کمیسیون ارتباطات فدرال اضافه شده است جزئیات بیشتر در مورد برنامه های خود را برای C-band, حراج خواهد شد که رای بر در کمیسیون مارس 28 جلسه باز در واشنگتن است. در پیش نویس گزارش خود نظم و منتشر شده در جمعه, فوریه. 7 کمیسیون گفت که شتاب استقرار برنامه نیاز به وقت ثابت خدمات مجوز در هم پیوسته ایالات متحده برای انتقال نقطه به نقطه لینک کلیک کنید برای گروههای دیگر در سپتامبر 30, 2023.

این طرح با هدف بالا بردن سرعت 5G استقرار در آمریکا و ایجاد یک جابجایی پرداخت تهاتری برای مدیریت مصرف پرداخت و حسابرسی از جابجایی وجوه و (به عنوان رئیس Ajit Pai توضیح داده شده در فوریه 6, پیش نمایش طرح) راه اندازی یک “جابجایی هماهنگ کننده” به هماهنگ انتقال بین اپراتورهای ماهواره ای و وقت ایستگاه های زمین. هدف این است که برای اطمینان از خدمات بی وقفه در طول و پس از انتقال. FCC را پیش نویس گزارش و سفارش اجرا می شود که بیش از 180 صفحات نیز خواستار تصویب خدمات فنی و قوانین انعطاف پذیر-استفاده از مجوز در 280 مگا هرتز بخش تعیین شده برای انتقال به انعطاف پذیر-استفاده کنید.

مرتبط با: C-Band, حراج طرح چالش مواجه است که ممکن است تحت تاثیر قرار دسامبر شروع

“تلویزیون فضاهای سفید” rulemaking پیشنهاد وضع خواهد شد تغییر در زمان پخش “فضای سفید” دستگاه قوانین موثر بر کانال 2 35. Pai گفته است که استفاده از فضای سفید برای روستایی پهنای باند تحویل با استفاده از کانال های تلویزیون 2 از طریق 35 را در کمیسیون ارتباطات فدرال را در جلسه بعدی در دستور کار باز کردن یک راه جدید برای “کمک به پل شکاف دیجیتال در حالی که حفاظت از ایستگاه تلویزیونی”

همچنین در فوریه. 28 دستور کار است یک توضیح از روش مناقصه برای کمیسیون روستایی دیجیتال فرصت صندوق. کمیسیون بررسی خواهد شد مدارک که راه اندازی روند ایجاد قبل و بعد از حراج مراحل درخواست و مناقصه رقابتی روش اختصاص به 16 میلیارد دلار برای حمایت از استقرار ثابت شبکه های پهن باند در مناطق روستایی امریکا در فاز من از روستایی دیجیتال فرصت صندوق.

اپراتورهای کابلی را دریافت مدارک مهلت زیر نظر FCC پیشنهاد برای تغییر و از بین بردن یک حکومت است که نیاز به اپراتورهای کابلی به حفظ سوابق خود را در فایل های عمومی در مورد “ماهیت و میزان خود را منتسب علاقه تصویری برنامه نویسی خدمات. این کمیسیون به دنبال نظرات در مورد چگونه برای مقابله با این روند است.

یک موقع سؤال از “ارتقای ایمنی از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات” را دور از FCC نشست’ s عمده موارد دستور کار. این پیشنهاد خواستار FCC برای کار با دولت و سازمان های فدرال با فقط خواندنی دسترسی به ارتباطات قطع برق اطلاعات عمومی برای اهداف ایمنی در حالی که همچنین حفظ محرمانه بودن آن داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im