MobiTV اعزام اتصال IPTV, سیستم ویدئو با Missouri وسیع با باند پهن و تگزاس مبتنی بر Vexus فیبر


معاملات را در جریان پرداخت خدمات تلویزیون برای 75,000 مشتریان در تگزاس و لوئیزیانا, مینه سوتا و داکوتای جنوبی

Emeryville کالیفرنیا.-بر اساس تصویری شرکت فناوری MobiTV اعلام کرده مشتری جدید معاملات برای استقرار آن موفق IPTV سیستم با دو اضافی پرداخت اپراتورهای تلویزیون وسیع با باند پهن و Vexus فیبر است.

که مقر آن در سایکستون میسوری کابل اپراتور پهنای باند وسیع در خدمت تلویزیون/تصویری با سرعت بالا پهنای باند و تلفن ثابت خدمات صوتی به کسب و کار و مشتریان مسکونی در داکوتای جنوبی و مینه سوتا. این ارائه می دهد سه ردیف از همراه پرداخت خدمات تلویزیون شروع با یک لاغر $33-یک-ماه پایه ردیف است که شامل حدود 20 کانال های بسیاری از آنها محلی پخش وابسته است.

همچنین بخوانید: Tech فروشنده می گوید تبدیل آن کوچک کابل شرکت هایی مانند چاتانوگا را EPB به مجازی MVPDs

فیبر باند پهن ارائه دهنده Vexus فیبر در ضمن عمل در تگزاس و لوئیزیانا, بسته بندی, بسته بندی 260 کانال با 1 گیگ پهنای باند متقارن.

با هم این دو مخابراتی خدمت 75,000 مشتریان MobiTV گفت.

“پهنای باند وسیع و Vexus شده اند را افزایش جغرافیا فیبر نفوذ و ارائه خدمات شامل خدمات مسکونی در مناطق محروم گفت:” چارلی Nooney مدیر عامل شرکت MobiTV, در بیانیه ای. “آنها تبدیل به MobiTV به عنوان یک ارائه دهنده اعتماد کامل end-to-end پلت فرم است که آنها را قادر به ادامه خدمت خود را در بازارهای سنتی و در همان زمان پیشنهاد افزایش خدمات مبتنی بر IP.”

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

در اواخر ماه مارس Nooney گفت: آینده تلویزیون که MobiTV تا به حال حدود 120 مشتریان برای آن MobiTV اتصال software-as-a-service محصول که به طور موثر فراهم می کند اپراتورهای سفارشی مجازی MVPD به بسته نرم افزاری خود را با خدمات پهن باند.

“ما در حال سفید-برچسب سرویس است که اجازه می دهد تا اپراتور ما مشتریان برای حفظ خود به خود کانال صف و خود را با نام تجاری و در واقع نگه داشتن کنترل از خدمات ویدیویی خود را.”

بودجه خصوصی با $213.8 میلیون, با توجه به Techcrunch, MobiTV راه اندازی اتصال پلت فرم در جولای 2017 با سی سی پی C Spire. همانطور که از ماه مارس MobiTV اتصال تا به حال مجوز حمل و نقل با حدود 350 شبکه های کابلی و حدود 4,000 محلی پخش ایستگاه اجازه می دهد آن را به ایجاد بسیار سفارشی کانال ترکیب اولیه خود را برای اپراتور مشتریان.

این MobiTV برنامه مبتنی بر جریان تلویزیون پلت فرم خدمات تنها نیاز به خارج از قفسه-مصرف کننده-درجه CPE. این شامل یک رابط کاربر پسند است که می تواند سفارشی با توجه به ارائه دهنده خدمات محتوا و طراحی تنظیمات. اتصال پلت فرم شامل بر روی تقاضا برنامه زنده تلویزیون catch-up TV, نامحدود, شبکه DVR و توصیه. SaaS مبتنی بر پلت فرم اجازه می دهد تا برای زمان واقعی از توانایی های فن آوری های جدید مانند 4K/HEVC ابر DVR پخش تلویزیون و قوی کنترل صدا.

“به عنوان یک رقابتی ارائه دهنده ما نیاز به پیشنهاد مشترک ما خدمات نوآورانه در دو یا سه بازی بسته نرم افزاری است که ملاقات خود را مشاهده پهن باند و تلفن نیاز دارد” افزود لری است COO از پهنای باند وسیع و Vexus. “MobiTV یک محصول ثابت شده است که ما می تواند راه اندازی به سرعت به عنوان ما ساخت مسکونی ما fiber-to-the-home پلت فرم به تازگی به دست آورد و در بازار موجود است. MobiTV اتصال ما را قادر به افتراق ارائه خدمات ما در یک بازار رقابتی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>