه ای biocontainment آزمایشگاهی در دانشگاه تنسی مرکز علوم بهداشت.

منطقه ای biocontainment آزمایشگاه یکی از فقط 12 چنین آزمایشگاه در کشور است. پشتیبانی شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آن اجازه می دهد تا برای تست و ارزیابی از مولکول های کوچک, واکسن و تشخیص برای محافظت از بیماری های عفونی و بیوتروریسم.

Jonsson حرفه ای آغاز شد و در سال 1993 با شیوع hantavirus. در سال 2002 تا حدودی با توجه به 9/11 و سياه زخم در سال 2001 حملات موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شروع به حرکت به جلو با ایجاد منطقه ای biocontainment آزمایشگاه.

آزمایشگاه در ممفیس به پایان رسید ساخت و ساز در اطراف 2010, Jonsson گفت. این هزینه در حدود $25 میلیون.

امروز آزمایشگاه سه دانشمندان و Jonsson در حال کار بر روی جدید کروناویروس که باعث COVID-19. آنها خود را دریافت کرد نمونه ای از این ویروس حدود دو هفته پیش پس از آن تا به حال به رشد یک نمونه بزرگتر.

در طول زندگی حرفه ای اش Jonsson کار کرده است در 2002-2003 شیوع سارس, ویروس غرب نیل و 2009 H1N1 بیماری همه گیر.

در حال حاضر زمانی که او می شنود وجود دارد شیوع ویروس در میدان دید او بزند به حالت “اجازه دهید این ویروس” او گفت:.

با به اندازه کافی بزرگ نمونه ای از این رمان کروناویروس که باعث COVID-19 در دست آنها به زودی شروع غربالگری کوچک مولکول هایی که انتخاب شده اند با استفاده از محاسباتی شبیه سازی توسط Jeremy Smith, مدیر مشترک دانشگاه تنسی/Oak Ridge National Laboratory مرکز مولکولی بیوفیزیک.

► خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

اسمیت انتخاب شده است در حدود 50 مولکول های کوچک (مواد مخدر) که با اتصال به ویروس شروع به تست. پس از آن آنها می توانند آزمون بیشتر Jonsson گفت.

تصاویر از coronavirus را به تصویر کشیده virus به عنوان یک گوی تحت پوشش در خوشه و یا دستگیره است که رفتن را. آن دسته از خوشه پروتئین است که می تواند متصل به سلول های انسانی, سپس با تحریک سلول اجازه می دهد تا ویروس را وارد کنید. از داخل سلول میزبان ویروس را می توان کپی و تولید بیشتر ویروس ها.

مواد مخدر شناسایی شده توسط اسمیت در نظر گرفته شده برای اتصال به این ویروس و جلوگیری از ورود آن به داخل سلول.

Jonsson قصد دارد به منظور مولکول های کوچک به زودی. آنها را در یک بشقاب پلاستیکی که در آن آنها رشد سلول ها و سپس آلوده کردن هر چاه با ویروس. سپس آنها را تست با مواد مخدر.

به طور معمول این ویروس را از بین بردن سلول های در دو روز.

اگر آنها پیدا کردن یک دارو است که به نظر می رسد برای مهار ویروس رشد و جلوگیری از آسیب سلول ها آنها را از طریق سطوح مختلف از تست. هر آزمون 3-4 روز طول می کشد. هر هفته آنها می توانید چیزی جدید یاد بگیرند Jonsson می گوید.

اگر یک دارو است که در حال حاضر تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا آن را به طور بالقوه می تواند سریع ردیابی به حال آزمایش و repurposed برای درمان coronavirus در یک شیوه ای از ماه.

اگر مواد مخدر است که نه تایید شده توسط FDA و امیدوار کننده است, آن می تواند سال ها دوری از تست.

“در تمام طول زندگی حرفه ای من سعی کردم به کمک کردن به عنوان من می توانم با این های مختلف در حال ظهور ویروس ها از نظر کشف داروهای جدید و یا تلاش برای درک اینکه چگونه آنها ظهور در محیط زیست” Jonsson گفت.

“این خیلی اما هر بار ما را آماده تر و انعطاف پذیر تر” Jonsson گفت. “این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام, ایجاد حالت ارتجاعی در آنچه ما و آنچه که ما در حال آماده به انجام و تصویب آن را به نسل بعدی.”

در سال 1993 زمانی که شیوع hantavirus رخ داده است وجود دارد هیچ labs در کشور آماده به انجام این نوع از کار Jonsson گفت.

در حالی که این هزینه برای عمل و حفظ یک منطقه ای biocontainment آزمایشگاهی به این معنی که یک نیروی کار آموزش دیده است بلافاصله آماده هنگامی که چیزی مانند coronavirus مطرح می شود.

“این یک سرمایه گذاری برای آنچه در جریان است در حال حاضر” Jonsson گفت. “این یک نبرد دشوار. آن یک منبع فوق العاده ای در این کشور و هر چه می آید بعدی.”

کاترین بورگس شهرستان را پوشش می دهد, دولت, دین و حومه. او را می توان در رسید [email protected], 901-529-2799 و یا به دنبال در توییتر @kathsburgess.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>