میانه تنسی زن چهارم مورد کوروناویروس در دولت

با توجه به CDC خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس (COVID-19) برای بسیاری از افراد کم است. CDC توصیه می کند مصرف ساده و روزمره مراحل برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود را با سرفه یا عطسه کردن و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب در روز است.

مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد: یک مورد دیگر از رمان coronavirus در تنسی در دوشنبه آوردن ایالت مجموع به چهار.

تنسی وزارت بهداشت گفت: بیمار یک زن بالغ در میانه تنسی منتشر شد اما به طور قابل توجهی کمتر اطلاعات در مورد این بیمار جدید از آنها برای موارد دیگر.

شلی واکر سخنگوی وزارت بهداشت گفت: آژانس نمی خواهد پاسخ به سوالات در مورد اگر زن بود در قرنطینه و یا اگر او اعتقاد بر این است که قرارداد این ویروس از طریق سفر و یا از شخص دیگری در جامعه است.

در انتشار اخبار وزارت بهداشت گفت که “همکاری نزدیک با محلی مقامات بهداشتی” برای حمایت از تحقیقات از coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

“به طور کلی خطر ابتلا به کم باقی مانده است به عنوان COVID-19 است در حال حاضر گسترده در تنسی و یا ایالات متحده” اخبار انتشار متحده است.

قبلا مقامات شده اند شفاف تر در مورد جدید کروناویروس موارد است. هفته گذشته مقامات بهداشتی دولت نشان داد اولین مورد بود Williamson County بود که به تازگی از سفر به بوستون و در قرنطینه در خانه. روز یکشنبه مقامات شهرستان در Davidson County, و, Shelby County گفت: دوم و سوم شدند یک زن در نشویل نیز جدا شده در یک بیمار بستری در ممفیس.

‘بتمن ساختمان’ بسته برای تمیز کردن coronavirus

گسترش ویروس همچنین باعث بسته شدن یکی از نشویل برجسته ترین آسمان خراش ها در روز دوشنبه. AT&T ساختمان محاوره شناخته شده به عنوان “بتمن ساختمان” برای گوش خود-مانند اشاره برج بسته به صورت یک “تمیز کردن کامل” در پاسخ به نگرانی در مورد ویروس با توجه به آگهی ضبط به درب. تمیز کردن کارکنان و ماموران امنیتی می تواند دیده می شود در غیر این صورت خالی لابی.

رمان coronavirus یا COVID-19 یک عفونت ویروسی آغاز شد که در ووهان چین اما پس از گسترش در سراسر جهان است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بیش از 105 ، 000 نفر کشته و حدود 3,600 در سراسر بیش از 100 کشور جهان است. در ایالات متحده بیش از 500 مورد و 22 مورد مرگ و میر گزارش شده است.

Coronavirus تست برای شروع در آزمایشگاه خصوصی شرکت می پردازد به چشم پوشی

تست برای coronavirus است که تا حد زیادی به کار گرفته شده توسط دولت, آزمایشگاه, اما, به عنوان ویروس را گسترده تر می شود در ایالات متحده آزمایش انتظار می رود برای تبدیل شدن به صورت تجاری در دسترس به بیمارستان ها و آزمایشگاه های خصوصی.

آن را بعید است که عموم مردم قادر خواهد بود برای خرید آزمون های خود را, اما تجاری عرضه خواهد شد را به آزمایش های بیشتر در دسترس به عنوان تقاضا را افزایش می دهد.

تنسی کمیسر بیمه Hodgen Mainda گفت که سه آزمایشگاه خصوصی شرکت — LabCorps Quest Diagnostics و AEL — آغاز خواهد شد خصوصی coronavirus تست در اوایل بعد از ظهر دوشنبه.

Mainda همچنین درخواست شده است که شرکت های بیمه در ایالت تنسی چشم پوشیدن همکاری می پردازد و پوشش کامل coronavirus تست به طوری که هزینه خواهد “هرگز نمی تواند مانعی برای بیمارانی که فکر می کنم آنها باید علائم است.” بسیاری از شرکت های بیمه در دولت توافق کرده اند که برای انجام این کار از جمله BlueCross و BlueShield of Tennessee را پوشش می دهد که حدود 70 درصد از بیمه خصوصی در بازار است.

“ما متعهد به کمک به سرعت گسترش و تاثیر این کروناویروس جدید,” دکتر گفت: Andrea D. ویلیس یک BlueCross معاون ارشد رئیس جمهور در انتشار اخبار. “اگر یک BlueCross عضو نیاز به آزمایش ما نمی خواهیم آنها را به نگرانی در مورد هزینه.”

دیگر شرکت های بیمه که مورد توافق را به طور کامل پوشش آزمون شامل CVS Aetna و Cigna.

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>