صبح روز دوشنبه عجله ؟ نه آنقدر.

هفته گذشته فرماندار گرگ ابوت اعلام کرد که دوباره باز از تگزاس آغاز روز جمعه گذشته که شامل رستوران ها و برخی از فضاهای اداری و مکانهای دیگر در کاهش ظرفیت. روز جمعه افتتاح شد و بیشتر به جای مکان هایی مانند ساحل و رستوران ها بیش از آخر هفته. اما همانطور که اشاره داستان واقعی از آنچه بزرگراه نگاه می خواهم حالا که تگزاس بود ظاهرا برای کسب و کار باز دوباره خواهد بود گفت: از صبح روز دوشنبه.

اگر شما یکی از کسانی که مردمی که به کار در روز سه شنبه مانند هر جمعه شما به احتمال زیاد به یک درمان نسبتا لذت بخش رفت و آمد است. جاده ها در اطراف هوستون باقی ماند و عملا ترافیک رایگان تمام صبح (تصویر برای اثبات). حتی آخرین جمعه بعد از ظهر و شب تو را دیدم برخی از ازدحام در منطقه بزرگراه های مربوط به حوادث و یا ساخت و ساز اما صبح روز دوشنبه بود که قایقرانی صاف.

شما می توانید فرض کنیم که به عنوان هفته تصویب و شروع به کسب و کارهای توانید کارکنان خود را به دفاتر خود در منطقه بزرگراه شروع به نگاه مانند قبل از coronavirus و کمتر مانند اوایل صبح روز یکشنبه در طول تعطیلات آخر هفته. اما انتظار نداریم که آن را به سرعت اتفاق می افتد. برای لحظه ای خود صبح امروز (و احتمالا شب رفت و آمد) باید آسان رفتن.

فقط نمی توانید به آن استفاده می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>