ما رو عاقبت میسوری!

مجلس سنا خواهان به سختی به پایان رسید و پاره شدن قانون اساسی ایالات متحده را به تکه های کوچک با آن محاکمه جعل. مسکو میچ مک کانل تا به حال فقط تحویل این خبر خوب را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جادوگران که آنها را به بیرون آمدن از مخفی از Sean Hannity انسان غار و دیگر نمی خواهد در شکار.

مغلوب ساختن پیشی جستن خودش بود تازه کردن ارائه خود نامی “من می توانم هر چه می خواهم!” سخنرانی (کلاه مورد نیاز اجرایی سفارش). بسیاری از مردم فقط آغاز شده بود گفت: آن را بسیار بهتر از Gettysburg address.

تمام این چیزهایی که اتفاق افتاده بود در زمان واقعی اما ما میسوری سیاستمداران جمهوری خواه نمی از دست ضرب و شتم در حمل بر روح Trumpism با ما نسخه ترجمه شده از همه که درام. کار کردن اسکریپت ارائه شده توسط دولت حسابرس نیکول گالووی را داغدار ممیزی بهداشت ، جاش هاولی قبلی روی لئامت دادن به عنوان میسوری درایو-توسط دولت دادستان کل این جمهوری خواهان آیا رهبر عزیز افتخار با خود خشم و انزجار بیش از حقایق واقعی.

گالووی اقدام پس از یک سال 2018 ارجاع از هیچ یک دیگر از جمهوری خواه وزیر خارجه جی Ashcroft هفته گذشته منتشر شد یک گزارش حسابرسی پیدا کردن خطا جدی — اما هیچ جنایتکاری — با هالی را سوء استفاده از دفتر خود برای اهداف سیاسی. Ashcroft بود البته به خود پیدا کردن از “هیچ چیز برای دیدن اینجا” با توجه به رفتار هاولی و دفتر خود را.

با وجود این که خیره کننده توسعه گالووی ادامه داد: برای رفتن به جلو با یک استاندارد حسابرسی از هالی و پس از هالی به سمت چپ برای سنا. با بی احترامی به هیچ گالووی در زمان عادی آشکار سوء رفتار او در سراسر آمده اند و رفته به عنوان “طلوع آفتاب در شرق” عبور اخبار داستان.

برای روشن گالووی حسابرسی کشف محکم مسائل است. تاپیک عادی سوء استفاده-از-دولت-خودرو مرتب کردن بر اساس چیزی که هالی به نظر می رسد که انجام می شود به مراتب بدتر در سوء استفاده از منابع دولتی توسط واردات خارج از دولت مشاوران سیاسی برای کمک به اجرای دادستانی کل و از همه مهمتر بالا بردن مشخصات ملی برای آمریکا مسابقه.

که ادعا كه مطابق با آنچه که ما در حال حاضر می دانستند که هالی بود آماده سازی خود را در مجلس سنا مبارزات قبل از نقطه پارکینگ خود را اختصاص داده بود در دولت کاپیتول.

کانزاس سیتی استار گزارش داد: “آیا هاولی و یا کارکنان خود را شکست قانون نامشخص است گزارش نتیجه می گیرد چرا که آنها به طور منظم انجام شده در دولت کسب و کار دولت و سرور از طریق استفاده از ایمیل خصوصی و پیام های متنی.” پس از این بود که وجود دارد.

اما هر کسی که حتی معمولی شرح زیر است دولت انتظار نمی رود هاولی به استفاده از آن برای اهداف سیاسی? در خود پیچانده جهان بینی A. G. دفتر شد مبارزات انتخاباتی خود ، او است که او چه کسی است.

به عنوان RFT فرض می هفته گذشته در یک علمی, وبلاگ حقوقی پست “بودن یک منافق و یک خود شیفته الفاظ است نه در برابر قانون.” بنابراین ممیزی در حالی که به اندازه کافی جالب است هیچ نتیجه واقعی به هالی که در حال حاضر با توجه به کمربندی به عنوان صفحه اصلی و میسوری به عنوان کوچک خانه رعیتی که در آن او به عنوان یک بانکدار ثروتمند پسر.

که ما از زندگی در سیاره تهمت خواهد بود که پایان داستان. به جای سیاسی خوشبختی از گالووی جمهوری خواهان باید بدون توضیح تصمیم به رفتن کامل جیم اردن توسط فریاد در بالای ریه ها که هالی بوده است قربانی مانند برخی از مهاجر کودک قرار داده شده در یک قفس. (که در واقع مثال خاص از آنها استفاده می شود.)

برای مثال دادستان کل اریک اشمیت حمايتهاي شناخته شده به عنوان مناسب به اندازه کافی البته بیش از حد محافظه کار همکار از شهر ما تصمیم گرفته است که مقصر واقعی است گالووی. بله آن گالووی که شکست قانون با انتشار متن و رسوبات با سابق کارکنان, ایمیل, سوابق مالی و اسناد و مدارک دیگر.

