مونیکا ابوت در نرم افزار سافت بال تیم ملی سرود توییت: “این قابل قبول نیست.’

سابق تنسی سافتبال پارچ مونیکا ابوت است که در میان ورزشکاران صحبت کردن پس از خود را به تیم حرفه ای صادر بحث برانگیز صدای جیر جیر در مورد سرود ملی قبل از بازی روز دوشنبه.

در یک پس-حذف صدای جیر جیر حیاط قراضه سریع زمین یک نرم افزار سافت بال تیم مستقر در هیوستون تگزاس برای آنها ابوت نقش توییتی عکس بازیکنان خود ایستادن برای سرود ملی. سازمان کارگردانی آن صدای جیر جیر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“هی realDonaldTrump Pro Fastpitch حال بازی live @usssaspacecoast @USSSAPride,” توییت خوانده شده با یک عکس از آن بازیکنان ایستاده با دست بیش از قلب خود را. “هر کس احترام پرچم!”

توییت آمد در میان یک زمان از ملی تظاهرات خشونت پلیس و نژادی و نابرابری. در گذشته برخی از ورزشکاران گرفته اند زانو طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری اقدام رئیس جمهور بارها انتقاد شده است.

فلوریدا امروز گزارش داد که حیاط قراضه مدیر کل کانی ممکن است ارسال شده از جیر و بازیکنان راه می رفت در یک تیم و جلسه با ممکن است بعد از بازی.

“من زانو زدن,” ابوت نوشت: در بیانیه او ارسال شده به توییتر پس از بازی. “من زانو زدن با همه دوستان من هم تیمی و هر فرد رنگ است.

“صدای جیر جیر ارسال توسط کانی ممکن است در ScrapYardFP حساب به هیچ وجه نشان دهنده ورزشکاران در این سازمان است. آن را مطمئن شوید که به عنوان هک نیست و نشان دهنده احساسات من و من نمی توانم باور کنم که یک شرکت از من قرار است به نمایندگی خواهد چیزی شبیه به این. من در شوک است.

“من باور دارم و سافتبال به یک فراگیر, ورزشی, (و) به هر شکل و اندازه و یا رنگ می تواند در این بازی خوب. اما این به آن معنا نیست که این سازمان معتقد است همان.

“در حال blindsided با یک صدای جیر جیر مانند این در وسط بازی (حداکثر) بی احترامی به سیاه و سفید هم تیمی های همه ورزشکاران و هواداران است. و این قابل قبول نیست.”

دو ابوت هم تیمی های Kelsey استوارت و Kiki استوکس سیاه و سفید هستند.

چند بازیکن توییتی که آنها دیگر نمی خواهد بازی برای سازمان از جمله گربه Osterman یکی از ورزشی ترین تشخیص چهره است.

روز دوشنبه بازی برابر USSSA غرور در ملبورن فلوریدا مشخص حیاط قراضه اولین بازی فصل و اولین تیم حرفه ای رویداد ورزشی پس از coronavirus همه گیر آورده ورزشی به توقف در ماه مارس است.

این USSSA غرور محکوم حیاط قراضه را صدای جیر جیر و آن را به نام “فوق العاده مخرب و بی احترامی است.” غرور و افتخار اعلام کرد که بازی های آینده در برابر ضایعات حیاط شده بود به تعویق افتاد. روز دوشنبه بازی برنامه ریزی شده بود برای شروع از هفت بازی از سری بازی های با, بازی بعدی خود در شب چهارشنبه.

ابوت در این 34 سال از از, Santa Cruz, California, ستاره دار برای خانم جلد از 2004-07. او برنده مدال نقره در المپیک 2008 و برنامه ریزی شده است به رقابت در بازی های المپیک توکیو در سال 2021. او پرتاب بدون گل سه نوبت در طی روز دوشنبه بازی که غرور برنده 4-0 در مقابل 300 طرفداران.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک مشترک فقط متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>