موزیلا قطره درخواست تجدید نظر از FCC بی طرفی خالص تصمیم

موزیلا و دیگران که به چالش کشیده بود FCC را مقررات زدایی از دسترسی به اینترنت در سال 2017 بازگرداندن آزادی اینترنت به منظور تصمیم گرفته اند را به این چالش به دیوان عالی کشور حرکت می کند که این موضوع برای کشورهایی که اجرا شده خود را بی طرفی خالص regs در پاسخ به FCC را مقررات زدایی.

مرتبط با: بی طرفی خالص تمرکز شیفت به کشورهای هیل

مهلت بود دوشنبه (6 جولای) و موزیلا نشانه وجود خواهد داشت بدون چالش در دادگاه.

“پس از بررسی دقیق موزیلا—به عنوان به خوبی به عنوان شرکای خود در این دادخواهی—ما دنبال دیوان عالی کشور بررسی سی مدار تصمیم گیری” شرکت در وبلاگ. “حتی اگر ما دستیابی نیست که همه ما برای امیدوار در دادگاه بدوی, دادگاه به رسمیت شناخته شده نقص از FCC را اقدام و ارسال قطعات آن را به آژانس برای تجدید نظر. و دادگاه مسیر برای بی طرفی خالص به حرکت رو به جلو در سطح دولت است. ما اعتقاد داریم که مبارزه بهتر است به دنبال وجود دارد و همچنین در جبهه های دیگر از جمله در کنگره و یا در آینده FCC.

بازگشت در ماه اکتبر 2019 سه قاضی پانل thethe ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار به اتفاق آرا تایید FCC را طبقه بندی از دسترسی به اینترنت به عنوان یک عنوان من اطلاعات خدمات و از بین بردن قوانین در برابر انسداد گرفتن گلوگاه و اولویت بندی پرداخت می شود هر چند لازم FCC برای بهتر توضیح تاثیر این تصمیم در شرایط اضطراری ارتباطات زیرساخت buildouts و پهنای باند یارانه ها.

مرتبط با: سه شنبه است و آخرین مهلت برای جذاب تصمیم گذارم خالص Dereg

موزیلا et al. به دنبال کامل دادگاه بررسی این تصمیم اما که رد شد بنابراین دیوان عالی کشور شد آخرین توقف در فرایند تجدید نظر. در میان دیگران دادخواست دادگاه برای دوباره شنیدن بودند ملی رسانه های اسپانیایی ائتلاف (NHMC) و بنتون موسسه پهنای باند و جامعه است.

چند متحده در حال اجرا خود را بی طرفی خالص قوانین در پاسخ به FCC را حذف خاص خود را دارد اما چالش ها در کالیفرنیا و Veromont برگزار شد در حالت تعلیق تا زمانی که فدرال چالش خسته بود به عنوان آن در حال حاضر شده است.

“مبارزه برای بی طرفی خالص در ادامه گفت:” موزیلا. “این سی مدار تصمیم گیری در موقعیت بی طرفی خالص جنبش همچنان در بسیاری از جبهه شروع با دفاع از کالیفرنیا قوی جدید قانون حمایت از مصرف کنندگان آنلاین—یک قانون بود که در انتظار در انتظار حل این مورد. کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار و ما انتظار داریم بیشتر به این گوشته. ما خواهد شد نگاه به آینده کنگره و یا در آینده FCC را به این موضوع در ماه های آینده و سال است.”

California در واقع فراتر رفت و 2015 کفش اینترنت قوانین فعلی FCC مقرراتزدایی هر چند قانون آن هنوز برای رفتن به اثر پس از DOJ شکایت کرد و به طرف در زمان استراحت به صبر برای این تصمیم تجدید نظر منتشر شده در Oct. 1.

“ما هنوز در حال ارزیابی گزینه های ما با توجه به قوانین ایالتی است که تبدیل خواهد شد موثر در 30 روز” گفت: NCTA-اینترنت و تلویزیون ارتباط است.”

برخی از فرمانداران دولت نیز صادر شده بی طرفی خالص مربوط به اجرایی سفارشات.

در حالی که FCC جاری رئیس Ajit Pai تا به حال قبل از empted هر گونه تلاش های دولت برای reregulate در سال 2017 بازگرداندن آزادی اینترنت سفارش سی مدار گفت: این کمیسیون تا به حال بیش از حد قدرت خود و تنها می تواند قبضه کردن تلاش های دولت در یک مورد به مورد و بر اساس بر اساس “درگیری حق شفعه” ارائه است که تحت پوشش مقررات است که در تضاد با قوانین فدرال است.

FCC هنوز به توجیه به DC مدار آن ادعا که آن deregulatory حرکت نمی خواهد تاثیر منفی ایمنی عمومی قطب-دلبستگی مقررات و تاسیسات پهنای باند یارانه ها.

البته اگر یک دموکرات برنده کاخ سفید در سال 2020 رئیس جدید می توانید سعی کنید و توجیه و در عین حال یکی دیگر از 180 درجه به نوبه خود در عنوان دوم است.

CTIA کاهش یافته است اظهار نظر در مورد تصمیم دادگاه اما با اشاره به این بیانیه آن را ساخته شده در مورد قانون بازگشت در ماه فوریه: “مین رویکرد تنظیم جمع آوری و استفاده از داده ها توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنت تنها شیوه از شرکت های دیگر از جمله بزرگترین شرکت های اینترنتی داده کارگزاران و دیگران که جمع آوری و بصورت پول در اوردن داده و حتی بیشتر از Isp ها برگ یک سوراخ خمیازه در قانون است, خلاف قانون اساسی, preempted توسط قانون فدرال و باید زده توسط دادگاه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>