میسوری است که اجازه دادن به ما ما مشروب الکلی پس از تمام

برای بزرگنمایی کلیک کنید Mixed drinks are back on the curbside menu for Missouri restaurants, thanks to relaxed liquor laws. - COURTESY MISSION TACO JOINT

  • حسن نیت ارائه میدهد ماموریت تاکو مشترک
  • نوشیدنی مخلوط هستند در منظقه منو برای میسوری رستوران با تشکر از آرام مشروب قوانین.

ممکن است ما را ساخته اند
بنابراین من اشتباهات در طول COVID-19 اپیدمی به عنوان یک دولت است. مطمئن, ما تعطیل نمی کردن به عنوان به زودی به عنوان ما باید داشته باشد. بله یک پسر licked یک دسته از مسائل در خارج به عنوان یک ویروس “شوخی است.” آنچه واقعا مهم است این است که ما اعتراف هنگامی که ما چیزی اشتباه St. Louis. و این چیزی است که در ایالت میسوری بخش از الکل و تنباکو کنترل بود دیروز.

پس از سفارش, کسب و کار های متعدد برای جلوگیری خدمت منظقه الکل یک فرمان اجرایی به تصویب رسید و به طور موقت به حالت تعلیق در چنین ظلم و ستم تا زمانی که ممکن است 15. ماموریت تاکو مشترک مالک آدم <url> یکی تاجر تحت تاثیر ممنوعیت فروش الکل.

“ما شاهد فروش رفتن پایین به شدت هنگامی که ما تعطیل شد,” <url> می گوید.

ماموریت تاکو مشترک آمده بود تا با آنچه به نظر می رسید مانند یک قاتل ایده برای جبران ضرر و زیان در حالی که ناهار خوری اتاق بسته شد: قبل از batched margaritas تحویل منظقه به مشتریان سپاسگزار. بیش از دو روز فروش در چهار محل ضربه $9,000. پس از آن وزارت امور خارجه گفت: آنها را به ترک ادعا آنها نقض مشروب قوانین.

<url> خدمه سپس چرخد و به فروش قطعات margaritas اما کیت که شامل کامل بطری تکیلا گران تر شد و ضرورت — و کمتر سودآور است. فروش فرو برد به 6000 $و برای یک هفته در چهار ماموریت تاکو مکان.

<url> گفت: دیگر رستوران ها ادامه داشت به فروش الکل در حالی که آنها مجاز به انجام این کار.

“این واقعا یک فرایند انتخابی,” <url> می گوید. “آنها [میسوری بخش از الکل و تنباکو کنترل] خواستار شد کسب و کار آنها دریافت شکایات مربوط به آنها را خاموش. آنها نمی موضوع هشدار نامه فقط به نام و به ما گفت که برای جلوگیری از. که به نظر نمی رسد درست است.”

<url> افزایش بیش از ماه گذشته به چالش. او به نام دولت و قانونگذاران رسیده به منابع خبری و کشف او به تنهایی در مبارزه خود را. Satchmo نوار و جلو پنجره صاحب بنیامین قهوه ای نیز شده بود مبارزه با قانون شروع یک درخواست و تماس با نمایندگان خود. پس آخر هفته گذشته آنها تیمی.

آنها همچنان به برقراری تماس به قانونگذاران دولت مانند دولت تشکر. Chrissy Sommer (R-St. Charles County) و الکل و تنباکو کنترل رئیس اجرای کریستین تمپلتون.

و آنها تعلیق موقت از مشروب قوانینی که تا به حال آنها مانع از فروش مهر و موم شده نوشیدنی های منظقه.

<url> می گوید او هیچ ایده چه کسی بود به نام را که اتفاق می افتد اما او سپاسگزار است. با وجود همه موانع و <url> می گوید: او است رها قادر به فروش قبل از batched margaritas دوباره. هنگامی که او به اخبار دیروز او به تنهایی در دفتر خود در ماموریت تاکو مشترک.

“من خیلی خوشحالم که من تنها بودم. من شروع به پریدن کرد و آیا شاد رقص” <url> می گوید. “من حتی فریاد زدم به خودم. من خیلی هیجان زده تیم من خیلی هیجان زده است.”

کسب و کار آغاز خواهد شد reselling آنها 32 اونس قبل از batched margaritas برای 20 دلار امروز در ساعت 4 بعد از ظهر با نگاه به آینده و آشامیدنی مدیر Kyle هارلن کار خواهد کرد بیش از هفته آینده به آمد تا با راه برای آوردن نوشیدنی جدید به منظقه منو.

<url> می توانید ببینید امکان دیگر مشروبات الکلی پیوستن به این منو مانند خود ماورا نوشیدنی و کوکتل خود را پالوما. رستوران نیز ادامه فروش نوشیدنی های غیر الکلی برای مشتریان نیز هست.

<url> می گوید این مهم است به یاد داشته باشید آن را فقط ماموریت تاکو مشترک بود که تحت تاثیر — آن رستوران در همه جا.

“این قانون جدید نیست و فقط برای ما, آن را برای هر کس” <url> می گوید. “هنگامی که ما تعطیل رستوران ها در همه جا رفت و به حالت وحشت مانند” چه می تواند ما را برای زنده ماندن؟’ پس این درست نیست به ما کمک کند. این کمک می کند تا رستوران همه جا.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>