اعتدال در همه چیز از جمله سیاست | نظر

نظر

اعتدال است که معمولا یک چیز خوب است. بسیاری از ما مانند گلدیلاک می خواهید ما فرنی درست شود — نه بیش از حد گرم یا خیلی سرد.

در سیاست و شور ایجاد جنبش های سیاسی و الهام بخش سیاسی کمک. اعتدال نه به هم بزنید ، هیچ چیز هیجان انگیز در مورد نقطه میانی از هر چیز سیاسی است. آن را مطلوب و خسته کننده است. این خیلی بد است. که ایجاد تابع و رسیدن به دولت وجود دارد چنین چیزی به عنوان “بیش از حد” و یا “بیش از حد کم است.”

سیاست در آمریکا-و برای که مهم ترین مکان — حرکت در امتداد یک تعداد از ابعاد صرفا به یک صرفا خصوصی اقتصاد و گسترده از دخالت دولت و کنترل مسائل اخلاقی برای یک دست کردن روش.

زمانی که آرا در مرکز

چندی پیش آمریکا دو نظام بود و یک تعدیل نیروی. اکثر مردم در وسط. افراط در سمت راست یا چپ سوار سیاست از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری, اما این مرکز بود که در آن رای بود.

وسط حال چنین قدرت به دلیل یک توده مهم از رای دهندگان به اشتراک گذاشته ارزش های اساسی. وسط نبود غیر منقول و یا انعطاف ناپذیر. آن را ارائه زمین برای سازش همیشه ترک باز امکان اجماع در مسائل کلیدی به عنوان به خوبی به عنوان پیشرفت واقعی در طول زمان است.

72 ساعته فروش: اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان $39 برای یک سال.

جمهوری خواهان و دموکرات ها در هر حال خود را لیبرال و محافظه کار بال تا Barry Goldwater را GOP نامزدی همه چیز را تغییر داد و در سال 1964. او معروف گفت: “من می خواهم به شما یادآوری می کنند که افراط گرایی در دفاع از آزادی است معاون! و اجازه دهید به شما یادآوری کنم که اعتدال در پیگیری عدالت است و هیچ فضیلت!” که مفهوم برنده نبرد نامزدی خود را از دست داد جنگ از انتخابات عمومی در یک زمین لغزش. به همین ترتیب جورج مک گاورن دیده می شد که بیش از حد به سمت چپ در سال 1972 و دچار همان سرنوشت.

شنیدن بیشتر در تنسی صدای: دریافت هفتگی نظر خبرنامه برای روشنگری و فکری ستون.

اما جهان تغییر کرده است. 20 سال گذشته به تدریج تغییر سیاسی مرکز ثقل از مرکز به افراط است که تسلط بر سیاست امروز است. ماهیت درگیری های معاصر در اطراف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نژاد و مهاجرت شکستگی های قدیمی بخش و کارائی زمینه های مشترک برای سازش. این مشکل بار.

حقوق اساسی و یک شبکه امنیت اجتماعی

رشد ترک وسط قابل درک است اما تاسف بار. مرکز ثقل سیاست آمریکا است و حداقل برای نیم قرن اخیر lumbered همراه در یک مسیر به سمت اطمینان بیشتر حقوق اساسی برای اقلیت و گسترده تر شبکه امنیت اجتماعی برای همه.

نمونه ها فراوانند. نه خیلی بیشتر از یک دهه پیش وجود یک اجماع بین رهبری هر دو طرف است که ازدواج بین زوج خوب نبود سیاست. در حال حاضر اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها حمایت و یا حداقل untroubled توسط این واقعیت است که دیوان عالی کشور به ارمغان آورده است و آن را به وضعیت حفاظت در لایحه حقوق.

وجود دارد هیچ دلیلی برای احساس ولرم در مورد تعهد به یک پر جنب و جوش بخش خصوصی با پاداش برای سرمایه گذاری با ریسک خو با مقررات زیست محیطی و محل امن. یا یک سیاست است که متعهد به اساسی حقوق فردی و برابری بدون افراط لجام گسیخته هویت سیاسی همراه با یک شبکه امنیت اجتماعی بدون سوراخ خمیازه.

که برگ های زیادی روی میز است. قانون مراقبت مقرون به صرفه است متوسط راه حل برای مراقبت های بهداشتی اما در حال حاضر ناکارآمد محیط زیست تصویب کرده است و این بحث ،

ما در حال رفتن به یک عصر خالص فردگرایی و نامحدود بازار. ما در حال بازگشت به دوران کمتر حقوق. ممکن است ما به رهبری به یک بزرگتر در بخش دولتی با افزایش مالیات و مقررات اما نه به کنترل دولت از کسب و کار و صنعت. سرمایه داری است و نه دور.

جان کندی همراه با بسیاری دیگر اشاره کرد که ما باید خیلی بیشتر است که متحد ما از اختلافات ما است. که باقی می ماند درست است. خیلی از ما اختلاف است قبیله ای و لفظی. متاسفانه هیچ قهرمان یا فوتی و فوری روایت مرکز برگزار شد که برای مدت طولانی.

شدید تعهد به آزادی و عدالت است که در واقع اساسی فضیلت است. اما هیچ شواهدی وجود ندارد که یا آزادی یا عدالت در افراط.

ویلیام لیون مشغول به کار به عنوان یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه تنسی و خدمت برای بیش از 16 سال در تعدادی از سیاست های مربوط به نقش ناکسویل شهرداران لایحه Haslam, Daniel Brown, Madeline Rogero و Indya Kincannon.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>