Millicom انتخاب هارمونیک برای ساخت با سرعت بالا پهنای باند زیرساخت های آینده


سن خوزه کالیفرنیا. — جولای 22, 2020 — هارمونیک (NASDAQ: HLIT) امروز اعلام کرد که Millicom (NASDAQ: TIGO) پیشرو در ارائه دهنده کابل و خدمات تلفن همراه در آمریکای لاتین در درجه اول عامل تحت TIGO نام تجاری را انتخاب هارمونیک به عنوان شریک استراتژیک خود برای ساخت یک ابر مبتنی بر wireline پهنای باند معماری برای آینده است. تکمیل Millicom رهبری در ابر مبتنی بر 5G هماهنگ خواهد شد و استقرار آن در صنعت پیشرو CableOS® مجازی دسترسی در سراسر راه حل نه کشور در LATAM منطقه است.

هارمونیک تخصص در شبکه مجازی سازی تضمین می کند که Millicom پهنای باند معماری آینده آماده آن را به عنوان پاسخ به روند جهانی به سرعت در حال رشد مصرف اینترنت و ترافیک شبکه. با اتخاذ مجازی دسترسی رویکرد Millicom می تواند به سرعت تکامل و مقیاس آن شبکه در پاسخ به شتاب تقاضای مشتری, بازار, تحولات جدید و فرصت های کسب و کار.

“آمریکای لاتین است که تحت عظیم انتقال دیجیتال و ما مفتخریم به کمک به تصویب دیجیتال بزرگراه با ارائه نسل بعدی خدمات ارتباطی به جوامع ما گفت:” خاویر Rocoplan معاون اجرایی رئیس جمهور CTIO در Millicom. “هارمونیک به کار پیشگام در مجازی سازی و cloud-معماری بومی ساخته شده آنها را یک انتخاب واضح است. هارمونیک را CableOS حل می گذارد و زمینه را برای ما به سرعت و از لحاظ اقتصادی در پاسخ به الزامات مورد نیاز برای گسترش پهنای باند ظرفیت.”

Millicom را اعزام هارمونیک را CableOS راه حل ترکیبی متمرکز و توزیع شده دسترسی معماری (DAA) از طریق نرم افزار اصلی و ترکیبی از راه دور-PHY (R-PHY) گره ها و قفسه ها برای انعطاف پذیری بی نظیر. Millicom نیز استقرار هارمونیک را CableOS مرکزی همیشه متصل ابر مدیریت خدمات به ترجمه غنی در زمان واقعی داده های شبکه را با کیفیت بالاتر تجربه مصرف کننده.

“ما تحسین Millicom را بلند پروازانه هدف از اضافه کردن بیش از 1 میلیون خانه جدید گذشت هر سال ما هیجان زده به یک شریک استراتژیک در این طرح گفت:” گیل کاتز معاون ارشد کابل دسترسی به عملیات کسب و کار در هارمونیک. “ما CableOS راه حل خواهد بود در کلام اطمینان Millicom را ادامه داده و موفقیت آن را به عنوان انتقال به نسل بعد از پهنای باند شبکه را قادر می سازد کارآمد پهنای باند پوسته پوسته شدن و کاهش انتشار کربن است.”

اطلاعات بیشتر در مورد هارمونیک و شرکت راه حل های در دسترس است www.harmonicinc.com.

# # #

در مورد هارمونیک
هارمونیک (NASDAQ: HLIT) رهبر در سراسر جهان در virtualized کابل دسترسی و تصویری تحویل راه حل را قادر می سازد شرکت های رسانه ای و ارائه دهندگان خدمات برای ارائه فوق العاده با کیفیت بالا و جریان ویدئو و پخش خدمات به مصرف کنندگان در سراسر جهان. این شرکت انقلابی در کابل دسترسی به شبکه از طریق این صنعت برای اولین بار مجازی, کابل دسترسی به راه حل را قادر می سازد اپراتورهای کابلی به انعطاف پذیری بیشتر استقرار گیگابیت اینترنت خدمات به مصرف کنندگان خانه ها و دستگاه های تلفن همراه. آیا ساده OTT تصویری تحویل از طریق نوآورانه ابر و نرم افزار سیستم عامل و یا تأمین تحویل گیگابیت, اینترنت, کابل, خدمات, هارمونیک در حال تغییر است راه شرکت های رسانه ای و ارائه دهندگان خدمات کسب درآمد زندگی می کنند و بر روی تقاضا محتوا در هر صفحه نمایش. اطلاعات بیشتر در دسترس است www.harmonicinc.com.

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای بخش 27A از قانون اوراق بهادار سال 1933 و بخش 21E از اوراق بهادار قانون در سال 1934. اظهارات مربوط هارمونیک کسب و کار و پیش بینی قابلیت مزایا و قابلیت اطمینان و بهره وری پذیرش در بازار, رشد بازار, مشخصات و مزایای هارمونیک محصولات و خدمات و تکنولوژی در اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات در حال حاضر ما انتظارات و باورها و در معرض خطرات و عدم قطعیت از جمله خطرات و عدم قطعیت بیشتر به طور کامل شرح داده شده در هارمونیک را براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار از جمله گزارش سالانه خود در فرم 10-K برای سال منتهی به دسامبر. 31, 2019 خود را در گزارش سه ماهه فرم 10-Q و آن زمان گزارش در فرم 8-K. اظهارات به جلو نگاه در این آزادی مطبوعات بر اساس اطلاعات موجود به هارمونیک از تاریخ در این خصوص و هارمونیک سلب هر گونه تعهد برای به روز رسانی هر گونه اظهارات به جلو نگاه

هارمونیک, هارمونیک لوگو و دیگر هارمونیک علائم متعلق به هارمونیک, Inc. و یا وابسته به آن است. همه علائم تجاری دیگر اشاره در اینجا تعیین شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/Harmonic/200722Harmonic-Millicom_CableOS.docx

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>