میسوری به دولت پارک زیرا مردم Dumbasses

برای بزرگنمایی کلیک کنید Bye-Bye, Elephant Rocks State Park - NIKONIAN NOVICE / FLICKR

همه می دانستند این اتفاق می افتد. همه می دانستند که یک روز به نحوی کودن ها از جهان به مخاطره می اندازد همه ما است. و در میسوری همه کسانی که کودن ها تصمیم گرفت که “اجتماعی فاصله” به معنای بازی فریزبی در پارک و شلوغی مسیرهای پیاده روی طبیعت. و در حال حاضر شهرستان جفرسن پیدا کرده است راه را برای رفع تمام آن.

شروع این پنج شنبه در 5 p. m. چهار پارک دولت خواهد بود به طور کامل تعطیل و یک پارک ایالتی خواهد بود نیمه تعطیل. میسوری و اداره منابع طبیعی با صدور بیانیه ای گفت: ازدحام بیش از حد در پارک ها مجبور به این که توسعه را به طور موقت تعطیل خواهد شد و حداقل از طریق تمام ماه آوریل است.

آزادی مطبوعات ذکر شده در این پارک به عنوان کسانی که به توان نهفته در تصمیم گیری:

“عملیات تغییرات موثر در 5 p. m. روز شنبه, آوریل 2 شامل موارد زیر است:

کستلوود پارک دولت خواهد شد.
فیل سنگ پارک دولت خواهد شد.
واتکینز پشمی آسیاب دولت, سایت تاریخی و پارک خواهد شد.
وستون خم پارک دولت خواهد شد.
St. Joe پارک ایالتی را از خارج از جاده خودرو سواری منطقه است.
گیتس به فرد پارکینگ ممکن است در تمام پارک های ایالتی زمانی که بسیاری می رسد ظرفیت.”

اما این امکان وجود دارد که این نمی تواند پایان آن است. میسوری DNR بیانیه همچنین اشاره می کند که به عنوان تغییر شرایط آنها را “اضافی تعطیلی به عنوان مورد نیاز است.”

آنها را تشویق به بازدید کنندگان بالقوه از هر پارک دولت برای بررسی MOStateParks.com پیش از هر پارک مراجعه به مطمئن شوید که پارک هنوز باز است ، آنها همچنین تشویق همه بازدید کنندگان برای حمل “ضد عفونی کننده دست و صابون دستمال مرطوب و آب آشامیدنی به عنوان خدمات ممکن است محدود شود.”

در حال حاضر همه از خود dumbass دوستان که این به این معنا نیست که آنها نیاز به فشار دادن به یک پارک دولت قبل از بسته شدن در روز پنج شنبه. و همچنین آیا همه ما به نفع و به آنها بگویید که در خانه بمانند. لطفا ؟ با تشکر.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>