اگر شما هر فن از موسیقی برادوی – که نیست واقعا – سپس صمیمی کاباره revues تولید شده توسط جعبه موسیقی تئاتر ملزم به گوش دادن.

آخرین نسخه برادوی در جعبه, 2020 این قاعده مستثنی نیست. در واقع آن را ثابت می کند حکومت. شما می دانید که یکی از من صحبت کردن در مورد: که این پنج فوق العاده با استعداد خوانندگان/بازیگران/هنرمندان هستند که بهترین در شهر. آنها می دانند که راه خود را در اطراف یک مرحله به عنوان اگر به مانور متولد شده و وجود ندارد هیچ چیز نمی تواند آنها را بخوان.

بعد تا در پایان ماه آوریل است Motown take-down, اما آنها انجام داده ایم نشان می دهد با استفاده از بیتلز, کشور, ’60s, راک, ریتم و بلوز; هر گونه تصور از سبک های موسیقی است که سلنیوم به آنها. اما به این فوق العاده جوانب یک Broadway melody و من قسم می خورم بهشت پورتال باز است. این ما هستیم purring.

همانطور که می دانید آنها فارغ از افسانه و بازیگری تئاتر است که توقیف در سال 2012. لباس مبدل در امدن شده بود رفتن را از طریق مشکلات مالی برای مدتی و تنش با مدیر هنری و هیئت مدیره شده بود دم برای ماه می باشد. دیدن آنچه که بود به رخ این شرکت این پنج شکل گرفته خود را وسعت این جعبه موسیقی تئاتر و تصمیم به تولید کاباره ها به سبک نشان می دهد در رادیو موسیقی تئاتر در Columbus کوچک محل که یک بار قرار دارد بی نظیر طنز استعدادهای استیو Farrell, ویکی فارل و غنی میلز به عنوان ناکارآمد Fertle خانواده از آشغال, Texas.

قمار پرداخت سخاوتمندانه. ما در حال حاضر کاملا جدید خانواده به جشن می گیرند. و این که دقیقا چگونه شما درمان در جعبه موسیقی.

قبل از نشان دادن پنج usher, را, نوشیدن, سفارشات, چت کردن مخاطب و شما را احساس به عنوان استقبال به عنوان اگر شما در حال Flo Ziegfeld فقط در شهر برای یک شب سرگرمی. کافه جداول روشن توسط نذوراتی فراگیر این مرحله کوچک که در آن شما مونک در نوار مخلوط پنیر و یک انتخاب خوب از آبجو و شراب و برخی بسیار خوشمزه mimosas, اگر شما تمایل. جو راحت واسوده و نزدیک مانند دیدن دوستان قدیمی که فقط می خواهم به شما خوشحال می شود در طول اقامت خود را. آنها به عنوان افتخار دولت با زبان کاشته ما بهتر است زمانی که شما نوشیدن.

هر چند هر است کاملا متمایز در سبک و صدای افسانه پنج با هم مخلوط مانند فرشتگان.
Rebekah دال است برقی, براد, Scarborough, صاف, Kristina سالیوان براق Cay تیلور شرجی و لوقا Wrobel را باریتون crooning می تواند ذوب کره. قرار دادن این ستاره ها با هم و یک صورت فلکی در شهر است.

یاری توسط فوق العاده-بسیار جالب کوارتت جاز از علامت گذاری به عنوان مک کین (گیتار) Austin Biel (کیبورد و گیتار) طولانی لو (گیتار باس) و آرتور گیلیگان (سازهای کوبه ای) – گروه هرگز صدا خیلی خوب است. منتظر مک کین رویایی تریک همراهی به Wrobel را ابریشمی تفسیر کول پورتر “در عشق” از Kiss Me Kate. او ریف گیتار یکی دیگر از ستاره در آسمان صدایی مانند ما در حال نشستن در برخی فراموش Capitol Records ضبط جلسه خود را از swingin’ ’60s. کاملا مسحور.

آنچه باعث می شود این نشان می دهد که چنین لذت بخش است که در هر شماره خود کنسرت آریا تقریبا نسخه فشرده نشان می دهد که از آن گرفته شده است. این خوانندگان هستند چنین حیله گر, بازیگران, آهنگ پرواز بالا – این گروه را blowsy “Easy Street” (آنی); اثیری “در یک روز روشن” (در یک روز روشن شما می توانید برای همیشه لطفا برای) از Taylor; یک داغدار “خانمها که ناهار” (شرکت) از Dahl; یک بلوزی “Lovin’ که از معدن” (نشان می دهد قایق) از سالیوان. وجود دارد که انتخاب از کلاسیک ستمکار و بچه ها و عروسک های جدید تونی-برندگان Hadestown و عزیز اوان هانسونو جلال شاعرانهی “من باور دارم” (از شور سیاسی نادرست کتاب مورمون) از Scarborough که رقبای Olivier برنده جایزه عملکرد آواز توسط گاوین کریل در لندن تولید. کل نمایشنامه انتقادی است برادوی-کودک بالا است.

نیز وجود دارد که مجموعه تلفیقی کمیاب و فراموش سنگهای میان استانداردهای همیشه یک درمان به شنیدن برخی از دوست داشتنی از شماره یک نشان می دهد شما هرگز دیده می شود یا یکی که بسته شد بعد از یک سقط اجرا و شما احتمالا هرگز آن را دوباره شنید. مانند جیسون رابرت براون کشور تزریق قلبی “آن همه محو دور” غنی خوانده شده توسط Wrobel از پل های مدیسون کانتی (2014) که نمی تونی برای بهترین نمره اصلی اما طولانی پس از نشان دادن بسته یا قهوه ای را rueful “ستاره و ماه” از اول خود را نشان می دهد آهنگ از جهان جدید, غیر قابل مقایسه ای ارائه شده توسط تیلور. این گروه خود را مورد علاقه های شخصی و مشتاق به معرفی ما به گمنام آهنگسازان و lyricists یک لذت بزرگ است که همیشه مشخصه MBT را به کاباره.

این گروه انجام می شود نرم و صاف کردن کار در حال ویرایش است. من فکر نمی کنم وجود دارد یکی از بد شماره. شب جریان, آیا همه آنها قدم زنی با تبختر به جری هرمان را عنوانی “Mame” و یا “بهترین زمان” (La قفس aux Folles) یا ما لذت با antic-از کوره در رفته هفت دقیقه نسخه از داستان وست ساید به عنوان قانون من نزدیک تر است.

این یکی از با شکوه نشان می دهد و جمع و جور و شكوه خاصي انجام شده است. جعبه موسیقی تئاتر هرگز ناامید. آنها مطرح نوار حتی بالاتر برای برادوی در جعبه 2020. رفتن به شنیدن آنچه که همه فریاد را در مورد. وجود دارد یک محرک رژه می افتد در Colquitt. اجازه ندهید که آن را به شما منتقل شده.

برادوی در جعبه 2020. همچنان از طریق آوریل 18 در 7:30 بعد از ظهر روزهای جمعه و شنبه ساعت 2 بعد از ظهر روزهای یکشنبه ، در جعبه موسیقی تئاتر 2623 Colquitt. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 713-522-7722 و یا بازدید themusicboxtheater.com. $33 – $43.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im