میزوری در حال حاضر (چک یادداشت های) تحت پیگرد چین ظاهرا

Looks like you just met your match, China. - DANNY WICENTOWSKI

  • دنی WICENTOWSKI
  • به نظر می رسد مثل شما فقط ملاقات بازی خود را به چین است.

صرف این واقعیت که در سال 2020 است سورئال ترین سال از, بسیاری از ما در زندگی به این معنا نیست که همه چیز نمی تواند حتی غریبه. به آن نقطه: ایالت میسوری است که در حال حاضر تحت پیگرد این کشور از چین است.

در آزادی مطبوعات ارسال می شود بعد از ظهر سه شنبه از میسوری دادستان کل اریک اشمیت اعلام کرد که این امر می تواند فشار دادن اتهامات علیه “دولت چین, چینی, حزب کمونیست و دیگر مقامات چینی و موسسات” تحت اتهامات که این کشور اقدامات اطراف COVID-19 منجر به “از دست دادن زندگی و عواقب شدید اقتصادی در میسوری.”

میسوری اولین و تنها دولت در کل این اتحادیه به چنین فایل طرح دعوی در دادگاه. در یک لیست از کلید واقعی اتهامات ارسال با انتشار AG دفتر بین الملل: دولت چین از “انکار خطر از انسان به انسان انتقال” “خاموش کردن خبرچین,” “شکست برای جلوگیری از شیوع” و “احتکار تجهیزات حفاظت فردی.”

“COVID-19 انجام داده است آسیب های جبران ناپذیری به کشور در سراسر جهان باعث بیماری و مرگ اقتصادی اختلال و درد و رنج انسان” دادستان کل اشمیت می گوید: در بیانیه ای. “در میسوری تاثیر ویروس بسیار واقعی — هزاران نفر آلوده شده اند و بسیاری از آنها درگذشت و خانواده ها از هم جدا شده اند از مرگ عزیزان, کسب و کارهای کوچک در حال بستن درهای خود را و کسانی که زندگی به چک چک در حال تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز خود را.”

و قبل از اینکه شما ایده وحشی که دادستان کل از میانه دولت آمریکا طرح دعوی علیه یک دولت توتالیتر در وسط یک انتخابات سال است که برخی از مرتب کردن بر اساس از شیرین کاری روابط عمومی — شما نا امید کننده کلبی شما — میسوری حزب جمهوری خواه به دنبال با یک مصاحبه مطبوعاتی خود اطمینان Missourians که این یک چیز واقعی است و از آنجا که اشمیت شما را دوست دارد بسیار.

“دادستان کل اریک اشمیت همواره یک رهبر در مبارزه برای محافظت از میسوری شهروندان” می نویسد: مدیر اجرایی, Jean ایوانز. “امروز او گرفته مستقیم اقدام به برگزاری رژیم کمونیستی چین پاسخگو برای خود هدفمند coverup و سهل انگاری در اداره COVID-19 ویروس. چین به دروغ جهان و نفر از جمله صدها Missourians. آنها باید اختلافات خود را غیر قابل توجیه رفتار است.”

کت و شلوار را متهم چین از یک تعداد از مزاحمت یک تعداد از غیر طبیعی فعالیت های خطرناک و دو فقره نقض وظیفه و نشان می دهد که ممکن است درمان ممکن است شامل “مدنی مجازات و جبران جلو گیری از مزاحم قطع غیر طبیعی و خطرناک فعالیت خسارت تنبیهی و بیشتر است.”

به عبارت دیگر به عنوان یک همکار قرار داده و آن را بعد از شنیدن این خبر “وقتی میسوری می شود دیوار بزرگ چین در حل و فصل من امیدوارم که ما آن را نصب کنید ما در مرز جنوبی برای حفظ آرکانزاس است.”

میسوری می پیوندد چند گروه های خصوصی که در زمینه حداقل هفت کلاس اقدام مناسب در برابر چین در روزهای اخیر می آید و در مدت کوتاهی پس از 22 قانونگذاران جمهوریخواه کنگره درخواست جمعه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را یک مورد در برابر چین در دادگاه بین المللی در حساب از اقدامات خود را در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر تپه گزارش.

صحبت کردن با واشنگتن پست, اشلی Deeks بین المللی و کارشناس حقوقی در دانشگاه ویرجینیا مدرسه از قانون می گوید که بسیاری از پرونده های حقوقی علیه کشورهای دیگر واقعا نمی رفتن در هر نقطه از آنجا که قانون ایالات متحده به خودی خود ممنوع کرده است و آنها را با معدودی موارد استثنا.

با که در ذهن داشتند این یک شیرین کاری آن خواهد بود دراماتیک مورد پیش گیری از مانع از قبلی ما وکیل-general-تبدیل-سناتور جاش هاولی که کل بحث در سال 2018 مسابقه Claire McCaskill بیشتر درگیر چالش کشیدن سناتور سابق به بحث او در پشت یک کامیون مسطح در حالی که به طور همزمان داشتن هیچ ایده چه چیزی یک کامیون مسطح حتی ،

از برو بزرگ و یا رفتن به خانه من حدس می زنم. بهتر وکیل تا چین.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>