رویداد برنامه ریزی شده برای ماه مارس 5-6, 2020, در فورت لادردیل

چه مسائل رو رسانه های کسب و کار به عنوان حرکت آنها همیشه در حال تغییر موضوع امنیت سایبر? نیکلاس Spinks و دیوید تیلورمدیریت مدیران در Protiviti را طرح توصیه هایی برای پرداختن به مسائل مربوط به امنیت سایبر و در صورت حمله تجویز گام برای بازسازی است. ما متخصص پنل بیش از 30 سال تجربه در برخورد با مسائل مربوط به امنیت اطلاعات. این یکی را نمی شود از دست رفته جلسه و در طول این رسانه ها مدیریت مالی انجمن (MFM) در سال 2020 CFO نشست. نشست برنامه ریزی شده است برای 5-6 مارس در Pelican Grand Beach Resort, Ft. Lauderdale, FL.

چالش هایی که در امنیت سایبر به طور مستمر در حال تحول و به سرعت در حال تغییر نیاز به شرکت های رسانه ای هوشیار باقی می ماند در حالی که اقدام سریع برای کاهش آسیب باید حملات رخ می دهد. در میان هزینه های مرتبط با نقض مستقیم از دست دادن درآمد و مالکیت معنوی; بازسازی; نام تجاری فرسایش; ارتقاء امنیت سایبر; هزینه های قانونی و برای شرکت های بالقوه از دست دادن بازار کلاه. ما مجریان منجر خواهد شد بحث در مورد چرا شرکت ها باید یک طرح جامع به آدرس بالقوه نقض و چه آنها توصیه می شود به عنوان یک چهار مرحله برنامه ریزی برای پرداختن به امنیت سایبر. آنها همچنین حفاری به جزئیات مدیریت بحران برنامه ریزی در حالی که ارائه بینش چگونه شرکت ها می توانند بهتر آماده سازی خود را در صورتی که غیر قابل تصور رخ می دهد.

در حال حاضر در آن 14 سال MFM سالانه CFO اجلاس فراهم می کند منحصر به فرد فروم با راه حل های واقعی به چالش هایی که رسانه های CFOs و دیگر مقامات ارشد مالی حرفه ای به صورت روزانه. مباحث اضافی برای این اجلاس شامل رسانه های بانکدار در سهام و بازارهای اعتباری; cybersecurity نگرانی ها; رسانه آینده; تبلیغات محلی; دیجیتال صوتی و پادکست فرصت; سیاسی تبلیغات چشم انداز; مسائل رهبری و CFO میزگرد.

شرکت ریاست این سال را به اجلاس هستند داگ لیونارشد معاون کنترل و خزانه E. W. Scripps Company; کنت Nateمعاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس امور مالی Bonneville International Corporation; و MFM عضو هیئت مدیره ماری Tedescoرئیس امور مالی از Beasley Broadcast Group, Inc.

MFM با ثبت نام انجمن ملی دولت تخته حسابداری (NASBA) به عنوان یک حامی در ادامه آموزش حرفه ای در رجیستری ملی CPE حامیان مالی. واجد شرایط شرکت کنندگان می توانید کسب درآمد تا 11 CPE اعتبار بیش از دو روز نشست.

اطلاعات اضافی دربارهی CFO نشست و یک فرم ثبت نام آنلاین ممکن است بر روی MFM وب سایت http://www.mediafinance.org/cfo-summit.

در مورد MFM و BCCA:

رسانه مدیریت مالی انجمن (MFM) برتر است منابع برای حرفه ای مالی برای صنعت رسانه ها آموزش شبکه و به اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر ایالات متحده و کانادا است. اطلاعات بیشتر در مورد MFM در دسترس است در وب سایت خود را: https://www.mediafinance.org و از طریق آن به روز رسانی در LinkedIn, Facebook, Instagram, و توییتر. آن BCCA تابعه به عنوان صنعت رسانه اعتباری انجمن. BCCA درآمد مدیریت خدمات شامل انواع گزارش های اعتباری ملی و محلی در رسانه ها تبلیغ و سازمان ها از جمله رسانه چرایی یک گزارش اعتبار برای رسانه های کسب و کار است که ارائه می دهد یک نمره اعتباری بر صنعت خاص پیری همراه با تجارت داده ها از Experian یا D+B. اطلاعات بیشتر در مورد BCCA در دسترس است https://www.bccacredit.com و همچنین به عنوان به روز رسانی آن در LinkedIn, Facebook و توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im