حدود ده دقیقه به لارنس رایت را در کمپ دیویدپیدا کنیم رئیس جمهور جیمی کارتر در زانو خود را دعا. “لطفا اجازه ندهید من این پیچ تا” کارتر beseeches خدا در حالی که تصدیق کرد که جاده پیش رو چالش برانگیز خواهد بود. پس از به چالش کشیدن آن می تواند هزینه های خود را به او در حال حاضر لرزان ریاست جمهوری است.

عرب و یهودی هم دعا کنید هر مرد در شیوه ای از خود سنت دینی و زبان. سه نفر از ادیان مختلف درخواست خود را خدا برای چیزی که شاید حتی همان چیزی که – به صورت قریب الوقوع چالش و پیچ آن را.

البته این نیست فقط هر عرب و یهودی. آنها دشمنان قسم خورده رئیس جمهور مصر انور سادات و نخست وزیر اسرائیل مناخم بگین. و به چالش کشیدن آنها چهره های به یاد ماندنی. آنها بوده ام به ارمغان آورد با هم در ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری کشور عقب نشینی کمپ دیوید توسط کارتر در تلاش برای مذاکره صلح بین کشورهای متخاصم. تلاشی است که در سال 1978 منجر به چارچوبی برای صلح با مصر و اسرائیل پیمان و برخی موقت موافقت نامه در مورد امکان خود حکومت فلسطینی و وضعیت نهایی.

این تقریبا دو هفته از خسته کننده استدلال کج خلق exasperations و بی پایان مذاکرات که منجر به توافقنامه ای که شامل رایت زیبا انجام پرواز بر روی دیوار تاریخچه بازی به کارگردانی اسکار Eustis.

آنچه دقیقا اتفاق افتاده در اتاق که در آن اتفاق افتاده است ؟ رایت تصور برای ما به ما نشان می دهد که در حالی که مبتلا به برخی از تعادل مسائل سرگرم و اطلاع در یک عمل suspenseful ‘خواهند و یا نمی خواهد آنها,’ پر حرف اما نه بیش از حد پر حرف و تنش پر از درام. با وجود این ما در حال حاضر دانستن نتیجه.

با یک تئاتر در دور مرحله به طور کامل لخت ذخیره برای یک افسانه سربار معلق در هوا کردن شهر فرنگ از کمپ دیوید و برخی از بلوک های که ایستادگی در برای صندلی و میز رایت بازی تنها متکی بر شخصیت برای آوردن داستان به زندگی است.

کارتر (Stephen ترون) لباس پوشیدن و در شلوار جین و سریع به درخواست هر کس به او جیمی صرف بیشترین بازی پاره شدن موهای خود را در چگونه ضعیف این اجلاس در جریان است. “من مذاکره با ارواح در اینجا” او شکایت توصیف چقدر سابقه بین دو طرف او را در تلاش برای غلبه بر.

نیت خود را خالص پس قلب خود را. بله او اذعان می کند که او می خواهد صلح نه فقط برای آرامش خاطر, اما به دلیل آن را در مسایل اقتصادی و منافع استراتژیک ایالات متحده است. اما بدون سوال کارتر رایت به ما می دهد یک مرد عمیقا مذهبی که مایل به انجام کارهای خوب.

Sadat (الیاس الکساندر) می آید آماده برای صلح با پیشنهاد کمتر. اما آن را به گزاره می رود که هیچ جا در خارج از دروازه. رایت نرم رفتار خود به سرعت به تصویر کشیدن او را به عنوان جذاب و حاضر به مذاکره است. بله او حمله اسرائیل قبل از اما بود که در اقدامی تلافی جویانه پس از زمین خود را به سرقت رفته بود در قبل از جنگ. بله در نا امیدی او utters برخی از ضد سامی احساسات حمایت قرآن بود که در نا امیدی نیست نظر شخصی خود را.

رایت تلاش برای نشان دادن یک طرف تیره تر از سادات اما در نهایت likability پخته شده در شخصیت افزایش می یابد به بالا.

شروع از سوی دیگر (اردن Lage) است که همه خاردار گلابی. مقاوم و سفت منفی متخاصم و مودب اما سرد شروع unlikable از ابتدا. و نه بدون دلیل. رایت طول می کشد درد به نقطه ای از بسیاری از جنایات دولت سبز روشن است نه کم بود که قتل فلسطینی ها که نمی خواهد به زور ترک خانه های خود در اسرائیل بدون مقاومت.

هیچ کس استدلال حقایق تاریخی در اینجا شروع به انجام آنچه در آغاز بود. او باید پاسخگو باشند. اما برای درام از بازی به تصویر کشیدن او را به عنوان یک توجه داشته باشید پسر بد راهنمایی تعادل از رهبران هر دو ناقص در تلاش برای آمدن به درک به یک ریشه برای پسر خوب ” گزاره است.

