دوشنبه coronavirus به روز رسانی: طرح نشان می دهد مرگ و میر کمتر زودتر اوج

ما باید همه آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

Mt. ژولیت کارمند تست مثبت برای COVID-19

یک تن. ژولیت کارمند دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و شهرستان ادامه خواهد داد برای تنظیم خدمات خود را در تالار شهر به عنوان یک احتیاط.

کارمند گذشته در محل کار در روز 27 مارس و در خانه خود ایزوله تحت مراقبت مراقبت های بهداشتی حرفه ای, بر اساس اعلام توسط شهرستان.

اکثر Mt. ژولیت تالار شهر کارکنان دستور داده شده است به گزارش به تالار شهر تا مارس 13, شهرستان, مدیر کنی مارتین اعلام کرده.

“من همچنان به در تماس با محلی مقامات بهداشتی برای اطمینان از طرح ما هم راستا با دستورالعمل های پیشگیری, و همه آنها توافق کردند که این همچنان به عنوان بهترین رویکرد” مارتین گفت: در اعلام.

ضروری Mt. ژولیت عملیات خود ادامه خواهد داد اما می تواند وجود داشته باشد برخی از اختلال در برخی ادارات. بخش های آسیب دیده شامل سرمایه گذاری شهرستان تبرک برنامه ریزی و منطقه بندی کدهای ساختمان (به استثنای بازرسان) و منابع انسانی است. کارکنان که می تواند کار از راه دور در حال انجام این کار اعلام متحده است.

حرفه تمیز کردن خدمات تمیز و عمیقا بررسی City Hall دفاتر و مناطق رایج است. شهر Mt. ژولیت را تشویق می کند هر کس به دنبال راهنمایی از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به عنوان ملت دعوا COVID-19 ویروس.

TDOC کارکنان زندانیان تست شده برای COVID-19

یکی زندانی و سه نفر از کارکنان ترکیبی از پیمانکاران و کارکنان دولت در تنسی گروه اصلاح تسهیلات باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus وزارت بهداشت کمیسر لیزا Piercey تایید کرد.

سیستم زندان هیچ زمان قصد دارد برای کاهش جمعیت اهل بیت و یا به حالت تعلیق در کار انتشار برنامه ها با توجه به آژانس.

“در هر وضعیت وجود داشته است تلاش قابل توجهی برای انجام قرارداد ردیابی,” او گفت:. “و به جداسازی و قرنطینه تلاش های که در آن مناسب است.”

تست های دیگر در حال انتظار در کسانی که در معرض به اهل بیت و کارکنان که مورد آزمایش مثبت Piercey روز دوشنبه گفت:.

او و TDOC کمیسر تونی پارکر در “تقریبا روزانه” تماس با ما در مورد چگونه برای محافظت از جمعیت اهل بیت, او گفت:.

Williamson County مرگ و میر به اشتباه در گزارش واشنگتن کانتی

مقامات بهداشتی دولت به طور خلاصه به مخلوط دو, تنسی, شهرستان ها با نام مشابه در حالی که گزارش coronavirus مرگ و میر بیش از آخر هفته.

دو ویروس های مربوط به مرگ و میر در Williamson County بودند سهوا گزارش به عنوان اتفاق می افتد در شهرستان واشنگتن در روز شنبه پس از آن خطا تصحیح شد در روز یکشنبه گفت: دین Flener دولت سخنگوی دولت در coronavirus مسائل.

از بعد از ظهر دوشنبه Williamson County دیده بود دو coronavirus مرگ و میر. واشنگتن گزارش کرده است none.

دولت coronavirus سایت نیز به اشتباه گزارش شده تعداد بیمارانی که بهبود در روز شنبه. این سایت گفته است که بیش از 400 نفر در بهبود حال زمانی که شمارش درست بود 275.

Flener گفت: هر دو اشتباه بودند “ساده گزارش خطا است.”

نشویل آتش نشانی آتش مارشال به یاد خرده فروشان بزرگ جعبه مقررات آتش

نشویل آتش نشانی در روز دوشنبه یادآوری مکان های خرده فروشی به پایبندی به نشویل آتش کدهای در حالی که ترویج اجتماعی فاصله برای متوقف کردن گسترش COVID-19.

بیش از آخر هفته آتش مارشال را دریافت شکایات در مرجع برای کسب و کار خروجی مسدود شده و همچنین تنها با استفاده از یک خروجی برای تمام کارکنان و مشتریان به عنوان تلاش برای عمل اجتماعی فاصله.

