مولی در Soulard باز می شود کارناوال مردی Gras Pop-Up نوار

برای بزرگنمایی کلیک کنید Ronnell Banks, Molly's operational manager, dresses up for opening night at Carnival. - KRISTEN FARRAH

 • کریستن فرح
 • Ronnell بانک مولی عملیاتی مدیر لباس برای شب افتتاحیه در کارناوال.

در ساعت قبل از آن افتتاح در پنجشنبه 30 ژانویه کارناوال (808 Geyer خیابان) تبدیل شده از نوار محله به یک بخش از نیواورلئان که به نحوی کاهش یافته و در میسوری.

توسط مولی را در Soulard (816 Geyer خیابان 314-241-6200) صاحب لوقا رینولدز, کارناوال است که یک مردی Gras با مضمون جشن نیواورلئان در هر دو دکوراسیون و غذا و نوشیدنی. این موضوع آشکار است در تزیینات دست ساز لوستر با بطری و پرده ها در حال حاضر در حال تجهیز فضا که همچنین میزبانی تعطیلات pop-up بار در ماه دسامبر. اما Donohue,

رستوران و حوادث مدیر مالی, جوک که او زخم از ساعت با استفاده از یک تفنگ چسب به سادگی دکور به صورت پاپ آپ.

یک فن بزرگ و مکرر بازدید کنندگان از نیواورلئان رینولدز می خواستم به کشش مردی Gras جشن در این سال به سه هفته جشن شناخته شده به عنوان کارناوال در سراسر جهان است. البته او در حال حاضر مخاطبان اسیر آمده مردی Gras آخر هفته هنگامی که Soulard است نقطه برای جوانه نور Grand رژه و جشن.

“من متعلق به مولی را برای شانزده سال و من احتمالا به نیواورلئان حداقل یک بار در سال برای ده سال گذشته — و احتمالا 25 بار به طور کلی” رینولدز می گوید.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Carnival's menu pulls from Creole cuisine in dishes like this chicken-andouille gumbo. - KRISTEN FARRAH

 • کریستن فرح
 • کارناوال منو نیش ترمزی میزند از Creole در طبخ غذاهای مثل این مرغ-andouille بامیه.

منو در کارناوال ویژگی های سنت لوئیس تاب در نیواورلئان کلاسیک. Donohue مشترک با Riverfront Times چگونه می توان چند بار هشت امضای کوکتل. دلقک برای مثال یکی از امضا و امکانات محلی مواد تشکیل دهنده.

“ما می خواستیم به نمایندگی Soulard که یکی پس ما با استفاده از منابع محلی گل از [رایلی گل] و 1220 صنعتگر ارواح’ منشاء جین فقط به نوع محلی کوکتل بود که نه تنها ما بلکه کل محله” Donohue می گوید.

Donohue فکر می کند رکس اشتراک گذاری جام خواهد بود که انتخاب نوشیدنی در کارناوال در چند هفته آینده. کوکتل مخلوط با هم کاپیتان مورگان, خربزه, آب نارگیل, مالیبو, رم, آبی, ویدیو, ترش مخلوط آب آناناس و جن. نوشیدنی چاشنی زده با سنگ بنفش آب نبات و آبنبات چوبی است و توصیه می شود برای دو نفر برای به اشتراک گذاشتن اما Donohue گفت divvying آن را در میان سه یا چهار مراجعان ممکن است یک ایده بد است.

به جای جمله پادشاه کیک بر روی آن منوی غذا کارناوال امکانات طعم دسر را در یک مارتینی: بنفش قند کت لبه و یک کاغذ تاج استوار بنیادی شیشه ای.

“پادشاه کیک خوشمزه در طعم قلمرو اما نه آنقدر در بافت قلمرو بنابراین ما تصمیم گرفت به جای انجام یک به عنوان یک دسر ما در حال رفتن به آن را انجام دهد به عنوان یک دسر کوکتل و معلوم شد کاملا افسانه” Donohue می گوید.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A peek inside Carnival (pictured left) and a plate of warm and fluffy beignets at the bar. - KRISTEN FARRAH

 • کریستن فرح
 • زیرچشمی نگاه کردن در داخل کارناوال (تصویر سمت چپ) و یک بشقاب گرم و کرکی beignets در نوار.

اگر شما مایل به چیزی کمی بیشتر مورد پسند صدف تیرانداز باید خود را رفتن به. ساخته شده با Bloody Mary مخلوط و Absolut vodka, این نوشیدنی می آید با یک صدف در کنار شما حدس زده آن شلیک با کوکتل.

اگر شما از خود بپرسید “چه New Orleans, نوشیدن بدون, New Orleans, مواد غذایی؟” رینولدز است که راه پیش رو دارید. کارناوال را Creole-الهام منو شامل کلاسیک هر کس دوست دارد مانند گرم و کرکی beignets پوشش داده و در پودر شکر و دیگر چیزهایی که شما هرگز نمی دانستند شما تا به حال سعی کنید از جمله تمساح کیک پنیر.

بله. است که فقط برخی از cutesy نام. این مرزه کیک پنیر شامل واقعی تمساح گوشت منابع از یک تمساح مزرعه در لوئیزیانا. در صورتی که بیش از حد پرماجرا برای کام خود سعی کنید سرخ شده با تخم مرغ deviled شده یا کاخون مرغ و andouille wontons. و البته رینولدز می گوید: منو خواهد بود نه کامل بدون مرغ-andouille بامیه. رینولدز است که به دنبال گسترش به خرچنگ و crawfish بامیه به زودی به عنوان به خوبی. “بامیه جام مقدس از ظروف در New Orleans” رینولدز می گوید.

Crawfish تقریبا در فصل و رینولدز امیدوار است او می تواند به اندازه کافی در به زودی شروع به میزبانی crawfish جوش هر شنبه در مولی است.

کارناوال باز است و در روزهای مختلف در طول چهار هفته بعدی از جمله چربی شنبه. پاپ آپ نوار است که هنوز هم گرفتن رزرو هر چند رینولدز گفت: جمعه و شنبه اسلات پر سرعت. او اضافه می کند که مالی را به زودی اعلام شود علاوه بر این از کارناوال یکشنبه صبحانه در علاوه بر این به مولی را به طور منظم صبحانه منوی; اقامت برای کسانی که به روز رسانی به زودی.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A selection of food and cocktails at Carnival, including the King Cake Martini with a purple sugar rim and a paper crown around the stem. - KRISTEN FARRAH

 • کریستن فرح
 • انتخاب مواد غذایی و کوکتل در کارناوال از جمله پادشاه کیک مارتینی با شکر و یک کاغذ تاج اطراف ساقه.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Another view of the bar and lounge area at Carnival. - KRISTEN FARRAH

 • کریستن فرح
 • یکی دیگر از مشاهده نوار و مساحت سالن در کارناوال.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Cajun chicken and andouille wontons are one of Carnival's must-try shareable plates. - KRISTEN FARRAH

 • کریستن فرح
 • کاخون مرغ و andouille wontons ها یکی از کارناوال باید سعی کنید اشتراک گذاری صفحات.
برای بزرگنمایی کلیک کنید Deviled eggs are even a little more colorful and festive at Carnival. - KRISTEN FARRAH

 • کریستن فرح
 • تخم مرغ Deviled شده هستند و حتی کمی بیشتر رنگارنگ و جشن ها در کارناوال.
 • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
 • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید