James Kempf killed himself in Arkansas, police say. - COURTESY ST. LOUIS COUNTY POLICE

  • حسن نیت ارائه میدهد ST. LOUIS COUNTY POLICE
  • Kempf, James کشته های خود را در آرکانزاس پلیس می گویند.

یک فنتون مرد می خواست برای عکسبرداری از همسر خود جدا و او را به قتل پدر و خودکشی به عنوان پلیس بسته در در او در شمال غربی آرکانزاس, مقامات می گویند که.

جیمز Kempf, 45 شده بود در اجرا پس از 23 ژانویه در پی تیراندازی دو فنتون.

او و همسرش شده بود در میان طلاق و او تا به حال گرفته شده منظور از حفاظت در برابر او در پاییز گذشته پرونده های دادگاه نشان می دهد. او نیز مجبور به حرکت از زن و شوهر در 1800 بلوک خیریه دادگاه و دستور قاضی برای شرکت در یک “batterers برنامه مداخله.”

مدت کوتاهی قبل از 6 بعد از ظهر در ژانویه 23, همسر,,, به نام 911 پس از Kempf در خانه نشان داد و او را مورد حمله پلیس می گویند. پدر 66 ساله جان تیغه جلو خیش سعی در دخالت کند اما Kempf او را به ضرب گلوله در سر پلیس می گویند.

همسر ضرب گلوله کشته شد در پا اما او موفق به فرار و برای کمک تماس بگیرید. وقتی ماموران وارد, آنها در ابتدا فکر Kempf بود پر از سوراخ در داخل. یک پلیس تاکتیکی تیم صرف ساعت تلاش برای مذاکره با او را قبل از تحقق است که او در حال حاضر فرار کرد.

پلیس تا به حال شده است به جستجو برای Kempf همیشه از تمرکز در یک نقطه در مناطق پوشیده شده از درخت در اطراف فنتون. امروز St. Louis County پلیس گفت که او تا به حال شده است در واقع در روستایی در شمال غربی آرکانزاس که در آن مأموران اجرای قانون تلاش کردند تا او را بازداشت. او خودش را کشته بود قبل از آن می تواند اتفاق می افتد, پلیس گفت:.

Arkansas State Police در حال حاضر انجام تحقیقات به مرگ او.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de