آتش مارشال یادآوری هر صاحب کسب و کار از زیر شهری پیشگیری از آتش سوزی کد ارجاع به رو و خروج از دالان:

 • درب خروج که شد/در حال قفل شده است و باید باقی می ماند رایگان از قفل و دسترسی در ساعات کسب و کار. (این شامل افقی درب کشویی است که هنگامی که تحت فشار قرار دادند باید آزادی)
 • بیرون زده اشیاء نباید کاهش حداقل روشن عرض مسیرهای در دسترس.
 • راه روشن از رو سفر همراه وسیله ای رو نباید قطع شود. انسداد باید قرار داده نمی شود در عرض مورد نیاز از یک وسیله رو. ظرفیت مورد نیاز از یک وسیله رو سیستم باید کاهش طول مسیر سفر رو.
 • به جز به عنوان به طور خاص مجاز توسط این بخش رو درب باید به آسانی openable از این رو طرف بدون استفاده از کلید و یا دانش خاص و یا تلاش.
 • خروج دسترسی از راه دور سفر باید حفظ شود و نباید بیش از 250 فوت از دور افتاده ترین بخش ساختمان است.

تنسی COVID-19 مورد افزایش به 3,802 روز دوشنبه

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 3,802 موارد گزارش شده از COVID-19 در دولت که از بعد از ظهر دوشنبه تا از 3,366 در روز یکشنبه.

شصت و پنج نفر فوت کرده اند و 352 بیمارستان بستری شده است.

TDH گزارش 356 نفر بهبود یافته اند از موارد این ویروس در دولت است.

دیویدسون شهرستان کلانتر دفتر زندانی زندان تست مثبت برای COVID-19

یک دیویدسون شهرستان کلانتر دفتر زندانی زندان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات روز دوشنبه اعلام کرد.

کلانتر Daron سالن مطلع شد بعد از ظهر دوشنبه کلانتر سخنگوی Karla غرب گفت. مرد اولین بار است که اهل بیت در DCSO بازداشت به تست مثبت برای COVID-19 و او بود نقل مکان کرد و به انزوا در مارس 1, پس از برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از ویروس.

پزشکی کارکنان قراردادی از طریق شهر نشویل در بخش بهداشت و درمان توصیف اهل بیت را به عنوان علائم خفیف.

سالن گفت: 53 زندانیان در حال حاضر قرنطینه با توجه به مراکز کنترل بیماری دستورالعمل. هیچ کدام از این زندانیان علامتی هستند; با این حال, آنها قرار دارد در همان واحد به عنوان فرد هم اکنون در حال تست مثبت هال گفت. پس از ماه گذشته هر arrestee است متوسط بررسی توسط کادر پزشکی قبل از ورود به رزرو اتاق.

هر کلانتر, کارمند نیز بررسی می شود قبل از گزارش خود کار واگذاری سالن گفت.

نوشته اصلی آمریکا در ماه فوریه زندانی است که بین سنین 31 و 40. او زندانی جرم مواد مخدر شارژ.

تنسی به توزیع 200 میلیون دلار به شهرستان و شهر دولت

رژیم صهیونیستی. بیل لی روز دوشنبه اعلام کرد که 200 میلیون دلار در کمک های مالی برای توزیع شود به هر شهرستان و شهرستان دولت در سراسر کشور برای یک زمان محلی هزینه ها در سال مالی 2021.

“حفظ و نگهداری سرمایه های ایمنی و پروژه جاده نمی مکث برای بلایای طبیعی مانند مارس تورنادو و COVID-19 همه گیر” لی گفت. “این کمک مالی صندوق را به سهولت بار در دولت های محلی به عنوان آنها را به دیدار با زیرساخت های ایمنی و تعهدات.”

بودجه بر اساس جمعیت به عنوان منتشر شده توسط اداره آمار ایالات متحده. هر شهرستان را دریافت حداقل $500,000 و هر شهر یا شهرداری را دریافت حداقل $30,000. سه مترو دولت (Davidson مور و خانه) را دریافت خواهد کرد یکی از تخصیص هر کدام که بزرگترین. این نرم افزار در دسترس خواهد بود 30 آوریل سال 2020 و بودجه در دسترس خواهد بود بعد از 1 جولای سال 2020 است.

