MLB Staves کردن نیروی کار بحران در حال حاضر

در هفته گذشته لیگ اصلی بیس بال و اتحادیه بازیکنان آمد به یک توافق در شرایط طول Coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که این ممکن است فقط به نظر می رسد مانند یکی دیگر از کسب و کار بدانند چه چیزی برای انجام در حالی که همه از کار این است که کمی پیچیده تر است برای ورزش حرفه ای است که کار تحت یک توافق دسته جمعی که سپر آنها را از بسیاری از قوانین ضد تراست.

با توافق در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد در دسامبر 1, 2021, در حال حاضر وجود دارد یک مبارزه دم بر شرایط یک توافق جدید اما از آن ساخته شده بود حتی سخت تر است چرا که لیگ تا به حال به بازی با توجه به همه گیر. خیلی از این فصل می تواند در معرض خطر است که نه تنها حقوق بازیکن در یک بازی-با-بازی اساس, اما همچنین چیزهایی مانند قرارداد مشوق — از آن می شود سخت تر برای یک پارچ به کسب یک نوبت تن به تن جایزه در یک ویروس کوتاه فصل است.

بخشی از موجود CBA اجازه می دهد تا به لیگ اصلی بیس بال برای پرداخت بازیکنان در طول یک “اورژانس ملی” که این قطعا واجد شرایط. اما با توجه به وضعیت منحصر به فرد و چقدر نزدیک این است که به واقعی چانه زنی برای یک توافق جدید MLB ساخته شده است برخی از امتیازات و نتیجه نهایی این است که یک چیز خوب برای هر دو طرف.

بزرگترین نتایج حاصل از این معامله مربوط به هیچ تعجب جبران. برای یک MLB خواهد $170 میلیون به بازیکنان بیشتر برای این کاهش درآمد ، که مقدار زمانی که شما در نظر گرفتن وجود دارد با تیم های بالاتر payman, اما آن را بهتر از هیچ چیز است که لیگ پرداخت می شود می تواند بدون کوتاه مدت معامله است. و پول است و غیر قابل استرداد می باشد به طوری که بازیکنان آن را نگه دارید حتی اگر آنها را بازی نمی کند در تمام.

شاید بزرگترین عنصر از معامله است که بازیکنان داده خواهد شد و اعتبار برای یک سال کامل از زمان حتی در یک خلاصه فصل است. MLB بازیکنان تعلق گرفتن زمان در هر سال زمانی که آنها صرف حداقل 172 روز با یک تیم است که به مقدار یک فصل کامل. آن زمان در میان است به چه مقدار پول آنها می توانند به عنوان سربازان زمانی که آنها با توجه به صورت رایگان آژانس در مقابل داوری ، آن مهم است.

این پتانسیل را دارد که یک مشکل واقعی برای برخی از تیم ها ، هر تیم که امضا یک بازیکن برای یک سال معامله یا داد و ستد برای کسی که می خواهد یک عامل آزاد پس از این فصل ممکن است بازیکن راه رفتن پس از بازی تنها تعداد انگشت شماری از بازی ها و یا بدتر هنوز, نه در همه.

اما با توافق به این — و به داوری بر اساس کوتاه فصل نه در آنچه ممکن است در دیگر فصل — MLB به وضوح می دهد بازیکنان برخی از اتاق تنفس و گسترش یک شاخه زیتون به آنها به عنوان آنها سر به سمت مهم تر چانه زنی جدول در offseason. هیچ کس می خواهد دسامبر 2021 مهلت بلندی به سال آینده یا هر بد خون رفتن به یک offseason از مذاکرات است.

بازنده در این معامله بالقوه هستند وظیفه. MLB حق دارد به کوتاه شدن پیش نویس و حتی جبران محدودیت برای امضای پاداش. اما نه بازیکنان موجود و نه برنج در بیس بال در مورد مراقبت از بازیکنان که در لیگ نشده است و ممکن است هرگز بود به هر حال. از آن ساخته شده حس بیشتر به قربانی کردن آنها را در نام نگه داشتن خطوط ارتباطی باز بین صاحبان تیم و بازیکنان فعلی.

به طور کلی این معامله قطعا احساس به مراتب بیشتر و دوستانه تر از بسیاری از فکر ممکن است. سطح acrimony دیده می شود در 1994-95 تقریبا نابود حرفه ای بیس بال در آمریکا و وجود دارد مقدار زیادی در بیس بال است که به یاد داشته باشید آنچه که می شده اند. آنها برنامه ریزی نمی کنید که آن اشتباه را دوباره و این است که قطعا اولین گام خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>