MLS آغاز مسابقات در میان COVID-19 نگرانی


NHL, NBA. MLB رفتن پیش با راه اندازی مجدد برنامه به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر کشور

به عنوان لیگ برتر فوتبال امشب مراحل بر روی زمینه خود را آغاز 2020 فصل NBA, MLB و NHL دنده تا برای شروع فصل و ری استارت بعد از این ماه COVID-19 همه گیر باقی می ماند شوم ابر را تهدید می کند که برای تغییر بیشتر طرفدار ورزش چشم انداز است.

با آن فصل در حال حاضر با تاخیر سه ماه با توجه به همه گیر MLS خواهد شد و راه اندازی آن در سال 2020 مسابقات جولای 8 در اورلاندو بدون یکی از آن تیم ها به عنوان FC Dallas کشیده دوشنبه پس از 10 بازیکن و یکی از اعضای ستاد تست مثبت برای ویروس.

بیشتر یک شیوع کروناویروس در نشویل ارشد تیم را مجبور به تعویق افتادن امشب Nashville-شیکاگو, مسابقه و معلوم نیست اگر این تیم قادر خواهد بود برای شرکت در این مسابقات است.

فن-کمتر MLS بازی خواهد بود که تلویزیونی توسط ESPN و ورزشی را از ویژگی های 25 تیم و اجرا خواهد شد و از ژوئیه 8 از طریق Aug. 11. “ما به طور کلی هدف این است که به ارائه بالاترین سطح از تولید است که طرفداران انتظار دارند از ESPN برای چندین دهه” گفت: ESPN معاون اجرایی رئیس جمهور, رویداد ها و استودیو تولید استفانی Druley. “طرفداران در میان جمعیت و یا بدون فن چند دوربین و یا بسیاری از دوربین های سرشار استادیوم و یا خالی کردن عرصه بیننده تجربه هنوز هم نیاز به در بود و ما پیش بینی است که از آن خواهد شد.”

MLS’ راه اندازی به شرح زیر NWSL بازگشت به میدان در اواخر ماه ژوئن منهای یکی از آن تیم ها — اورلاندو غرور — و پس از آن بازیکنان تیم و چهار کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. این مسابقات که با وارد کردن آن در هفته سوم همچنان به بازی بدون هیچ گونه عمده مسائل مربوط به سلامت تا کنون.

درست پشت MLS بسیار پیش بینی و برنامه ریزی شده راه اندازی نرم افزار, بازی بیس بال, بازی بسکتبال و هاکی در اواخر این ماه اگر چه هر ورزش است که تجربه COVID-19-مربوط برجستگی در راه اندازی مجدد جاده ها است.

بیش از 30 MLB بازیکنان باید بنا به گزارش ها در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان تیم آغاز خود را “اردوگاه تابستانی” قبل از جولای 30 شروع لیگ 60-بازی فصل. چند تیم از جمله سال گذشته در مسابقات جهانی تیم اتباع واشنگتن و هوستون آستروس مجبور به انصراف از شیوه های برنامه ریزی شده در اوایل این هفته به عنوان آنها در انتظار تاخیر نتایج از بازیکنان COVID-19 انجام شد.

تیم NBA شروع به ورود در اورلاندو شروع به از سرگیری لیگ 2019-20 فصل در یک حباب محیط زیست در دیزنی جهان. بنا به گزارش چند بازیکن از جمله ستاره ویکتور Oladipo, Bradley Beal و اسپنسر Dinwiddle در حال نشسته لیگ راه اندازی مجدد به دلیل ویروس نگرانی در حالی که دیگر بازیکنان ابراز نگرانی های خود را در مورد سالم ماندن با وجود بسته در اقامت.

NHL گزارش داد که روز شنبه 23 از نزدیک به 400 بازیکن با حضور در باشگاه شیوه تا کنون قرارداد COVID-19 ویروس اما لیگ هنوز هم در برنامه خود را آغاز اردوگاه های آموزشی در جولای 13 و در آن فصل به طور منظم راه اندازی مجدد در اوت. 1.

حتی کالج های ورزشی رتبه شده اند تحت تاثیر عدم اطمینان در اطراف coronavirus. آیوی لیگ نیز لغو همه از سقوط آن رویدادهای ورزشی از جمله فوتبال کالج و کالج بسکتبال بازی.

طرفداران ورزش مشتاقانه در انتظار بازگشت مورد علاقه خود را و بازیکنان در حال آماده شدن برای بازگشت به میدان است. در عین حال این بیماری همه گیر — و نه بازیکنان صاحبان و یا طرفداران — ممکن است تاریخ و زمان آخرین کلمه در مورد اینکه آیا ورزش لیگ در واقع توپ بازی را به عنوان برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>