بودجه ممکن است مورد استفاده برای پروژه جاده I. T. ارتقاء سرمایه تعمیر و نگهداری سیستم ابزار ارتقاء و امنیت عمومی پروژه های. فاجعه خاصی هزینه های مربوط نیز واجد شرایط برای کمک های مالی.

یک بار هزینه های مربوط به COVID-19 واجد شرایط از جمله تامین و خرید تجهیزات نظافت مواد غذایی اضطراری و پناهگاه برنامه های. شهرستانهای نهفته مارس سال 2020 گردباد از جمله بنتون, Carroll, Davidson, گیبسون, Putnam, اسمیت و ویلسون استان ها نیز ممکن است با استفاده از بودجه برای گردباد تلاش های امدادی.

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ها و روند تخصیص بودجه در دسترس است در اینجا.

ملی COVID-19 پیش بینی: انتظار می رود مرگ و میر در ایالت تنسی به شدت افت

به روز شده در دانشگاه واشنگتن تحصیل ملی COVID-19 پیش بینی ها نشان می دهد تنسی می تواند در حال حاضر 587 مرگ و میر (از 3,400) در ماه اوت.

همچنین پیش بینی داوطلب دولت نیاز صفر اضافی تخت بیمارستان (از 7,800) و 200 هواکش (از 1,900).

مطالعه منتشر شده در اواخر ماه مارس و به روز در این هفته پیش بینی شده که دولت را در رسیدن به “اوج استفاده از منابع” توسط 15 آوریل است. در ابتدا آن را به حال شده است در مارس 19.

در این مطالعه فرض اجتماعی فاصله اقدامات را تا پایان ماه مه.

مدارس تعطیل هستند از طریق آوریل 24. رژیم صهیونیستی. بیل لی در مارس 30, صادر ایالت ‘امن تر در خانه’ توصیه و در مارس 1 دستور Tennesseans به ماندن در خانه. که جدید ترین سفارش بود که به حساب گرفته نمی شود در مدل های قبلی طول می کشد از طریق حداقل مارس 14.

تجدید نظر در واشنگتن مدلسازی همچنین در یک زمان می آید زمانی که یک مدل مشابه که انتظار می رود از مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت. بیمارستان, وزارت بهداشت, سیاست است که در مراحل نهایی تدوین یک مدل از ویروس و لی گفته است او قصد دارد برای استفاده از این مدل در تصمیم گیری است.

چگونه به کمک و ارائه ماسک صورت

کسانی که می خواهند برای کمک به ایجاد و اهدای ماسک می تواند ارائه آنها به جامعه مرکز منابع در 218 Omohundro محل.

کمک های مالی پذیرفته شده از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح. – 3:30 بعد از ظهر

Davidson County موارد افزایش به 1,034

مترو, عمومی, وزارت بهداشت اعلام کرد مقامات وجود دارد 1,034 تایید موارد COVID-19 در Davidson County همانطور که از صبح روز دوشنبه افزایش از 924 موارد از روز یکشنبه.

این موارد تایید شده در محدوده سنی 2 ماه تا 85 سال است.

تا کنون شش نفر فوت کرده اند در Davidson County است.

سی و هفت نفر که تست مثبت برای COVID-19 باقی می ماند در بیمارستان بستری 129 بهبود از ویروس و 862 مردم خود منزوی در خانه با خفیف به کنترل علائم.

تیم های مترو عمومی وزارت بهداشت افسران و مترو نشویل اداره پلیس ماموران در ادامه به پاسخ به شکایت از افراد و کسب و کار مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن سفارش و یا برای باز بودن و نه به عنوان یک کسب و کار ضروری گفت هیو اتکینز با مترو عمومی وزارت بهداشت.

افسران بازدید 62 کسب و کار پس از چهارشنبه گذشته اتکینز گفت و قریب به اتفاق تعدادی از کسب و کار مطابق در حالی که دیگران سوء تفاهم قاعده است.

“ما خواسته ایم شش کسب و کار برای نزدیک” Aktins گفت.

آنها عبارتند از vape مغازه های بزرگ و زنجیره ای و فروشگاه های صنایع دستی. اتکینز که به نام کسب و کار گفت: ماموران نیز با مسائل جوانان در حال بازی بسکتبال در پارک. مترو پارک ها هشدار داده شد برای رسیدگی به وضعیت او گفت:.

علاوه بر این, او گفت:, مردم گزارش جمعیت بازی توپ در مالکیت مشترک انجمن. زمانی که ماموران رفت و با آنها رفته بودند اتکینز گفت. او همچنین به نام انجمن محل سکونت.

