میسوری آمریکا نامزد کری بوش در بیمارستان بستری مبتلا به پنومونی

این طول می کشد بسیاری برای جلوگیری از سنت های بومی و زمان میسوری آمریکا نامزد کری بوش.

فقط یک زن و شوهر از سال پیش ما او را تماشا پوند پیاده رو با اسکندریه Ocasio-کورتز در حالی که canvassing در محل دائمی نمایشگاه های پارک در شمال شهر تنها چند ماه پس از یک تصادف جدی. او لنگش و به وضوح در, درد, اما او و AOC بودند هنوز هم وجود دارد.

اما در حال حاضر یک بیماری جدی کشیده بوش از مبارزات انتخاباتی او وظایف. او ارسال شده به Facebook امروز که او در بیمارستان بستری شده است با ذات الریه که او بوده است “دریافت درمان از ما قهرمانانه و اختصاصی کارکنان پزشکی در اینجا در سنت لوئیس.”

در علاوه بر این به فعالیت های سیاسی بوش نیز یک کشیش و یک پرستار بنابراین این احتمال وجود دارد که او می دانست که این بار به دنبال کمک.

بوش اشاره نمی کند اگر ذات الریه شد coronavirus-اما مرتبط با وحشتناک عدم اقدام در بخشی از میسوری فرماندار مایک کشیش بخش به ارائه حتی اساسی جهت به خود دولت هیچ کس شگفت زده می شود. میسوری ثبت 600 درصد افزایش در شناخته شده coronavirus موارد فقط در هفته گذشته. این بزرگترین افزایش در موارد تایید شده در کل ایالات متحده است.

فرماندار پرشن هنوز هم هنوز به موضوع یک ایالت اقامت در خانه سفارش حتی اگر تعداد میسوری موارد به طور چشمگیری در حال افزایش است هر روز و حتی Missouri State Medical Association به نام به عمل تقریبا یک هفته پیش.

بیایید امیدوار باشیم که بوش بازیابی به زودی. نه فقط برای خود بلکه برای ما. ما نیاز به رهبران مانند او در سنا نه ضعیف مردان مانند کشیش بخش.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>