مادر بازداشت شده در باقلا ایستگاه raid در میان کسانی که به زندان گرفته شده در یخ چک در

مادر سه که زندگی در موریستاون برای 15 سال بود که در میان چند نفر از بازداشت یک روال بررسی در ایالات متحده آمریکا مهاجرت و گمرک در Knox County هفته گذشته وکیل او گفته ناکس اخبار.

ویکتوریا Contreras پاچکو 34 ساله از مکزیک که وارد کشور بدون اجازه بود به طور ناگهانی به زندان گرفته شده Feb. 5 زمانی که او نشان داد تا به یخ در رفاه رانندگی گفت: وکیل کالیب Mundy. او جدا شده است از فرزندان او — شهروندان آمریکایی سنین 4 و 8 و 14 — نقل مکان کرد و به یک بازداشتگاه در دکالب County, Alabama, جایی که او باقی مانده است روز شنبه.

Pacheco یکی از نزدیک به 100 کارگران بازداشت شده در لوبیا ایستگاه کشتارگاه حمله از مارس سال 2018 با توجه به تنسی مهاجر و پناهنده حقوق ائتلاف.

“یخ در آن زمان تصمیم به آزادی او در التزام خود را که بدان معنی است که او منتشر شد بدون هیچ گونه پیوند” Mundy گفت. “آنها در زمان نگاهی به حقایق زندگی او و مصمم او نه یک پرواز خطر و نه یک خطر برای جامعه است که چگونه آنها تعیین کند که آیا کسی را در بازداشت است.

“در این زمان من هیچ نظری ندارم که چرا آنها به طور ناگهانی و غیر منتظره و بدون هیچ نوع آشکار روند به دلیل تغییر ذهن خود را در آن است.”

در گذشته check-ins عمدتا بدون حادثه در امور طی آن مهاجران نشان داد تا به محلی یخ دفتر گزارش داد که آیا آنها تا به حال نقل مکان کرد و یادآور شد از آینده خود را در دادگاه تاریخ قبل از ترک برای رفتن در مورد زندگی روزانه خود را.

اما در ژانویه سال 2017, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا که به گسترده تر از عرض به مقامات اداره مهاجرت اجازه می دهد آنها را به بازداشت هر کسی در کشور بدون مجوز. از آن زمان به بعد بیشتر بررسی کنید-در بازداشت کرده اند که باعث اعتراض از طرفداران که می گویند تاکتیک القا ترس در کسانی که در تلاش برای پیروی از قوانین از کشور مهاجرت سیستم.

“این سخت است برای مبالغه چگونه مضر آن می شود که افراد را هدف قرار داده و در حالی که مطابق با یخ سفارشات” متی Lopas مدیر از برنده شدن در ایالات متحده ابتکار در ملی, مهاجرت, مرکز قانون نوشت: در بیانیه ای به ناکس اخبار. “این ضربه وارده از این بازداشت گسترش فراتر از فرد — آن تابش خود را به خانواده و عزیزان و همسایگان و کل جامعه است.

“ما به شدت محکوم یخ را تاکتیک به دام انداختن افرادی که پشتکار نشان دادن خود را اعلام حضورها و عمیقا به دیدن این عمل ramping تا در هفته های اخیر در شرق تنسی است.”

گواتمالا مادر نیز دستگیر

نیز دستگیر و در بررسی Feb. 5 شد النا Felipe-متئو یک 22 ساله مادر دو از گواتمالا. Felipe-متئو به آمریکا به دنبال پناهندگی در سال 2019 و در انجام گناه التماس کرد به فدرال بزه از ورود به کشور به طور غیر قانونی, وکیل او گفت:. مانند Pacheco, Felipe-متئو از زندان آزاد شد و به حال شده است در انتظار یک دستور دادگاه تاریخ زمانی که او دستگیر شد و در Knox County یخ ،

خبری که Felipe-متئو شده بود جدا شده از کودکان — سنین 5 ماه و 2 سال — درخواست بیش از 90 محلی و رهبران مذهبی به ثبت داغدار کرد. در این بیانیه گفت: دستگیری “هیچ کاری نمی کند برای افزایش ایمنی در جامعه ما تضعیف می کند از نظر قانونی مورد نیاز گزارش روند کند و بی اندازه آسیب به یک خانواده است که به دنبال پناه از خطرات بسیاری از ما نمی تواند تصور کنید.”

اخراج افسران به طور کلی مجاز به استفاده از اختیار خود تصمیم می گیرید که مهاجران باید به زندان گرفته شده و که باید منتشر شود برای کمک به آزاد کردن بازداشت فضا. مهاجران محکوم به جرائم به طور سنتی شده است به ترتیب اولویت برای حذف.

