از دست رفته کودک نو پا مادر بزرگ و دوست پسر او را گذشته خشونت اتهامات

BLOUNTVILLE, Tenn. — مادر بزرگ از گم شدن یک کودک نو پا و دوست پسر او را در هر مواجهه با اتهام خشونت خانگی یک ناکس اخبار بررسی پرونده های دادگاه نشان می دهد.

آنجلا Boswell, 42, از Kingsport دستگیر شد همراه با دوست پسر, ویلیام McCloud اواخر هفته گذشته در سرقت خودرو اتهامات اتهامات مقامات مورد استفاده قرار گرفتن جفت به بازداشت کرده است.

این Sullivan County Sheriff را همراه با ماموران اف بی آی و تنسی دفتر تحقیقات می خواهید به سوال آنها در مورد Boswell نوه گم شده.

مقامات بر این باورند Boswell نوه, 15-ماه-پیر ساناز Boswell از Blountville, از بین رفت مدتی در ماه دسامبر. کودک نو پا پدربزرگ تامی Boswell Sr. گزارش او از دست رفته Feb. 18 گفته مقامات کرد و گفت برخی از اعضای خانواده تا به حال دیده می شود او در دو ماه.

ساناز اعضای خانواده — از جمله 18 ساله, مادر, مگان Boswell — داده اند متضاد تغییر به اظهارات مقامات. مگان Boswell گرفته شده بود را بازداشت سه شنبه شب.

از روز سه شنبه: ساناز Boswell را دستگیر و در شهرستان سالیوان

تامی Boswell Sr. را متهم به کودک نو پا مادر بزرگ از خشونت دو بار: هنگامی که در جهت حفاظت از نرم افزار و یک بار در یک جنایی حکم یک ناکس اخبار بررسی Sullivan County پرونده های دادگاه نشان داد.

حکم اتهام کودک نو پا پدربزرگ به خانه آمد از کار با مواد غذایی در آشپزخانه در مارس 2009 و خواسته آنجلا Boswell برای مجموعه ای از کلیدهای بنابراین او می تواند به برخی از.

“آنجلا پس از آن شروع به فریاد او را … برداشت Tommie توسط گردن و برداشت یک جوهر قلم و راندند و آن را به گردن خود” حکم اعلام کرد.

به اتهام حمله رخ داده است با در نظر گرفتن این زن و شوهر پس از آن-پسر نوجوان. حکم مدعی پدر و پسر فرار کرد و به عنوان آنجلا Boswell ادامه آزار شوهر او را گرفتن موهای او را به عنوان او زد بیرون.

او بعد زده رسیدگی به این اتهام را رد کرد و تا زمانی که او را به دردسر دریافت کنید. او هر چند. او متصلب اتهامات از جمله سرقت و تلاش برای دزدکی حرکت کردن مواد مخدر به زندان است. او متهم شده بود دو بار از رانندگی در حالت تعلیق گواهینامه رانندگی با کودکان ناشناس بی بند و بار در این خودرو در هر زمان.

دریافت backstory: آنچه ما می دانیم در مورد از دست رفته تنسی کودک نو پا ساناز Boswell

گاهشمار: هر توسعه در weeklong جستجو برای شرق تنسی کودک نو پا

McCloud, دادگاه, سوابق نشان می دهد که تحت کیفرخواست به اتهام حمله به یکی دیگر از دختر در جولای 2018.

در آن صورت McCloud متهم از خفگی دوست دختر خود را بارها و بارها تا زمانی که “دید او شد سفید و مبهم است” گرفتن مو و کوبیدن چهره او بر روی زمین مشت زدن و گاز گرفتن گوش او.

او نیز رو به یک هیئت منصفه بررسی اتهامات او حمله کردند و همان زن در ماه سپتامبر سال 2019 مشت زدن او در فک و صورت هدف قرار دادن او را در معده و ضربه زدن او را.

با کمی دیگری به روی محققان در حال التماس هر کسی با اطلاعات در مورد ساناز به تماس 1-800-824-3463 (TBI-پیدا کردن).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>