او گفت: افسران برنامه ریزی برای انجام سرزده پیگیری بازدیدکننده داشته است و موضوع عدم انطباق استناد در صورت لزوم.

استناد خواهد شد 50 دلار در هر نوار و 50 دلار در هر سر برای همه ،

تنسی وزارت خدمات انسانی ایجاد خط ویژه

تنسی وزارت خدمات انسانی راه اندازی یک خط تلفن ویژه ای در این ماه برای کمک به خانواده ها با فرزندان برای بررسی درخواست خود را به صورت اضطراری کمک نقدی.

متقاضیان می توانند تماس 833-496-0661 به یاد بگیرند که وضعیت درخواست خود از جمله تایید و یا انکار و چقدر پول مورد تایید خانواده می توانید انتظار برای دریافت.

برنامه های کاربردی به صورت اضطراری کمک نقدی خواهد شد و پذیرفته شده از طریق 29 مه سال 2020 است.

همه TDHS دفاتر عامل بر روی یک انتصاب اساس پس از این بخش درخواست متقاضیان برای تکمیل روند درخواست آنلاین در اینجا.

متقاضیان ارسال خواهد شد یک پاسخ و اگر مورد تایید آنها باید دریافت EBT کارت در پست ظرف 10 تا 15 روز است.

بیشتر: خانواده صدمه زدن از COVID-19 کار ضرر و زیان درآمد واجد شرایط دریافت کمک نقدی از DHS

اورژانس کمک نقدی برنامه بودجه کمک های موقت به خانواده های نیازمند و فراهم می کند دو ماهانه پرداخت نقدی به تایید خانواده ها بسته به اندازه آنها:

 • 500 دلار برای یک خانواده از 1 به 2 نفر
 • $750 برای یک خانواده 3 تا 4 نفر.
 • 1000 دلار برای یک خانوار با 5 یا بیشتر مردم

این کمک در دسترس است در علاوه بر این به هر گونه مزایای بیکاری افراد در خانواده ممکن است دریافت.

برای واجد شرایط خانواده ها باید بکار گرفته شده است که در 11 مارس سال 2020 اما پس از آن از دست رفته اشتغال و یا حداقل 50 ٪ از درآمد به دست آمده با توجه به COVID-19 اضطراری شامل یک کودک با سن کمتر از 18 یا یک زن باردار باید معتبر شماره امنیت اجتماعی باید منابع بیش از 2000 دلار و ناخالص و/یا ناخواسته موجب درآمد ماهانه ممکن است بیش از 85 درصد از دولت درآمد متوسط است که در حال حاضر:

 • • درآمد ناخالص ماهانه از $2,696 برای یک خانواده یک.
 • • درآمد ناخالص ماهانه از $3,526 برای یک خانواده دو.
 • • درآمد ناخالص ماهانه از $4,356 برای یک خانواده سه.
 • • درآمد ناخالص ماهانه از $5,185 برای یک خانوار چهار.

تنسی COVID-19 مورد افزایش به 3,633 یکشنبه

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 3,633 موارد گزارش شده از coronavirus در دولت که از بعد از ظهر شنبه از 3,321 در روز شنبه.

چهل و چهار نفر کشته شده اند و 328 بستری هستند از 43 کشته و 311 بستری شدن در بیمارستان در روز شنبه.

TDH گزارش 295 نفر بهبود یافته اند از موارد این ویروس در دولت است.

روز شنبه به وزارت امور خارجه گزارش 416 مردم بهبود بود. در یکشنبه, صدای جیر جیر, بخش گزارش شده بود که داده های خطا با این بازیابی شماره را با ارائه یک به روز رسانی تعدادی از بهبود به عنوان روز.

روز جمعه وزارت کار گزارش داد که 248 نفر بهبود بود.

نشویل COVID-19 مورد افزایش به 924 یکشنبه

مترو, عمومی, وزارت بهداشت اعلام کرد مقامات وجود دارد 924 تایید موارد COVID-19 در Davidson شهرستان از صبح روز یکشنبه افزایش 68 مورد از شنبه. این موارد تایید شده در محدوده سنی 2 ماه تا 85 سال است.

شده اند وجود دارد در مجموع شش مرگ و میر در Davidson County است.

سی و دو نفر که آزمایش مثبت برای COVID-19 باقی می ماند در بیمارستان بستری و 125 بهبود از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>