وکلای مدافع برای Felipe-متئو و Pacheco ابراز تعجب خود را در مورد دستگیری گفت: آنها متعهد نیست هر جنایت پس از آمدن به ایالات متحده و که هیچ چیز در مورد موارد تغییر کرده است از مقامات برای اولین بار تصمیم به انتشار آنها.

“من و بعد فورا رفت واز هر چیزی از یخ و یا دادگاه مهاجرت” Mundy گفت. “من به نام مامور اجرای در ناکسویل روز (Pacheco) دستگیر شد. او تایید کرد که او دستگیر شده بود اما نمی توانست با ارائه هر دلیلی. او گفت: چیزی از آمد بیشتر تا خط و او نمی دانست که چرا.”

یخ سخنگوی برایان کاکس گفت: Felipe-متئو و پاچکو تنها تا کنون منتشر شده از بازداشت “دلایل انسان دوستانه” — Felipe-متئو بود چرا که او باردار هنگامی که او وارد متحده Pacheco چرا که او “تنها یک پرستار به افراد زیر سن قانونی.” آژانس دستگیر زنان گفت: پس از تعیین کسانی که در زمینه های دیگر وجود داشته باشد.

کاکس گفت که این سازمان باعث می شود حضانت تصمیم گیری “در مورد اساس” و دوره reevaluates قبل از بازداشت گیری. او در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا یخ محلی دفتر ناگهان مجددا چند مورد به عنوان نتیجه تغییر سیاست و یا در جهت جدید استاد راهنما.

در مورد raid

Pacheco به آمریکا بدون مجوز در سال 2004 Mundy گفت. او زندگی می کردند و برای سال ها در موریستاون منطقه با او شریک دیرین که پدر سه فرزند. بچه ها در حال حاضر در حال تماشا توسط بستگان در حالی که پدر خود را با این نسخهها کار.

“من باید یک پشته از, من نمی دانم, ده نامه از جامعه حمایت از او در مورد آن در حال انجام است,” Mundy گفت. “آنها فقط صحبت کردن در مورد چگونه او را به یک ستون از جامعه است. او را فوق العاده درگیر در کلیساهای مختلف در موریستاون منطقه است. او یک مادر فوق العاده و سخت کار.”

در مارس 2018 یخ و IRS عوامل فرود در جنوب شرقی ارائه بسته بندی گوشت می آمد گیاه باقلا در ایستگاه و گرد 97 مردان و زنان در چه رتبه در آن زمان به عنوان بزرگترین کشور محل حمله در یک دهه. حمله ناشی از رسیدگی به مالیات dodging توسط مالک جیمز برانتلی که ducked حدود 2.5 میلیون دلار مالیات حقوق و دستمزد با استخدام کارگران ثبت نشده و پرداخت آنها را در پول نقد برای سال.

Pacheco و دیگر کارگران به زودی قرار داده و به رسیدگی به اخراج از کشور. او از زندان آزاد شد در حالی که او مورد زخم راه خود را از طریق سیستم دادگاه. دیگران یا ساخته شده پیوند تبعید شدند و یا در سمت چپ این کشور به طور داوطلبانه.

برانتلی در نهایت مجرم به فدرال به اتهام فرار از پرداخت مالیات سیم تقلب و به کارگیری مهاجران غیر مجاز. او در حال سپری کردن یک سال و نیم در زندان است.

هفت سابق کشتارگاه کارکنان شکایت کرد یک گروه از یخ عوامل گفت: آنها نفرین در هل دار و در غیر این صورت آزار کارگران در این حمله. این مورد در حال انجام است.

پس از او انتشار Pacheco ساخته شده است آن را به همه از یخ check-ins کاربردی برای اجازه کار و ثبت برای لغو حذف Mundy گفت. او آزمایشی راه اندازی شد برای 2022.

“لغو حذف در دسترس است برای افرادی که در ایالات متحده برای 10 سال یا بیشتر است که پاک کردن سابقه کیفری و آنچه به نام خوب شخصیت اخلاقی” Mundy توضیح داد. “که اساسا بدان معنی است که آنها متعهد نیست هر نوع جنایت و آنها فایل مالیات خود را که Pacheco همیشه انجام می شود.”

Mundy گفت: مشتری خود را است پس اختصاص به پیروی از قوانین او یک بار سوار در سراسر کشور یک شبه به نشان می دهد تا برای دادگاه در ممفیس در طول تعطیلی دولت فدرال.

“من به او گفتم درها به رویم قفل شده بود و او خیلی متعهد به نشان دادن به همه مسائل خود را که او وجود دارد در 9 صبح” او گفت:. “او بسیار متعهد به دیدن این فرایند از طریق, و او یک مورد خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>