از دست رفته مورد علاقه خود را در ناپل ایتالیایی رستوران ظرف ؟ صاحبان سابق نشر کتاب آشپزی

وقتی ناپل رستوران ایتالیایی در 5500 کینگستون پایک در Bearden بسته مارس 25 پس از طرح توسط دو اپراتور به بیش سقوط را از طریق پایان یک عصر آمد.

اما طرفداران و مشتریان سابق از یاد eatery هنوز هم می تواند یک نوع متفاوت از “ثانیه” و محبوب ظروف است که اگر آنها از ذهن نیست انجام یک کار کوچک خود را.

اگر چه در آن بود که بخشی از برنامه های اصلی هنگامی که کسب و کار فروخته شد و صاحبان باب و بکی Luper بازنشسته زن و شوهر قرار داده است با هم یک کتاب آشپزی به نام “باب و بکی Luper رستوران ی دستور غذاها.”

این شامل همه چیز از سس مارینارا و سس آلفردو پایه به رزماری focaccia نان و گوشت گوساله مارسالا.

“من فقط رفتن را از طریق دستور العمل مصرف آنها را از رستوران اندازه و ساخت آنها را به یک اندازه است که مناسب خانه و تلاش برای تصویر آنچه که من می خواهم برای خانه من در یک کتاب آشپزی شبیه به برخی از آشپزی بکی مادر (کارولین Cullum Miller, خواهر اشاره کرد برادوی بازیگر John Cullum) قرار داده شده بود با هم به کلیسا او را” باب گفت.

بکی — چه کسی ازدواج باب در سال 1986 و قبلا مشغول به کار در مدیریت هایت ریجنسی و همچنین با غذاهای وزارت Dollywood — گفت: این ایده در یک زمان زمانی که آنها احساس کمی سودا بیش در حال حرکت به یک مرحله جدید در زندگی خود را.

بعید است فرد به پایان رسید تا با ارائه آنها را با کمی احساسی مواد غذایی راحتی از انواع — او Breezeway ورزشگاه, مربی Cheri Pollack.

“بعد از رستوران بسته آن زمان غمگین” بکی گفت. “او (پولاک) بود که به نوعی صحبت کردن به من و او تا به حال آن پیشنهاد شده است. او گفت که آنچه که همه شما باید انجام دهید این است که آیا یک کتاب آشپزی.”

بنابراین این ایده شروع به شکل گرفتن در زمانی که باب شد و در حال حاضر ساخت دسته از جمله آیتم های محبوب به عنوان سس مارینارا برای تعداد کمی از دوستان که گفته بودند از دست رفته مواد غذایی است.

با استفاده از موریس مطبوعات آشپزی که مادر او تا به حال مورد استفاده آنها در ابتدا فقط به تعداد محدودی چاپ شده با باب ترویج آن در Facebook صفحه و فروش آن در کسب و کارهای مختلف با آن جزیره خانه زن و شوهر آشنا بودند و یا تا به حال یک رابطه است. آنها نمی دانستند چه در انتظار, اما آنها غافلگیر شده است.

“ما به فروش می رسد 240 در پنج روز” بکی گفت. “ما دستور داد بیشتر بود و در لیست انتظار.”

آنها همچنین گفته دوست Alan کارمایکل از Moxley کارمایکل روابط عمومی این شرکت در روز یکشنبه صبحانه و او به سرعت به گسترش این کلمه.

زن و شوهر گفت: آنها اخیرا بیشتر کتاب پس از چاپ دوم. نسخه را می توان برای $15 در اش را از شراب و ارواح در Bearden, Union Ave کتاب, مرکز شهر, معماری Antics در شمال برادوی دارو Shoppe در چپمن بزرگراه ایجاد داروخانه در مریویلل و Burrville عتیقه در کلینتون.

Union Ave کتاب حتی می خواستم آنها را به انجام یک امضای کتاب آنها با لبخند گفت:.

علاوه بر دستور العمل های معمولی و دستورالعمل های مارپیچی محدود کتاب همچنین شامل برخی دیگر از مواد تشکیل دهنده ویژه ای از نوع های مختلف — نکات مفید نه تنها برای آماده سازی مواد غذایی به طور کلی, اما همچنین عامل یک رستوران موفق و ارائه خدمات خوب.

در واقع این کتاب مصور توسط نوه الیزابت, Norton, است, بخش مشاوره کتاب و بخشی از خاطرات. این آثار در تاریخ این رستوران از ابتدا به عنوان فرعی مسافرخانه در 1930s به Luper خانواده دخالت ابتدا در اوایل 1980s و فراتر از آن.

همچنین در مورد باب سفر کار راه خود را از طریق مختلف مانند شغل با یاقوت سه شنبه در روز های اولیه آن برای تبدیل شدن به یک انجام طبخ و آموزش مشاوره از جمله رستوران به عنوان Shawqi Bahou به نهایت عامل خود را.

این کتاب نیز ارائه می دهد پیشنهادات خود را برای کسانی که در ضرب المثلی اضافی garnishes که در Lupers’ مورد کمک ناپل محبوب شده ناهار خوری محل برای سال. این زن و شوهر می نویسد که آنها سعی در استفاده از هنر فرانسه از محیط کلی محل با خود ایتالیایی رستوران با داشتن مواد غذایی آماده برای نکات تکمیلی و کارکنان تهیه و آماده و آموزش دیده برای کمک به هنگامی که به شام وارد شده در هر روز.

در حالی که بکی اعتراف کرد که باب است که قطعا یکی و تنها طبخ بین دو او قادر به اضافه کردن لمس حرفه ای و همچنین از طریق نظارت بر این تازه گل گلدان و کمک به در راه های دیگر.

“ما سعی در نگه داشتن آن در خانواده و در عین حال مجلل, احساس,” آنها را بنویسید.

در حالی که این کتاب استفاده نمی کند ناپل در عنوان در بخشی به دلیل زمان صاحب تونی Cappiello هنوز هم می تواند به لحاظ نظری و اجاره ساختمان به یک رستوران که مایل به استفاده از این نام آن است که هنوز هم به احتمال زیاد برای بازگرداندن خاطرات لذت بخش و همچنین بوی معطر به گذشته کاربران.

و است که با توجه به Lupers کمی بیشتر لذت نیز هست.

“من همین حالا این کار, اما من دست همه مردم و این وصل ما با آنها گفت:” باب گفت: او در حال حاضر دریافت درخواست برای دومین آشپزی از جمله محبوب ترین ها دستور العمل های رستوران در یکی از اولین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>