معجزه اتفاق می افتد: یک سنت لوئیس پناهگاه حیوانات قرار داده شده است همه در دسترس حیوانات خانگی

فقط به خاطر اینکه بسیاری از چیزهای وحشتناک به این معنا نیست که همه چیز وحشتناک است. و سنت بسیار خوب در آینده با هم به انجام کار درست. اثبات این است که فقط به عنوان سریع به همه خبر بد اما فراموش-gooders نیست همیشه بزرگ در لاف زدن در مورد خود. به همین دلیل ما در حال تلاش برای گسترش به خیلی از این خبر خوشحال که ممکن است.

و فقط دیروز حیوانات محافظ انجمن میسوری (1705 S. Hanley جاده برنتوود; 314-645-4610) اعلام کرد که همه از آن adoptable حیوانات خانگی پیدا کرده بود و خانه و یا برای همیشه در خانه و یا با افرادی که با مهربانی به فاستر در طول این زمان دشوار است.

این APA ارسال شده این در رسانه های اجتماعی:

“بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد وجود دارد بسیار خوب در این دنیا و این جامعه است که اثبات آن است. ما با قرار دادن یک تماس برای کمک و پاسخ شما! هر حیوان خانگی است که می تواند در پرورش شده است!!! شما این کار را فقط در دو روز! و ما خیلی فوق العاده ممنون.

چند حیوانات خانگی که نمی توانید ترک پناهگاه با توجه به نیازهای پزشکی باقی می ماند و خراب خواهد شد و مراقبت برای حیوان مراقبت کارکنان در طول ما بسته.

دوباره از شما بسیار سپاسگزارم برای حمایت خود را. اقامت خوب دوستان است.”

کارکنان در APA یک کار بزرگ در هر روز و منابع خود را تحت فشار اضافی در طول زمان مانند این. اما خوشبختانه پرورش در حال افزایش است در میان تازه housebound. فقط در هفته گذشته نیویورک تایمز گزارش داد که آمریکایی ها بودند تبدیل به پرورش حیوانات خانگی برای همراهی. این کار نه تنها برای حیوانات خانگی اما آن کار کرده است برای بسیاری از مردم که خوشحال هستند برای آوردن یک حیوان خانگی جدید به زندگی خود در طول این مشکل و به طور فزاینده ای به تنهایی بار.

بسیاری از افرادی که تا به حال تجربه معرفی یک حیوان جدید به زندگی خود نیز شناخته شده درد داشتن به ترک آنها را به رفتن به محل کار. اما این عجیب و غریب شرایط ناشی از کروناویروس در واقع ساخته شده است وضعیت ایده آل برای افرادی که در خانه بمانند و باید مقدار زیادی از زمان برای آموزش و به عشق جدید خود را خزدار دوستان است.

وجود دارد لنت نقره ای یافت می شود در این دوران سخت و عملا خالی پناهگاه حیوانات است که قطعا یکی از آنها است.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>