نوازندگان تماس تعقیب برنج به صورت بسته بندی شده تنسی کنسرت به عنوان COVID-19 موارد سنبله

Kelsea Ballerini خواستار تعقیب برنج پس از او همکار خواننده کشور انجام یک کنسرت بیش از آخر هفته به یک مربا بسته بندی شده در حالی که جمعیت coronavirus موارد در ایالات متحده ادامه خواهد داد به افزایش است.

برنج, 34, انجام پنج شنبه در ایالت تنسی به یک بسته بندی شده, اتاق ایستاده-تنها جمعیت با هیچ قابل مشاهده ماسک از-منقضی شده ویدئوها از برنج را Instagram داستان نشان می دهد. خواننده زیر نویس فیلم های “ما” با از emoji با پوشیدن عینک آفتابی.

ویدئوها و عکس ها نشان می دهد آنجا که موجب واکنش در صنعت به عنوان همکار خوانندگان ناودان برنج برای انتخاب به انجام در حالی که دیگران خودداری از انجام این کار به نگه داشتن طرفداران امن است.

“تصور کنید که خودخواه بودن به اندازه کافی برای قرار دادن هزاران سلامت مردم در خطر است, نه به ذکر است این پتانسیل اثر موج دار شدن و بازی در یک کشور عادی کنسرت در حال حاضر” Ballerini توییتی یکشنبه. “@ChaseRiceMusic ما همه می خواهم (و نیاز) به تور. ما فقط در مورد مراقبت از طرفداران ما و خانواده خود را به اندازه کافی صبر کنید.”

کنسرت گرفت شنبه شب در تاریخی بروشی کوه زندان دولت در Petros تنسی. پروتکل های ایمنی برای محل برگزاری عبارتند از: کاهش حداکثر ظرفیت از 10,000 4,000 با توجه به اعلام در آن Instagram صفحه. برنج کنسرت دیدم کوچکتر مردم در انتخابات از آن هرزه برای برگزاری گفت.

Brian May, معاون رئیس جمهور از بروشی کوه, گروه, گفت, امروز ایالات متحده آمریکا است که “همه شرایط محلی” دنبال شد و کمتر از 1000 مهمان بودند در حضور و غیاب شنبه شب “ارائه فضای کافی در بیرون از منطقه چمن برای علاقه مندان به گسترش خود را به سطح راحتی.”

کارکنان و فروشندگان بودند نیاز به پوشیدن ماسک “در هنگام تعامل با مهمانان است.” کنسرت مهمانان رفت و از طریق حرارت چک قبل از ورود اما نمی شد نیاز به پوشیدن ماسک.

“ما قادر به ادامه اجرای فیزیکی فاصله توصیه می شود در این علامت نوشته شده در سراسر اموال و به دنبال آینده جایگزین سناریو که بیشتر به حفاظت از شرکت کنندگان و هنرمندان و خدمه و کارکنان ما” ممکن است اضافه شده است. “ما در حال reevaluating سری از بالا به پایین – از اجرای بیشتر اقدامات ایمنی برای اضافه کردن stanchions برای تبدیل این فضا به درایو در سبک کنسرت به تعویق انداختن را نشان می دهد.”

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به نمایندگان برای برنج برای نظر.

“این واقعا خوب نیست ایم” درسدن عروسک خواننده آماندا پالمر. “نوازندگان و مدیران & سالن (& promotors….تمام راه را به پایین خط) باید یک مسئولیت بزرگ به منافع مشترک در حال حاضر به ایجاد یک وضعیت بد بدتر است. هنر باید پیشرو در فرهنگ و نه به خطر انداختن آن است.”

کوه بز تاسف “مردم در این مخاطبان همراه با مجریان این نمایش هستند اطمینان که وجدان نوازندگان قادر نخواهد بود به کار و شغل خود را در حالی که با وجدان مخاطبان نمی قادر خواهد بود برای دیدن نشان می دهد به صورت قابل پیش بینی و غیر نافذ است که (expletive) داره.”

برنج 10 کنسرت های آینده ذکر شده در وب سایت خود را که نیمی از آن مجموعه را در رانندگی-در سالن.

همانطور که از صبح روز دوشنبه ایالات متحده coronavirus موارد آمار بیش از 2.5 میلیون و حساب برای بیش از یک پنجم از ویروس مرگ و میر در سراسر جهان است.

در میان همه گیر نگرانی های برخی از هنرمندان اعلام کرده اند درایو در کنسرت برای ترویج اجتماعی فاصله در حالی که هنوز به تجربه موسیقی زنده. Brad Paisley, Daris Rucker جان Pardi و نلی خواهد شد تیتر یک درایو در تابستان سری کنسرت های برگزار شده توسط Live ملت در ماه آینده.

Concertgoers خواهد بود قادر به رانندگی به پارکینگ از آمفی — حداکثر چهار نفر در هر خودرو خواهد شد و دارای دو پارکینگ خالی فضاهای بین هر وسیله نقلیه بنابراین طرفداران می توانید تماشا و حزب از خود فرد تعیین tailgating مناطق. شرکت کنندگان را تشویق به آوردن غذا و نوشیدنی و صندلی و راه اندازی در اطراف اتومبیل خود را به نمایش نوازندگان از این مرحله و همچنین از بزرگ صفحه نمایش LED.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>