یک گواتمالا زندگی در Knox County, در حالی که او به دنبال پناهندگی بود به طور ناگهانی به زندان گرفته شده توسط فدرال مهاجرت عوامل شنبه جرقه اعتراض از وکلای مدافع و طرفداران که می گویند او می تواند دلیلی جدا از کودک نو پا و نوزاد.

النا Felipe-متئو, 22, بود, باردار هنگامی که او آمد به ایالات متحده به طور غیر قانونی در ماه ژانویه 2019. او التماس کرد گناه را به فدرال بزه از غیرقانونی وارد این کشور شد و منتشر شد در خود تعهد به گفته وکیل او راشل Bonano. از آن پس Felipe-متئو داده است تولد برای درخواست پناهندگی, متعهد هیچ جنایات خود را تکمیل مشروط و به طور منظم چک در با ایالات متحده مهاجرت و گمرک را در رفاه رانندگی در Knoxville Bonano گفت.

آن را در یکی از آن روال check-ins که یخ عوامل در زمان Felipe-متئو به زندان صبح روز چهارشنبه پس از درخواست در مورد پدر از کودکان سنین 2 سال و 5 ماه و این که آیا او تا به حال شده است تغذیه با شیر مادر.

یخ سخنگوی برایان کاکس در بیانیه ای گفت به ناکس خبری که Felipe-متئو از زندان آزاد شد و پس از او 2019 محکومیت “در زمینه های بشردوستانه با توجه به وضعیت او به عنوان یک زن. انسانی عاملی است که منجر به آزادی او دیگر وجود ندارد و خانم Felipe-متئو گرفته شد به یخ بازداشت فوریه 5 انتظار نتیجه از اقدامات قانونی قبل از مهاجرت فدرال دادگاه است.”

Bonano گفت: ادعای اینکه داشتن 5 ماهه کودک است نه انسانی نگرانی است “نفرت.” او گفت که او دیده نشده و یک مورد مثل این هفت سال تمرین قانون مهاجرت.

افرادی مانند Felipe-متئو که منتشر می شوند در مرز و باید در انتظار دادگاه هستند به طور معمول به زندان گرفته شده تنها اگر آنها تلقی یک پرواز خطر و یا تهدیدی برای امنیت عمومی Bonano گفت:, و اضافه کرد که او مشتری است و نه.

“آن را مانند او را برداشت جدید اتهام” Bonano گفت. “آنها دانست و در مورد اتهام او. به آنها اجازه دهید او برود و پس از او التماس کرد گناه را به آن را انجام داده و هیچ مشکلی در میان است. هیچ اطلاعات جدید از آنها از نظر ایمنی به او را به حضانت و آن را به طور کامل بی سابقه ای تا آنجا که من تجربه شخصی است.”

Bonano مظنون Felipe-متئو برگزار خواهد شد ناکس شهرستان Roger D. Wilson بازداشتگاه قبل از انتقال به بازداشتگاه در آلاباما و لوئیزیانا. دادستان معتقد است که آن را حداقل یک ماه به مشتری خود را از بازداشت کرده است. Felipe-متئو به پرونده پناهندگی تعیین شده بود برای یک ماه اوت تاریخ دادگاه در ممفیس.

در ضمن Felipe-متئو کودکان را مجبور به ماندن با پدر خود زندگی می کند که در Knox County, کار ساخت و ساز کار می کند و حقوقی حضانت بچه ها.

“آیا 5 ماهه و 2 ساله نیاز مادر خود را? آره, آنها, به ویژه هنگامی که پدر خود را با این نسخهها کار” Bonano گفت. “من مطمئن هستم که چگونه او را برای رفتن به کار و مراقبت از 5 ماهه.”

لیزا شرمن-Nikolaus, سیاست, مدیر غیر انتفاعی تنسی مهاجر و پناهنده حقوق ائتلاف در بیانیه ای گفت: این دستگیری نشان می دهد “یخ در هیچ چیزی را متوقف به تحمیل آسیب و درد در خانواده های مهاجر.”

“خانم متئو بود به انجام همه چیز را راست — چک کردن در با یخ در ایمان خوب است و روند به پرونده پناهندگی شنیده” شرمن-Nikolaus ادامه داد. “آنها باید دلیلی از هم جدا شده یک نوزاد و یک کودک نو پا را از مادر خود تداوم یک عمر از تروما. خود را ظلم می داند هیچ مرزهای. جدایی خانواده است نه فقط اتفاق می افتد در مرز این اتفاق می افتد در اینجا در تنسی است. آن را غیر اخلاقی است و همه Tennesseans از وجدان خوب باید خشم و تقاضا که یخ آزادی خانم متئو در حال حاضر.”

Bonano گفت: یک وکیل با شرکت گزارش دیدن حداقل سه نفر دیگر که به زندان گرفته شده در ناکسویل یخ در چهارشنبه.

کاکس یخ سخنگوی بلافاصله پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا اضافی دستگیری ساخته شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de