ستاره فیلم ملیسا مک کارتی پاداش قهرمانان او با زرق و برق دار, صفحه اصلی نوسازی در HGTV را ‘مشهور IOU’ روز دوشنبه 20 آوریل در 9 p. m. ET/PT


نیویورک [14 آوریل سال 2020] چند جایزه اسکار® نامزد و Emmy® برنده جایزه بازیگر, تهیه کننده, طراح مد و بازار کک علاقه مندان ملیسا مک کارتی را به او قهرمانان—او کانی عمه و عمو جیم—با خیره کننده نوسازی خانه در HGTV را مشهور IOU. در این قسمت در دوشنبه 20 آوریل در 9 p. m. ET/PT ملیسا و پسر عموی او جینا با کمک از این شبکه فوق العاده محبوب برادران دوقلو به خود جلب کرد و جاناتان اسکات را رول تا آستین خود را به تعجب میکردند شیکاگو افسران پلیس برای 30 سال است. خانه تعمیرات اساسی منجر خواهد شد شیک و راحت و کاربردی اصلی زندگی در منطقه مناسب برای جیم بود که زخمی در کار است و مشکل در راه رفتن.

“کانی و جیم حرفه ای-طولانی افسران پلیس” گفت: ملیسا. “آنها به صرف تمام زندگی خود را به مراقبت از افراد دیگر و آنها واقعی ابرقهرمانان به من. من عمو جیم صدمه دیده بود در کار وجود دارد و فقط برخی از چیزهایی است که آن را دشوار برای او را به اطراف. آنها نیاز به نوسازی و من نمی توانستم فکر می کنم از هر کس دیگری است که سزاوار آن است.”

افراد مشهور IOU جدید فیلمهای HGTV سری که در آن هالیوود ستارههای خود را ابراز قدردانی عمیق خود را به افرادی که تا به حال تأثیر عمده ای در زندگی خود را با تعجب آنها را با بزرگ دلگرم خانه بازسازی است که همه را به اشک. ستاره نکردم, نشاط بخشی, سری امکانات به خود جلب کرد و جاناتان اسکات به عنوان کمک به آنها هر برنده جایزه مشهور با یک ویژه نوسازی.

“کانی و جیم نگاه به مثبت” گفت: ملیسا. “آنها نگاه و دیدن آنچه که آنها فراموش کرده اند و چقدر خوش شانس هستند. آن را واقعا آسان به بازگشت به دو نفر که انجام داده اند چیزی جز بدهد.”

طرفداران دعوت به دسترسی به محتوای اضافی از افراد مشهور IOU در HGTV دیجیتال سیستم عامل است. بینندگان را به تماشای کامل, افراد مشهور, IOU قسمت در HGTV رفتن همان روز و زمان به عنوان تلویزیون برای اولین بار—در روزهای دوشنبه در 9 p. m. طرفداران همچنین می توانید بازدید HGTV.com برای مقالات قبل و بعد از, گالری عکس و جزئیات بیشتر در مورد افراد مشهور و می توانید دنبال کنید @HGTV و #CelebIOU در Facebook, Twitter و Instagram اضافی برای نشان دادن محتوا و به روز رسانی.

افراد مشهور IOU تولید شده توسط اسکات برادران سرگرمی با جلب کرد و جاناتان به عنوان تولید کننده اجرایی.

در مورد HGTV
HGTV ارائه می شود خانواده ها با relatable داستان سوپراستار املاک و مستغلات و نوسازی کارشناسان و شگفت انگیز خانه تحولات است که الهام بخش پرشور مخاطبان است. برای هر کسی که به دنبال سرگرم کننده و aspirational خانه و سبک زندگی, مطالب, HGTV محل می شود. HGTV ارائه می دهد: یک بالا 10 کابل شبکه که توزیع شده است به بیش از 87 میلیون خانواده های ایالات متحده; یک وب سایت HGTV.com که جذب به طور متوسط 10.3 میلیون نفر در هر ماه; های اجتماعی رد پای 21.2 میلیون; HGTV مجله ماهانه انتشار می رسد که بیش از یک میلیون خوانندگان و منحصر به فرد مجموعه ای از خانه گرا محصولات از طریق HGTV HOME™ مصرف کننده محصولات خط. بیننده می تواند تبدیل به طرفداران HGTV و تعامل با دیگر صفحه اصلی بهبود (persian) علاقه مندان از طریق Facebook و توییتر و پینترست و Instagram. HGTV متعلق به, کشف, Inc., یک رهبر جهانی در زندگی واقعی سرگرمی پوشا 220 کشور و منطقه که نمونه کارها شامل کانال دیسکاوری, شبکه غذایی TLC, Investigation Discovery Travel Channel, Trendhunter, Animal Planet, Science Channel و آینده چند پلت فرم JV با تراشه و جوانا گاینس ماگنولیا به عنوان به خوبی به عنوان خود: اپرا وینفری شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>