مترو حمل و نقل می افزاید: شستن دست ها-ایستگاه های همچنان در حال اجرا در تمام مسیرهای

برای بزرگنمایی کلیک کنید Metro Transit continues to operate regularly during the Coronavirus pandemic. - FLICKR/ PASA47

  • فلیکر/ pasa47
  • حمل و نقل مترو همچنان به کار به طور منظم در طول Coronavirus بیماری همه گیر.

مترو حمل و نقل با صدور بیانیه ای اطمینان بخش که مسافران اتوبوس call-a-سوار وسایل نقلیه و قطار مترولینک ادامه خواهد داد به اجرا برای آینده قابل پیش بینی است و ناوگان است که با دقت تمیز شبانه با “CDC-مصوب تمیز کردن مواد.”

علاوه بر این به طور موقت دست شویی ایستگاه نصب شده اند در چند حمل و نقل مراکز از جمله سنگ جاده شمال Hanley مدنی مرکز و مرکز کنوانسیون ایستگاه (مشاهده لیست کامل اینجا).

این خبر خوبی برای سنت لوئیس. تا در دیترویت 90 درصد از رانندگان اتوبوس حاضر به ارائه گزارش کار امروز مجبور دیترویت وزارت حمل و نقل برای لغو همه خدمات اتوبوس.

جدید پروتکل نیاز به اتوبوس که تبدیل به غیربهداشتی در طول اجرا کشیده می شود از خدمات به صورت کامل ضد عفونی.

در حالی که همه اتوبوس ها در حال حاضر ارسال شده نشانه منع مسافران از غذا خوردن در اتوبوس, آن را واقعا یک عامل بازدارنده به خصوص در هنگام صبح می شود و اواخر بعد از ظهر و اوایل شب ساعت. شاید هر کسی می تواند از توقف غذا خوردن در مترو وسایل نقلیه تا پس از همه گیر? نیم خورده همبرگر سمت چپ بر روی صندلی ممکن است در نتیجه بیشتر در اتوبوس ها برای رفتن به تمیز کردن و کمتر از اتوبوس های در حال اجرا مسیرهای.

یک تماس به مترو برای نظر شد و بلافاصله بازگشت. بیشتر به عنوان ما آن را یاد بگیرند.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>