سنتی پرداخت TV مجازی MVPDs خواهد شد درایو رشد

فاکس Corp. رئیس اجرایی و مدیر عامل شرکت Lachlan مرداک گفت: این شرکت در مسیر تولید اضافی $1 میلیارد دلار در هزینه های وابسته توسط 2022 بر اساس قوی برای تمدید آن پخش و شبکه کابل خواص تا کنون و در آینده است.

روباه را دیدم آن وابسته به هزینه های افزایش حدود 7% در سال مالی Q2. روباه گفته بود قبل از آن که از آن انتظار می رود به اضافه کردن 1 میلیارد دلار دیگر به آن وابسته خزانه از طریق retransmission رضایت و کابل هزینه های حمل و نقل در درجه اول به دلیل تمرکز بر روی اخبار زنده ورزشی و حوادث.

“من می توانم بگویم که ما اعلام کرد انتظار است که ما انجام خواهد شد $1 میلیارد دلار اضافی وابسته به درآمد توسط تقویم 2022 ما کاملا هنوز هم انتظار برای آمار که تعداد” مرداک گفت: درآمد این شرکت تماس بگیرید. “است که مقاطعه مشترک کاهش می یابد. من فکر می کنم ما در حال انجام یک کار فوق العاده در رانندگی وابسته به این هزینه ها.”

مرتبط با: وابسته به هزینه های درایو فاکس مالی Q2

2022 همچنین سال است که فاکس پخش حقوق با لیگ ملی فوتبال منقضی و مرداک گفت: این شبکه در حال حاضر در اوایل مذاکرات برای تمدید آن مقابله با لیگ.

“ما احساس می کنیم که در یک جای خوب برای کار با آنها را به عنوان مهم ترین شریک برای تجدید حقوق ما رفتن به جلو” مرداک گفت. “اما آن روز در اوایل گفتگو.”

رئیس امور مالی استیو Tomsic اضافه شده که روباه در حال حاضر انجام می شود چندین وابسته به هزینه و retrans معاملات و اضافه کرد که قدرت از کانال های خود — فاکس نیوز است چندساله رتبه بندی به عنوان برنده آن است فاکس پخش از شبکه — منجر به چند سال حمل معاملات با قیمت گذاری و کامل توزیع شده است.

او اضافه کرد که در حالی که مجازی MVPDs را به مخلوط اضافه آنها نداشته اند تاثیر بسیار زیادی هنوز در به طور کلی وابسته به هزینه های تصویر. Nallen گفت که قیمت گذاری شده است یک کمی بهتر با vMVPDs اما “ما همچنان انتظار داریم که ما را مترقی را افزایش می دهد در کابل وابسته, رشد, رفتن به این, در نیمه دوم ما سال مالی.”

اما روباه نیز تا به حال قوی مجازی حضور. مرداک گفت که 11.7 میلیون نفر به تماشای هفته گذشته سوپر باول از طریق جریان و 70 درصد از کسانی که مردم به تماشای در یک روباه متعلق به پلت فرم. وی با اشاره به جریان آن سرویس خبری فاکس ملت راه اندازی شد در سال 2018 که در آن 80 درصد از افرادی که ثبت نام برای محاکمه آزاد از این سرویس تبدیل به مشترکان پرداخت.

پرسید: اگر او می خواهد در نظر گرفتن خود را در شبکه های مستقیم به مصرف کننده مانند دیگر برنامه نویسان را به تازگی مرداک محتاط تر بود.

“این چیزی است که ما همیشه به دنبال, اما ما همیشه یک چشم بر آسیب رساندن به زمان مدل کسب و کار که در آن ما تولید فوق العاده ای و رشد میزان درآمد ما از کابل مشترکین” مرداک گفت. “ما باید از این قابلیت برای رفتن مستقیم به مصرف کننده ما در زمان فن آوری است که ما ساخته شده است با ما در زمانی که ما جدا از دیزنی, ما در حال اجرا مستقیم به مصرف کننده کسب و کار با Fox Sports در Pay-Per-View با فاکس ملت در یک شیوه ای متفاوت. ما خوشحال هستیم که در آن ما در حال حاضر و ما به شما دیدن آنچه که در آینده به ارمغان می آورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im