می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به تغییر پرچم دولت: هیچ مؤتلفه آرم

می سی سی پی پرچم و آن هم نبرد آرم رود که در روزهای آینده به عنوان نمایندگان مجلس با رای اکثریت یکشنبه برای انتخاب یک دولت جدید بنر.

خانه بیل 1796 حذف زمان پرچم و شروع روند از چیدن دیگر طراحی شده است. این لایحه در حال حاضر به رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز که متعهد شده است که او آن را نشانه.

خانه رای داده 91-23 و سنا 37-14 به تصویب پرچم-تغییر قانون. این انتخابات به دنبال روز از بحث های داغ و فشار از کسب و کار و رهبران مذهبی و مقامات دولتی کالج ها و ورزشکاران به آن را حذف کنید. NCAA و SEC گفت: مسابقات قهرمانی حوادث نمی شود در دولت تا زمانی که پرچم تغییر کرده است. می سی سی پی را تنها پرچم شامل مؤتلفه نبرد آرم در طراحی آن است.

“امروز ما و بقیه ملت می تواند نگاه در کشور ما با چشم های جدید با غرور و امید” مجلس فیلیپ کان R-کلینتون گفت: پس اتاق خود را رای.

“این که آیا شما و یا سیاه و سفید غنی یا فقیر دموکرات یا جمهوری خواه من از شما امروز به ایستادگی در نام از تاریخ” گفت: دریک سیمونز D-Greenville جلوتر از سنا رای دادن. “بیایید رای امروز برای می سی سی پی فردا.”

پس از ریوز این لایحه را امضا پرچم باید ظرف 15 روز در ساختمان های دولتی در سراسر کشور. مدت کوتاهی پس از نه عضو کمیسیون منصوب خواهد شد توسط Gunn دگرمن. Gov. Delbert Hosemann و ریوز برای انتخاب یک طراحی جدید است که باید شامل عبارت “به خدا ایمان داریم” و نمی تواند شامل مؤتلفه نبرد آرم.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

یک روز قبل از آن: نمایندگان مجلس با تصویب قطعنامه می سی سی پی, پرچم دولت انتظار می رود به پایین می آیند

رای دهندگان خواهد شد و سپس تایید یا رد آن طرح در ماه نوامبر. اگر آنها آن را رد کمیسیون خواهد شروع روند دوباره. اگر آنها تصویب قوه مقننه را تصویب کرده است که در طراحی 2021 جلسه رسمی جدید پرچم را به پرواز در سال آینده.

قانونگذاران تصویب می سی سی پی را پرچم و آن متفق تصویر در سال 1894 نزدیک به سه دهه پس از پایان جنگ داخلی. Mississippians رای دادند و نزدیک به دو به یک در سال 2001 برای نگه داشتن زمان طراحی.

“من فکر می کنم, می سی سی پی سنا و من شخصا, ما می خواهیم, می سی سی پی به یک قلب و روح و امروز او تا به حال یک” Hosemann به خبرنگاران گفت: پس از رای دادن. “این فقط زمان است. مردم از چند هفته پیش آغاز شده صحبت کردن در مورد این و شتاب ساخته شده و حرکت ساخته شده است … آن مرکب و آن را فقط در زمان. این فقط زمان است.”

روز یکشنبه در نتیجه به حذف پرچم تمام شد اما مطمئن باشید پس از قانونگذاران حال امن دو سوم اکثریت را به حالت تعلیق در قوانین و در نظر گرفتن پرچم تغییر قانون یک روز پیش از آن. یک تعداد انگشت شماری از نمایندگان اضافی رای به تغییر پرچم یکشنبه نسبت به روز شنبه.

یکی از آنها بود تشکر. جری ترنر از Baldwyn جمهوری خواه رئیس کمیته که در آن پرچم قوانین نشات گرفته است. او گفت که او می خواهم تلاش با نحوه رای دادن. او دعا و مشاوره با همسر خود در روز های اخیر. در نهایت او تصمیم گرفت که از بین بردن این پرچم می تواند نسبت به پله بر روی یک “قطار وحدت.”

یا برابر ؟ در اینجا این است که چگونه هر یک از مجلس رای دادند در می سی سی پی امور خارجه پرچم قطعنامه

“این چیزی است که همه ما دعا, برای, این چیزی است که همه ما صحبت در مورد” سفید مجلس گفت: از همکاران خود را قبل از رای گیری. “امروز شما می توانید بلیط خود را برای این قطار از وحدت. و این که قطار رهبری برای یک سرنوشت به نام وحدت. من در مورد شما نمی دانم اما من می خواهم به یکی از اولین کسانی که برای دریافت بلیط من به در که قطار.”

کان به خبرنگاران گفت: او می دانست که برخی از Mississippians فکر می کردند که هرگز از دیدن آن روز پرچم را تغییر داد. برخی او گفت: تا به حال سمت چپ دولت بیش از پرچم. او امیدوار است که این افراد در حال حاضر در نظر گرفتن “آمدن به خانه به یک بهتر می سی سی پی.”