گفت: اشمیت در بهترین legalese: “به عنوان رئیس امور حقوقی را برای ایالت میسوری دفتر دادستان کل است و بارها و بارها بیان شده و در ادامه به بیان نگرانی های جدی با ماهیت سیاسی این ممیزی و بی سابقه ای از ورود ریز نمرات به احتمال زیاد در نقض میسوری اساسنامه 29.200.17 است که ایالات متحده در بخش مربوطه که کار حسابرسی و مقالات مربوط به مواد حمایتی باید محرمانه نگه داشته شود.'”

گالووی پاسخ داد که آن را اشمیت که موفق به همکاری با دفتر او و هم او بود که سیاسی کردن همه چیز. سنتی او-گفت:-او-گفت: چیزی گرفت.

اما اگر شما می خواهم برخی از پشت-در-شما legalese Elad ناخالص اشمیت به احتمال زیاد دموکراتیک حریف برای دادستان کل و معاون سابق دادستان کل تحت کریس کستر — در حال حاضر صادر شده از یک نقطه به نقطه رد اشمیت موقعیت از جمله کاملا چند قسمت از RsMO 29.200.17 که دادستان کل به نظر می رسد که نادیده گرفته شده است. شما می توانید دسترسی ناخالص’ تجزیه و تحلیل خود را از طریق رسانه profile.

به راحتی هضم شده توسط ما وضع مردم ناخالص می گوید اشمیت است نه تنها اشتباه است بلکه کسی است که باید در زیر میکروسکوپ:

“دادستان کل به وضوح تلاش برای تداخل با ممیزی درخواست شده توسط دولت و به صورت قانونی انجام شده توسط حسابرس” ناخالص گفت: در یک بیانیه عمومی. “تلاش خود را برای مانع فساد تحقیقات — به خصوص با توجه به دادستان کل نقش قبلا به عنوان مشاور برای حسابرس به عنوان هدف از حسابرسی — باید بررسی شود توسط قوه مقننه است.”

موفق باشید با آن. حتی اگر گروس — که نمی توانید تقریبا پوشش او سزاوار — درست است که جمهوری خواهان نمی تواند بررسی اریک اشمیت در هر زمان به زودی. به احتمال زیاد آنها را به اندازه کافی هوشمند نیست به انجام هر کاری بیشتر از غرغر کردن در گالووی که توسط راه است که از لحاظ فنی قرار است به نمایندگی اشمیت با توجه به خود را در دفاتر مربوطه.

اما که نیاز به تحقیقات زمانی که ما باید پیام ضروری از اشمیت به کار با: “don’t خواندن متن!”

در حال حاضر این چیزی است که ما می تواند مربوط به چیزی است که باعث می شود ما احساس ما هنوز بخشی از آن کل استیضاح پوشش غیر آزمایشی. نمی خواهم که طنز است ؟

صحبت از که ما باید جشن می گیرند که ما هاولی در این داستان است. فقط برای حفظ عاقبت تم در اخیر بیانیه مطبوعاتی هاولی توصیف حسابرسی جزئیات خود را آشکار نقض حقوق بشر به عنوان “مجموع exoneration.” صدا آشنا است ؟ همراه با خیره کننده این Trumpspeak برای “شما نمی گرفتن من” هالی البته به دنبال کارشناسی ارشد برنامه ریزی با رها کردن یک tweetstorm.

بازگشت در ژانویه 14, هالی راه اندازی تورنت پیشگیرانه حمله به گالووی با راحتی از دانستن او در یک موقعیت برای دفاع از ممیزی او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است. او برافراشته در مورد او نابکار اتصال به Claire McCaskill سابق و سناتور مدیر کمپین — چگونه جرات یک سیاستمدار معامله با کسی که از حزب خود ؟ — و به نام او برای تحقیقات ممیزی و تمام.

اما این واقعی جیر هاولی ما می دانیم و عشق است. نه که شما رو برای رفتن به چه هالی بود به tweeting دور در دسامبر 2018 درست در این زمان Ashcroft تبدیل شده بود به گالووی برای کمک. در اینجا صدای جیر جیر خود را از دسامبر 7:

“این شکایت در مورد کار من به عنوان AG توسط هیلاری کلینتون مرید دیوید براک کاملا پوچ است. این هفتمین قانونی شکایت دموکرات ها راه اندازی کرده اند علیه من در گذشته 18 ماه. همه بیهوده و بیمعنی. همه سیاسی است. یکی نیست موفق شده است. انتخابات است و لذا از دست داد. دریافت بیش از آن.”

لطفا کسانی که در آخرین سه کلمه از سال 2018 دوباره. “دریافت بیش از آن.”

آن را دریافت کند ؟ اگر جاش هالی نبود بگیرید و یاد دهید با مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد میک Mulvaney او می تواند از او شکایت برای سرقت ادبی. Take a bow, Missouri. استیضاح ممکن است بیش از, اما ما هنوز در بازی است.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در rhartmann@sbcglobal.net و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im