برای اینکه عادلانه رایت می کند ما بسیاری از داستان پشت در شروع به توضیح شخصیت او را. ما یاد بگیرند که خود را حبس بازجویی و شکنجه در سیبری توسط مقامات اتحاد جماهیر شوروی. ما شنیدن داستان از خانواده خود را در حال مرگ در هولوکاست. چگونه این تیز اعتقاد خود را که آن را شغل خود را به هرگز یهودی زندگی در معرض خطر دوباره. ما باید نقل مکان کرد و با این آیات حداقل کمی, اما آن را از یک خون و از یک سنگ وضعیت. بنابراین قرار دادن اتحاد رایت و یا شاید Eustis’ جهت ساخته شده آغاز خواهد شد که حتی خود داستان های عاطفی بیش از یخ قبل از اینکه ما می توانیم احساس خود را سوزاند.

برعکس ما نمی تواند به اندازه کافی زمان و یا دانش مورد سادات. فقط قطعه. او یک پسر بیمار. او هم در زندان است. او پیاده می رود برای ورزش است. این حقایق پرتاب بدون پیچیدگی و یا بینش خود انسان.

آنچه رایت می کند درست است تمرکز خود را بر روی Carters. بله جمع. شاید رایت ویدئو خرگوش در کلاه ترفند خود گنجاندن Rosalynn کارتر (ربکا Brooksher) در اینجا به تصویر کشیده شده به عنوان گرم و مهربان اما همچنین به عنوان زرنگ و دانا مربی و محرک برای رئیس جمهور ،

نمایشنامه در مورد جلسات/مذاکرات می تواند مشکل باشد. چگونه یک هدایت روشن از خشک به عنوان گرد و غبار-ville. رایت طول می کشد شخصیت های خود را در زمینه سفر به Gettysburg آنها را از حضور در یک حزب و یک شبات شام. اما حتی در آن آرام تر لحظات دشوار مذاکرات همچنان در بعضی از فرم.

اما آوردن Rosalynn به عمل و کل تنور از بازی تغییرات. ما خنده را به عنوان او هوشمندانه بار سرویس چای به قطع به خصوص اذیت کننده بحث بین دو طرف است. تعجب ما از او به عنوان استعاره ضربات رئیس جمهور کارتر در پشت هنگامی که او whines در مورد چه چیزهایی می رویم. او عشق دشوار نشان می دهد چگونه ضعیف جیمی را انجام می دهند در نظر سنجی و خود را وضعیت وخیم مالی به ما نشان می دهد یک ازدواج که در آن جیمی ممکن است رئیس جمهور بود اما Rosalynn مسئول در سمت تلنگر.

هیچ سیاست های حزبی در اینجا. آنچه رایت به ما نشان می دهد یک نمک زمین آمریکا و شوهر او به طور کلی او را جلو سارجنت تلاش برای تغییر جهان برای بهتر.

آنها روح نشان می دهد اجازه می دهد مخاطبان به خصوص مخاطبان آمریکایی که شاید مورد مسخره پیچیده خاورمیانه و مسائل و یا شاید حتی نمی مراقبت به درک به چیزی آشنا به نگه داشتن بر روی. کسی به تجمع در اطراف به عنوان دیوانه سیاست بازی.

کوچه تولید است در واقع دوباره کاری از یک تجسم قبلی نشان می دهد که برای اولین بار در واشنگتن است. یکی از تغییرات عمده ساخته شده بود و شامل دو کاراکتر اضافی به مخلوط. یک مرد دست راست برای عرب و رهبران اسرائیل. مخالف در داستان خود را هدف.

محمد ابراهیم Kamel (سام Khazai), Sadat وزیر خارجه حاکی مصر ناخشنودی بیش از مذاکره نتیجه. را در یک ذره به اسرائیل را او احساس می کند و آن را بیش از بازی برای سادات.

وزیر امور خارجه اسرائیل موشه دایان (علامت زیمرمن) سابق به طور کلی مسئول بسیاری از جنگ های علیه کشورهای عربی از جمله مصر از سوی دیگر تلاش می کند برای نرم کردن Begin موضع روی زمین برای آرامش تجارت است. و از آنچه که ما در زمان او توصیه می کند. صلح است که ارزش فدا کردن.

هر دو ارائه یک فویل به رهبر خود موقعیت با وجود اینکه چیزی بیش از یک ابعادی نوشته شده است.
اما وقتی که می آید به صلح خاورمیانه مذاکرات اگر شما بودند به هر شخصیت و موضوع خود را با توجه, ما می خواهم به تماشای یک بازی که آخرین عنوان شده است که تنش در منطقه است. و هیچ کس می تواند استطاعت هزینه پارکینگ برای آن است.

در عوض, ما جذاب عکس فوری کج هر چند ممکن است در گفتن. و به لطف دست ثابت از Rosalynn در صحنه ما با چپ درک درستی از میراث توافق و چگونه آن را هنوز هم پژواک امروز.

اجرای برنامه از طریق ادامه مارس 15 در 7:30 p. m. روز سه شنبه از طریق پنج شنبه ها و یکشنبه 8 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه و 2:30 بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه در کوچه تئاتر 615 تگزاس. برای اطلاعات تماس 713-220-5700 و یا بازدید alleytheatre.org. $47-$74.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im