چند St. Louis-منطقه کنسرت لغو بیش از Coronavirus نگرانی

برای بزرگنمایی کلیک کنید Pearl Jam has canceled its April 4 date in St. Louis due to the coronavirus. - VIA WME AGENCY

  • از طریق آژانس WME
  • Pearl Jam لغو آن, آوریل 4 تاریخ در سنت لوئیس با توجه به کوروناویروس.

در یک پیش نمایش از آنچه که به احتمال زیاد خواهد شد یک روند در هفته های آینده, چند, St. Louis-منطقه کنسرت لغو شده است بیش از نگرانی های مربوط به کروناویروس که سازمان بهداشت جهانی رسما به روز رسانی به یک بیماری همه گیر در چهار شنبه بعد از ظهر.

Pearl Jam های Zac Brown Band و آنا برچ اعلام کرده اند که آنها نمی خواهد رفتن به جلو با برنامه ریزی تورهای بهار امسال. Pearl Jam است که در سیاتل یک کانون برای coronavirus در حال حاضر برای اولین بار به انصراف از تور خود را و آن را آن مه 4 St. Louis تاریخ.

“به عنوان ساکنان شهر سیاتل ما ضربه سخت شده و باید شاهد دست اول چگونه به سرعت این شرایط فاجعه می تواند تشدید” این گروه می نویسد: در یک بیانیه است. “ما بچه های مدارس را بسته همراه با دانشگاه ها و کسب و کار. آن بوده است و این قراره بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

آن را همچنان در قسمت: پس از آن با سرخوردگی عمیق و تاسف است که ما مجبور به این تاسف از اطلاعیه ها. این برنامه ریزی شده برای اولین بار پا از ما PJ/Gigaton تور نیاز به تعویق افتاد را نشان می دهد و دوباره برای تاریخ بعد.”

آتلانتا Zac Brown Band به زودی به دنبال کت و شلوار لغو بهار خرما از آن “جغد” تور از جمله برنامه ریزی توقف در سنت لوئیس در مارس 12.

“از احتیاط و با توجه به افزایش بهداشت عمومی, نگرانی, Zac Brown Band است که به تعویق انداختن بهار سال 2020 پا ‘جغد تور,’ گروه می نویسد: در یک بیانیه است. “این یک تصمیم دشوار اما خوب بودن از طرفداران ما همیشه اولویت اول ما است. موکول تاریخ برای تمام بهار نشان می دهد (از طریق نشویل در آوریل 25) به زودی اعلام خواهد شد.”

Pearl Jam و Zac Brown Band هر دو مجموعه را به اتفاق می افتد در سازمانی مرکز بزرگ محل که جمعیت بزرگ برای هر دو حوادث. اما آن را فقط به آنهایی که در حال لغو شد. دیترویت آنا برچ برنامه ریزی شده بود به انجام در زغال اخته هیل اردک اتاق در مارس 15, اما برچ لغو تمام تور پس از آن اعلام شد که SXSW نمی خواهد رفتن به جلو در این سال است.

“هی بچه ها من واقعا خیلی bummed در این مورد اما من تصمیم ما نخواهد بود در بازی نشان می دهد که ما رزرو کرده بود تا ما را به پایین و عقب از SXSW پس از جشنواره لغو” برچ می نویسد: در یک بیانیه است. “بلیط به تمام مارس نشان می دهد مسترد خواهد شد و من امیدوارم که شما را در درک.”

SXSW مشخصات بالا لغو شد و به دنبال آن اعلام کرد که Coachella خواهد بود موکول در این سال با توجه به coronavirus نگرانی به این معنی است که دو کشور از بزرگترین جشنواره های موسیقی شده اند قطع توسط ویروس. که وجود دارد SXSW را لغو ممکن است هزینه بسیار است که این جشنواره خواهد بود قادر به بازگشت به سال آینده.

سنت لوئیس در ضمن شاهد کشت و لغو از بزرگ دیگر غیر رویدادهای موسیقی نیز هست. برای شمارش از آن لغو, رویدادهای اینجا را کلیک کنید.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>