MLB به تاخیر در شروع فصل با توجه به Coronavirus نگرانی


NHL MLS تعلیق مربوطه فصول منظم; مارس جنون مسابقات لغو

Coronavirus نگرانی در ادامه به عوارض آن بر جهان ورزش پنج شنبه به عنوان چند ورزشی لیگ از جمله لیگ اصلی بیس بال اعلام کرد تعلیق در زمینه بازی.

MLB گفت: آن را به تعویق انداختن مانده از آن بهار فصل آموزش و تاخیر در شروع فصل برای حداقل دو هفته با توجه به لیگ یک بیانیه است. “پس از تماس با 30 باشگاه و پس از مشورت با لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط کمیسر Robert D. مانفرد جونیور امروز اعلام کرد که MLB تصمیم گرفته است به حالت تعلیق در بهار آموزش بازی و به تاخیر انداختن شروع سال 2020 فصل به طور منظم حداقل دو هفته با توجه به ملی اضطراری ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس. این عمل است که گرفته شده در جهت منافع ایمنی و رفاه ما بازیکنان باشگاه و ما میلیون ها نفر از طرفداران وفادار,” لیگ اعلام کرد.

MLB اعلام شد در مدت کوتاهی پس از لیگ ملی هاکی گفت: آن را به حالت تعلیق باقی مانده از آن فصل به طور منظم. “در نور مداوم تحولات ناشی از کروناویروس و پس از مشاوره با کارشناسان پزشکی و برگزاری یک کنفرانس تلفنی از حکام لیگ ملی هاکی است اعلام کرد که امروز آن را مکث 2019-20 فصل آغاز با بازی امشب,” لیگ در بیانیه ای گفت.

لیگ برتر فوتبال را به حالت تعلیق در مسابقه بازی برای 30 روز “به عنوان لیگ در ادامه به ارزیابی تاثیر COVID-19 با آن پزشکی نیروی کار و مقامات بهداشت عمومی” با توجه از یک بیانیه از لیگ.

NCAA اواخر روز پنجشنبه لغو آن جنون مارس مردان و زنان کالج بسکتبال مسابقات است. حرکت در آمد و پس از چند عمده کالج کنفرانس مانند AAC, بزرگ ده بزرگ 12 Pac-12 ثانیه و اطلس 10 لغو مربوطه لیگ بسکتبال مسابقات در میان نگرانی رو به رشد بیش از coronavirus.

به تعویق آمده در NBA تصمیم روز شنبه به حالت تعلیق در آن فصل پس از یوتا جاز بازیکن رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19. دومین بازیکن تیم داناون Mitchell, آزمایش مثبت در روز پنج شنبه.

مرتبط با: NBA فصل به تعویق افتاد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>