بیشتر هوستون منطقه تعویق و لغو از جمله آسیا و جامعه

تلفات درک خطرات ناشی از CORVID-19 مصرف در هوستون حوادث منطقه و سازمان ادامه داد: روز شنبه با مکان های بیشتری تصمیم گیری است که لغو برنامه های خود را ممکن است بهترین روش عمل.

انجمن آسیا امروز اعلام کرد که آن را لغو آن رخصتی بهار, برنامه نویسی, برای, مارس 16-21. این شامل طول روز رخصتی بهار, فعالیت, هوای آزاد, فیلم شب بنتو کارگاه و برنامه ریزی در گفتگو با نویسنده گلوریا چائو. بازدید از وب سایت سازمان برای به روز رسانی و اطلاعات بیشتر.

اما آسیا جامعه تگزاس مرکز باز می ماند در طول ساعات کار منظم برای مشاهده این مرکز نمایشگاه.

هوستون Latino جشنواره برنامه ریزی شده برای ماه مارس 19-22 به تعویق افتاده است. اعلام تاریخ های جدید برای جشنواره خواهد بود ساخته شده در houstonlatinofilmfestival.org و facebook.com/houstonlatinofiilmfestival.

ارتفاعات تئاتر است و تغییر زمان آن را نشان می دهد.

این روز یکشنبه گلوستون ارکستر سمفونیک کنسرت در گرند 1894 خانه اپرا با پیانیست اندرو Staupe لغو شده است اما ممکن است دوباره.

Fresenius کلیه مراقبت از خانه باز است که برنامه ریزی شده بود در 26 مارس به تعویق افتاد.

Karbach است شنبه تعویق انداختن نور سیرک رخصتی بهار, کنسرت به یک برنامه ریزی آینده تاریخ است. تماس با Karbach در [email protected] یا در 713-608-8886 برای اطلاعات بیشتر.

The Honky Tonk فلفل قرمز چالش های برنامه ریزی شده برای مارس 21 و سالانه تامبال, آلمانی, جشنواره برنامه ریزی شده برای ماه مارس 27-29 لغو شده اند.

14 Pews تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن همه نمایش برای دو ماه آینده در حالی که آنها با تمرکز بر بازگرداندن فضای آنها را اشغال در 800 شفق قطبی.

Kenny Chesney به تعویق انداخته است چند اسلات در تور خود را از جمله انتظار ظاهر در هوستون, on May 22.

Gladys فوئنتس کمک به این مقاله است.

ما خواهد شد به روز رسانی با هر گونه اطلاعات اضافی به عنوان به زودی به عنوان ما آن را دریافت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>