گم شده شادی از یک چهار نهایی و بیس بال را باز روز | آدامز

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از 11 صبح تا 11 شب CT روزانه.

ورزشی چپ ما فقط هنگامی که ما نیاز آنها بیشتر است.

از طریق هیچ گسل از خود را هر چند. آنها لازم نیست یک انتخاب است.

آنها را در خود نگه دارد مانند تقریبا هر چیز دیگری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. از دست دادن خود را حداقل در مقایسه با دیگر ضرر و زیان است. اما دیگر بیشتر با فشار دادن ضرر و زیان من را به دست ورزشی و حتی بیشتر.

من نوشت: من اول داستان ورزشی برای انتشار در زمانی که من در 15. من نوشتن در مورد ورزش برای بیش از 50 سال است. و من خواهد بود که برای اولین بار به شما بگویم که ورزش بوده است overemphasized در جامعه ما است.

Overemphasized مطمئن. اما با اینحال ارزش.

ارزش خود را به نظر می رسد در حال حاضر افزایش یافته است.

در حالت عادی بسیاری از ما خواهد بود در غیر قابل پیش بینی, درهم و برهم روش نمایشی از NCAA بسکتبال مسابقات. ما همچنین می تواند پیش بینی آغاز فصل بیس بال که نیست تقریبا به عنوان نمایشی است اما ارائه می دهد یک انحراف از دنیای واقعی تمام راه را از بهار به آستانه زمستان.

تا آنجا که من می خواهم فوتبال کالج, من هم دوست دارم این موقع از سال از یک ورزش چشم انداز.

کالج بسکتبال postseason مسابقات و لیگ اصلی بیس بال هستند و در پایان مقابل از ورزش این طیف است. اما من همیشه به دنبال هر دو آنها را — هر چند بسیار متفاوت است.

من شده است با پوشش NCAA مسابقات از اواخر 1970s. به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان شده است که در آن شده است فقط به عنوان بسیار سرگرم کننده به نشستن در مقابل تلویزیون از ظهر تا نیمه شب و تماشای مسابقات من را پوشش نمی دهد. من فقط به حال به تماشای.

من نمی تماشای بیس بال تا آنجا که من در مورد آن را بخوانید. جعبه نمرات من هنگامی که در روزنامه به عنوان یک کودک من در حال حاضر به عنوان خوانده شده بر روی خط مذهبی است.

اما به عنوان های مختلف به عنوان ورزش ممکن است آنها هر دو می تواند ما را با غیر منتظره. گاهی غیر منتظره می تواند خیره کننده به خصوص زمانی که آنها رخ می دهد در همان روز.

در مارس 1988 من پوشش نهایی چهار در شهر کانزاس برای نگهبان اخبار و اسکریپس هوارد سرویس خبری. در شب دوشنبه اوکلاهاما و کانزاس می گیرید یک کالج بسکتبال قهرمانی. در ضمن من صرف بعد از ظهر مشاهده تورنتو و شهر کانزاس باز کردن فصل بیس بال.

نبود یک روال بازکن.

تورنتو جورج بل تبدیل به اولین بازیکن لیگ اصلی به آمار سه خانه اجرا می شود در روز افتتاحیه. و هیچ کس در زباله ها می تواند به نکته او را بر روی زمین. او به ما گفت پس از آن در قفل خود را که او ضربه دو fastballs و یک منحنی.

زمین پرتاب شد توسط Cy جوان برنده برت Saberhagen.

بعد از ظهر متعلق به بل. شب متعلق به دنی منینگ که انجام Jayhawks به ناراحتی اوکلاهما.

پس از تحت پوشش Sooners در طول مسابقات من به عنوان تعجب هر کسی.

مربی رنگارنگ بیلی Tubbs آنها به نظر می رسید که بی اعتنا به NCAA Tournament فشار به هر تیم من همیشه دنبال کرد. در طول یک کنفرانس مطبوعاتی هاروی اعطای استراتژیک صف صندلی در یک سالن رقص هتل و کشیده اش 6-پا-9 قاب به عنوان اگر به چرت زدن.

این Sooners نمی تسلیم به مسابقات فشار است. آنها ساختگی یکی از چهار نهایی بزرگترین اجرای برنامه.

منینگ را خیره کننده آمار خط: 31 امتیاز و 18 ریباند و پنج دزد دو بلوک و دو کمک می کند.

چه کسی می داند که چه ستاره ای دیگر ممکن است پدید آمده از یک سال 2020 نهایی چهار ؟ یا چه تاریخچه بیس بال را باز روز ممکن است به ما ارائه یک ورزش حافظه برای یک عمر ؟

فرصت از دست رفته خواهد شد.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>