اما خانه رهبر همچنین هشدار داد که Mississippians باید “نگاه کردن به کسانی که با این تصمیم تلاش.” او گفت: برخی نگرانی واقعی است که آنها در حال تبدیل در اعتقادات خود میراث و یا سابقه خانوادگی. در حالی که Gunn گفت: وجود یک “جنبش در این کشور به سطل زباله همه چیز امریکا مخفف” او تاکید کرد مجلس رأی نمی کند “بازی به آن” جنبش است.

“ما با حذف مؤتلفه نبرد آرم چون ما نفرت آمریکا پیشنهاد ما آن بود که آنچه امریکا می ایستد” کان گفت. وی افزود: نمایندگان مجلس نیست “خیانت به میراث ما, ما در حال انجام آن است.”

تشکر. Trey Lamar از لمبرت در میان اولین برجسته قانونگذاران جمهوریخواه کنگره به فشار برای پرچم تغییر قانون در هفته های اخیر. روز یکشنبه او را از نزدیک تماشا به عنوان Gunn صحبت با رسانه ها پس از انتخابات.

“این چیزی بود که من می دانستم که در قلب من برای یک مدت زمان طولانی بود که چیزی که حق انجام خواهد آمد سرانجام” لامار گفت: شیپور لجر. “اما زمانی که خارج از گروه SEC, NCAA به طور جدی شروع به تصمیم گیری است که در حال رفتن به صدمه زدن به ما دانش آموزان صدمه دیده است کسب و کار ما است که حمایت از این جوامع است که ارائه فرصت برای این بحث به افزایش به سطح دیگری.

“آن را دلیلی برای ایجاد تغییر” او افزود: “اما آن را به ما ارائه با فرصت به این بحث بسیار جدی در سطح.”

سناتور. آنجلا ترنر-فورد که سر می سی سی پی, قانونی, سیاه, انجمن, گفت:, آینده Mississippians به عقب نگاه را در روز یکشنبه به عنوان روز پیشرفت است. “دیروز من احساسی بود. در حال حاضر من رها” ترنر-فورد گفت. “من خوشحال هستم اما من هم غم انگیز برای کسانی که درگیر در این مبارزه که تا به حال زندگی می کنند در زیر این پرچم از سال 1894.”

از سوی دیگر ، دیوید اردن صحبت در حمایت از این لایحه در سنا طبقه. سیاه و سفید و دموکرات از گرینویل به یاد می آورد در حال رشد در طول جنگ جهانی دوم در دلتا. او برادر یک جانباز بود را تکذیب کرد یک ساندویچ در یک رستوران که در آن آلمانی اسرای جنگی بودند خوردن داخل اردن گفت.

“من احساس می کنم منتشر شد” اردن گفت: پس از رای دادن. “مثل من گفت: ما تا به حال 244 سال برده داری 100 سال از بدترین نوع تبعیض و 50 سال از بد گویی کردن آزادی است. این کمک می کند ما تصویر. و تصاویر مهم هستند. اجازه ندهید کسی به شما بگوید که تصاویر مهم نیست.”

روز تاریخی در می سی سی پی: لحظات کلیدی که هموار راه را برای پرچم دولت برای تغییر

بهداشت ، چاد McMahan R-Guntown گفت: “در صحبت با بسیاری از ترکیبات و او معتقد است که آنها می خواهند پرچم. McMahan گفت: او در سال 1980 با یک تا حدودی بی ضرر درک مؤتلفه پرچم.

“زمانی که من در آن نگاه کنید مؤتلفه پرچم من باید اعتراف که من فکر می کنم ‘آمیلیا های Hazzard” و من عشق اول, Daisy Duke” McMahan گفت: از آمریکا هستند. او بعدها یاد گرفتم بیشتر در مورد مؤتلفه پرچم است که او به عنوان مراجعه کننده “دموکرات نبرد پرچم.” به تازگی McMahan گفت که او در مورد پرچم دولت با Hosemann بیش از یک میان وعده بعد از ظهر از Oreos.

“من یک جمهوری خواه” McMahan گفت. “من قصد ندارم به حمایت از حزب دموکرات نبرد پرچم.”

تشکر. رابرت جانسون از نچیز گفت: رای و بحث است که منجر به آن کمک کرد پل نژادی تقسیم در قوه مقننه است. این رهبر حزب دموکرات مجلس, که سیاه و سفید است گفت: برخی از سفید همکاران در روزهای اخیر آغاز شده بود “به درک و احساس همان چیزی است که من بوده ام احساس 61 سال از زندگی من است.”

در حال حاضر که پرچم شده است تا در نهایت تغییر — چند سیاه قانونگذاران ناموفق در زمینه قوانین آن را تغییر دهید برای سال ها بیشتر تمرکز بر قرار می تواند دولت را بالا نرخ فقر و فقیر سلامت جانسون گفت.

“در حال حاضر که این کار انجام شود مردم شروع به نگاه کنید و ببینید که چه چیزی واقعی می سی سی پی,” او اضافه شده است. “آنها شروع به دیدن ما بیش از آنچه که پرچم نشان دهنده. که ما کسانی هستند که برای هر یک از دیگر که مایل به کار با هم و که مایل به رفتن به جلو با هم.”

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>