کاهش رتبه های اعتباری ظرف


گفت: نیاز به سرمایه برای شبکه های بی سیم ساخت می تواند بالا

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: این کاهش رتبه خود را در شبکه ظرف اوراق قرضه یکی دیگر از گام های زیر درجه سرمایه گذاری با استناد به نگرانی های که تلویزیون های ماهواره ای به نیاز به مقدار زیادی بیشتر سرمایه برای تامین مالی خود را برنامه ریزی شده 5G اینترنت از چیزهایی که شبکه های بی سیم.

در آن توجه داشته باشید توضیح جمع و جور کردن مودی گفت که معتقد است “وجود دارد افزایش خطر بر دوش دارندگان اوراق قرضه به عنوان ظرف در ادامه با طرح خود برای ساخت یک دولت از هنر 5G IoT شبکه های پهن باند تا زمانی که امنیت مواد سرمایه گذاری در سهام و/یا شریک زندگی. ما همچنین بر این باورند خطر در حال افزایش است با توجه به ادامه سکولار کاهش DBS پرداخت-TV پایه مشترک.”

مودی کاهش رتبه آن در ظرف اوراق قرضه از B1 به Ba3 اضافه کردن آن نگران است که تلویزیون های ماهواره ای ارائه دهنده خدمات درآمد همچنان به عنوان آن نیاز به سرمایه افزایش به تشکیلات جدید بکار تجاری و بازپرداخت بدهی های خود را. ظرف دهکدهای از دست داد حدود 2 میلیون مشترک به آن هسته های ماهواره ای کسب و کار از Q4 سال 2017, در حالی که به طور کلی درآمد کاهش یافته است در حدود 11 درصد بین سال 2017 و 2019 به عنوان مصرف کنندگان به طور فزاینده ای رها سنتی تلویزیون پرداخت برای خدمات جریان. اضافه کردن به فشار هستند ظرف را قصد دارد برای ساخت یک 5G شبکه های بی سیم — با استفاده از خود طیف و مجوز آن را خواهد خرید از T-موبایل — که در آن گفت: هزینه خواهد شد در مورد $10 میلیارد دلار است.

اکثر تحلیلگران بر این باورند که هزینه ساخت این شبکه بسیار بالاتر خواهد بود از جمله مودی گفت که در آن توجه داشته باشید که هزینه ساخت شده است یک “منبع بسیار خوبی از بحث به آن محدودتر در مقایسه با حتی تعمیر و نگهداری هزینه های موجود ما بی سیم شرکت است.”

مودی وجود دارد گفت: برخی از ذاتی هزینه بازده — به ویژه با استفاده از ابر برای “مجازی سازی” شبکه و ساخت یک سیستم بیسیم بدون نیاز به حفظ یک موجود بی سیم پایه مشتری به طور همزمان. اما این آژانس رتبه بندی اعتباری اضافه شده و آن را “نگران و گرایش به سمت یک برنامه به طور بالقوه غیر منتظره و مادی هزینه بالاتر برای تکمیل ساخت.”

مودی اشاره کرد ظرف این 25 ژوئن دادن در مورد 1 میلیارد دلار در بالا عملکرد اوراق قرضه استفاده می شود که به برخی از تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی. اما اعتبار آژانس گفت که انتظار دارد ظرف عملکرد عامل به بدتر پیشی کاهش بدهی رفتن به جلو. مودی پیش بینی کرد که ظرف جریان نقدی کاهش خواهد یافت در وزارت دفاع-به بالا, تک رقمی درصد محدوده طول 12 تا 18 ماه.

ظرف سهام پایین بود حدود 2 ٪ در معاملات بعد از ظهر روز شنبه, قیمت دلار در 33.74 هر سهم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>