بیش از 150 زندانی در Bledsoe شهرستان تادیبی پیچیده تست مثبت برای COVID-19

بیش از 150 نفر از زندانیان جدید را آزمایش مثبت برای COVID-19 در تنسی گروه اصلاح امکانات با توجه به اطلاعات جدید از این سازمان — تیز پرش از 12 مورد مثبت گزارش شده در روز جمعه.

در مجموع 170 موارد گزارش شده در چهار امکانات.

بالاترین غلظت از موارد گزارش شده است که در Bledsoe شهرستان تادیبی پیچیده است که نشسته است در حدود نیمه راه بین نشویل و ناکسویل.

همه زندانیان در این مجموعه در حال حاضر در حال آزمایش بر اساس “تهاجمی پاسخ” به تعداد موارد مثبت.

همانطور که از صبح روز دوشنبه 162 زندانیان دارای آزمایش مثبت در تاسیسات.

در یکشنبه, تست برای 3,100 زندانیان آغاز شد و در سراسر Bledsoe تسهیلات شمال غربی تادیبی پیچیده و Turney مرکز مجتمع صنعتی در دور سوم تست در TDOC.

روز قبل از 424 زندانیان مورد آزمایش قرار گرفتند در Bledsoe به تنهایی و از آن 150 آزمایش مثبت است. آن دسته از افراد جدا شده از بقیه جمعیت در مرکز TDOC گفت: در یک نسخه.

بیشتر که تست مثبت بودند بدون علامت آزادی از TDOC نشان داد. از باقی مانده آزمون از شنبه 262 منفی بودند و 12 باقی ماند و در انتظار روز دوشنبه صبح.

نتایج از روز یکشنبه testings آن را منتشر نکرده اند. TDOC به گزارش آزمایشات بیشتر در مراکز دیگر تا کنون همه منفی است.

“تصمیم به گسترش آزمایش در شمال غرب و Turney مرکز زندانها بر اساس بازده مثبت مخاطب گسترده ردیابی و صدا روش” TDOC کمیسر تونی پارکر گفت: در یک نسخه. “زندانیان که در حال آزمایش در این دو امکانات هر حال قرار گرفتن در معرض مستقیم به تایید صورت مثبت یا مثبت غربالگری و علامتی و یا کسانی که با قرار گرفتن در معرض بالقوه با توجه به ساختار تادیبی محیط زیست است.”

بیشتر: TDOC: 13, کارکنان, 6 قرارداد کارکنان تست مثبت در دو ایالت تنسی زندان

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

تا کنون پنج نفر را گزارش موارد مثبت در Turney مرکز و دو در شمال غربی تادیبی.

یک رویکرد مشابه اجرا شده در خانه Turner TDOC گفت که در آن یک نفر است که تا کنون گزارش یک تست مثبت. هدف آزمایش وجود دارد آغاز شد و پس از برخی از زندانیان در تماس با یک قرارداد فروشنده.

در آوریل 11, TDOC گفت: 13 کارمندان دولت و شش قرارداد کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus. به روز شده تعداد کارکنان مورد منتشر نکرده اند.

پارچه ماسک ارائه شده به همه کارکنان و زندانیان و همچنین زندان های شهرستان کلانتر بخش تنسی بزرگراه گشت و مراقبت های بهداشتی کارگران TDOC گفت.

آژانس قبلا گفته زندانیان شده اند ساخت ماسک و لباسهای محافظ برای مراقبت های بهداشتی نیاز به استفاده از اهدا مواد. کسانی که کارگران را تولید و تحویل بیش از 93,000 ماسک برای کارکنان و زندانیان زندان شهرستان و کارکنان مراقبت های بهداشتی با توجه به TDOC در روز جمعه. تفکیک جایی که آنها فرستاده شده بود بلافاصله منتشر شد.

تسهیلات به حالت تعلیق در ملاقات ماه گذشته و به تازگی گزارش شده آنها را محدود می کند و حتی حقوقی بازديد تا اطلاع ثانوی. برخی از جزئیات کار در خارج از امکانات در حال انجام است.

داخل امکانات TDOC می گوید آب و صابون در دسترس هستند برای همه زندانیان به عنوان مورد نیاز و رسمی, برنامه, برای ضد عفونی بالا-تماس با مناطق اجرا شده است.

رسیدن به خبرنگار Mariah Timms در [email protected] یا 615-259-8344 و در توییتر @MariahTimms.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>