درست در جنوب تپه محله در سایه بلندی, سبز, گنبد سنت لوئیس روانپزشکی مرکز توانبخشی نشسته یک ادعا انبار است که دارای مقدار کمی از قدرت شلیک. ستاد دروازه نمایش آتش بازی به نظر نمی آید مانند بسیاری در آن نيمه صنعتی کشش از Fyler خیابان اما این خانه از مواد که روشن کاردینالز’ صفحه اصلی پیروزی های حوادث شرکت های بزرگ و حتی ال Monstero را گزاف پینک فلوید ادای احترام مجموعه.

در واقع اعضای ال Monstero استفاده از آن به عنوان انبار گروه تمرین فضا و فراتر از خود آمپر و درام کیت نشسته کارگاه کوچکتر عملیات اما یکی است که آن نیز متمرکز بر روی ساخت یک سر و صدا. جاستین کارخانه های تولید با استفاده از خود را در گوشه ای از انبار به باس و آمپلی فایر گیتار برای خود خط آسیاب سفارشی. خود آمپر, باارزش برای خود وزن سبک خود را منحصر به فرد ترکیبی از لوله و تکنولوژی حالت جامد و خود را متمایز چوب دانه زیبایی چشم شایع است در محلی مرحله است.

میلز’ حرفه ای به عنوان یک آمپر ساز آغاز شده در خانه اش در ایالت فلوریدا که در آن چند رشته از پس زمینه خود را با ترکیب: او مورد مطالعه قرار مهندسی صدا که به او بینش به جنبه های فنی از تقویت صدا; کار خود را به عنوان یک هنر مربی در میامی گالری به او آموخت که چگونه به کار با چوب و وقت خود را به عنوان یک نوازنده gigging متقاعد او را به خندق سنگین آمپر برای چیزی است که آسان تر به پس زدن دهنه اسب در اطراف.

حرکت خود را به سنت لوئیس بود به سختی بخشی از هر طرح او می گوید: او آغاز شده بود ساختمان آمپر و پدال بازگشت به خانه است اما به دنبال تغییر از مناظر. “من نیاز به خارج شدن از جنوب فلوریدا — من تا به حال شده است وجود دارد من تمام زندگی” میلز توضیح می دهد. “من می خواستم یک تغییر و هزینه های حمل و نقل در این مسائل به قتل شد من از میامی.” میلز به دنبال بیشتر مرکزی واقع پایه برای عملیات: شیکاگو اولین انتخاب, اما یک نگاهی به قیمت املاک و مستغلات در سنت لوئیس به رهبری او را در اینجا. “اجاره یک خانه 700 دلار!,” او می گوید خنده.

کارخانه های تولید سفارشی با استفاده از یک آسیاب بادی برای آرم خود را و اتصالات بیت از kismet خود درایو به شهر او را همراه Gravois که در آن او در نهایت تصویب Bevo آسیاب. “روز ما نورد در اینجا ما گذشت Bevo و ما تا به حال فقط آمده تا با آن آرم” میلز به یاد می آورد. “پس از آن بود که در مجموع تصادف اما ما گفت:” OK, سرد, ما در نقطه سمت راست.'”

با وجود داشتن هرگز پا در شهر میلز در اینجا حل و فصل تقریبا پنج سال پیش. در ابتدا کارخانه های تولید سفارشی اجرا شد از زیرزمین — اخبار به خودی خود برای کسی که می آید از زیر سطح دریا: “من واقعا شیفته با مفهوم یک زیرزمین چرا که من هرگز در زندگی در هر نقطه که در آن آنها وجود داشته است,” او می گوید. چند مناطق مختلف دنبال کرد — از جمله پشت درهای بسته از Gaslight روی تپه — قبل از اقامت در بازگشت از آتش انبار.

کارخانه های تولید سفارشی آمپر مشخص شده توسط خود را در معرض چوب روده در مقایسه با اکثر off-the-shelf آمپر و پشم ونخ راه راه و یا Tolex پوشانده اند. میلز’ فرایند شامل تمام چوب طبیعی رنگ به عنوان لکه ها و یا لاک و سنگین کرباس را پوشش می دهد بلندگو دیوار. “این فوق العاده آلی; من سعی کنید به عنوان کوچک از کربن به عنوان ممکن است,” او توضیح می دهد.

میلز در میان بازسازی خط خود را از آمپر و در لحظه. بزرگترین فروشنده اطلس که او را توصیف به عنوان یک پاک صدایی ساده آمپر — چه دنده-پیشرفته تماس خواهد بود “پدال پلت فرم” برای توانایی خود را به نمایش گذاشتن نکات دقیق وظریف از stompboxes به جای بیان آن را ذاتی اهنگ. این سرنیزه است bass amp; تبر گیتار سر ارائه می دهد یک کانال تمیز و بالا دست آوردن اعوجاج کانال. آینده ریخته گری می افزاید: یک سوم “فوق العاده بالا به دست آوردن” کانال که میلز نظر خود را گل سرسبد.

در حالی که کارخانه های تولید سفارشی با همکاری Gaslight Studios برای بازاریابی به کمک شرکت می کند تبلیغات بسیار کمی در خارج از رسانه های اجتماعی پست; میلز’ موفقیت شده است تقریبا صرفا یک محصول از کلمه از دهان شور و شوق از نوازندگان محلی (برادر لی و چرم شغال استفاده از آرایه ای از میلز آمپر در مرحله, مثلا).

رایان Wasoba که تولید گروههای محلی در ادواردزویل ایلینوی مبتنی بر ابر پرنده ضبط در ابتدا با خرید یک آسیاب تبر برای بازی در سازهای فلزی گروه ثور Axe اما در حال حاضر استفاده از آن در بسیاری از تنظیمات مختلف هر دو زنده و در استودیو.

“آنچه واقعا مرا شگفت زده کرد این است که چگونه از آن همه کاره است. من استفاده از آن در پرنده Cloud برای فلز jangly indie rock مسائل و حتی در باس برای یک جاز رکورد” Wasoba می گوید. “موارد کمی وجود دارد که مشتریان به ارمغان آورده اند در فهرست مارشال یا نارنجی آمپر, اما آنها به پایان رسید تا با استفاده از کارخانه های تولید به جای.”

به علاوه Wasoba یادداشت میلز’ ویژگی های توانایی و تمایل به عیب یابی سیار فندر و Ampeg آمپر تنها sweetens معامله. “جاستین نیز تنها amp tech که من به طور کامل اعتماد” او می گوید. “من عاشق جاستین او واقعا یکی از افراد مورد علاقه من. اما حتی اگر او در مجموع asshole من هنوز هم سوگند کار خود را.”

آسیاب قادر به جاده-تست محصولات خود را به عنوان یک عضو از چندین گروههای محلی از جمله گزاف گویی خانه و O’Ivy. اما او می گوید که او طول می کشد متفاوت تر از رضایت به عنوان یک آمپر ساز.

جایی که او یک بار بود رانده شده توسط خود ایده های خلاقانه, “در حال حاضر من برای ایجاد پالت” از طریق این تقویت کننده او می گوید. “من به چیزهایی که الهام بخش هنرمندان به جای نوشتن یک آهنگ خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im